Arama

Çocukların sinirli ve asabi olma nedenleri nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2015 Gösterim: 23.285 Cevap: 18
DubLe_uqHaLa - avatarı
DubLe_uqHaLa
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #11
DubLe_uqHaLa - avatarı
Ziyaretçi
aynen öyLe çocuklar bazı konularda çok asabi oluyorlar..
benim kardeşim war anneme yapmadıqını bırakmıyo :/
Sponsorlu Bağlantılar
Hepimiz üzüLüy0ruz bunun bi çaresi oLmaLıı
psiKoLoq önerDim aiLeme inş. işe yararrr

eger cocuqunuzla başedemiy0rsanız cocuq psikolojisi hakkında bilqi toplayın we buna qöre hareket edin veya bi psikiyatra qösterebilirsiniz bu sizin için olumlu bir adım olacaktırr (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence dört yaşındaki çocuğunuzun her dediğini yapmamalısınız ağlasada zırlasada çünkü artık o benim her dediğimi yapıyolar diye düşünüyo kendiniailenin başı sanıyor bir ceza vermek istersenizörneğin bir araba aldınızve 2 -3 gün sonra tekrar bişey istiyor örneğin yemek yada oyuncak son paramızı arabaya verdik kalmadı diyin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kızım ilkokul 1 e başladı . başladğından beri çok sinirli hiç bişey yapmıyor bunun için ne yapmalıyım sizce..
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #14
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim kızım ilkokul 1 e başladı . başladğından beri çok sinirli hiç bişey yapmıyor bunun için ne yapmalıyım sizce..

Yeni okula başlayan çocukta normal bir durum çocuk psikologuna götürmelisiniz bu yarın öbürgün okumasına ders yapmasınada etki eder.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acayip derecede sinirliyim 16 yaşındayım birisi küçük laf attığında sesini yükselttiğinde yumruk atıyorum napçam annem benimle recep 3 izlemio napçam.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim oğlum 5 yaşında genelde biraz sinirli faka şu bir haftadır aşırı sinirli ve benim dedğim hiç birşeyi dinlemeyip tepki veriyor fakat babası varken herşey gayet normal bu değişim neden olabilir buyıl anasınıfına başladı ve sabahçı her sabah 7 de kalkıyor uyku yetersizliği olabilirmi teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz calıştıgımız icin ogluma babannesi bakıyor hafta sonları alabiliyoruz fırsat buldukca yanına gidiyoruz ama oglum cok sinirli istemedigi birsey olursa vuruyor herseye kızıyor hırsını alamazsa daha da şiddetlenıyor vurmaları eşyaları atıyor ne yapabilirim oglum subatta 6 yasına gırecek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2.5 yaşında bi oglum 6 aydır çalışıyorum çok asabileşti napabilirim
semira - avatarı
semira
Ziyaretçi
3 Ağustos 2015       Mesaj #19
semira - avatarı
Ziyaretçi
4 yaşında kızım var. Çok sinirli hırçın herşeyi ağlayarak else etmeye çalışıyor kendimi hakim olamıyorum çok gergin kardeşi 4 aylık ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ne yapabilorom