Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir?
12 34
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir00:31, 6 Eylül 2009 
yha ben bi cocuktan hoslanıyorum ama o bana karsı biseler hissediyormu bilmiyorum cevremdekiler benim cok güzel bir kız olduğumu söylüyorlar hoslandığım cocupu nasıl etkileyebilirim
(hoslandığım cocuk yay ben basak burcuyum)
Cevap
Rower00:51, 6 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
yha ben bi cocuktan hoslanıyorum ama o bana karsı biseler hissediyormu bilmiyorum cevremdekiler benim cok güzel bir kız olduğumu söylüyorlar hoslandığım cocupu nasıl etkileyebilirim
(hoslandığım cocuk yay ben basak burcuyum)
Bence konuşmalısınız herseyi erkekten beklemeyin madem hoşlanıyorsunuz açılın korkmayın bisey olmaz eğer oda size karşı birşeyler hissediyorsa asla reddetmez sizi hatta bu daha çok hosuna gidecektir. Eğer olumsuz cvp alırsanız sizi istemiyordur vaz geçersiniz olur biter.
Cevap
Misafir16:44, 9 Eylül 2009 
17yaşındayım dersande emre diye bi çocuktan hoşlanıyorum sadece bakışıyoruz bana teklif etmesini nasıl sağlayabilirm
Cevap
Misafir12:57, 15 Eylül 2009 
ben birisini çok seviyorum.onun beni sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim.çok utangaç olduğum için kendisine soramam.ama nasıl anlarım.
Cevap
Misafir10:16, 21 Eylül 2009 
hoslandigim bi erkek var onu elde etmek icin ne yapmaliyim
Cevap
Misafir18:57, 13 Ekim 2009 
merhaba...bn bi çocuktan hoşlanıyorum galiba oda bnden hoşlanıyo ama emin deilim habire bakışıyoruz napmam gerekiyo adını telefonunu blmıyorum galiba oda benimkileri bilmiyo bana yardım edrmisiniz lütfen
Cevap
Misafir13:15, 5 Aralık 2009 
ya benim de sevdiğim bir erkek var sevdigim erkegim bana teklif yollamasını bekledim bikaç gün ve bekledigim teklif geldi bende onun teklifini kabul etim ve o çıktığım çocuk şimdi benim sevgilim onun beni gerçekten sevmesi için ne yapmalıyım
Cevap
Misafir17:32, 6 Ocak 2010 
slm 15 yaşındayım bir erkekten hoşlanıyorum onun da benden hoşlandığını düşünüyurum onu etkilemek için ne yapmalıyım
Cevap
Misafir16:51, 7 Ocak 2010 
erkekleri etkilemenin yolları
Cevap
Misafir15:40, 16 Ocak 2010 
bir çocuktan hoşlanıyorum.Ama SERRA DİYE BİR KIZ VAR. HEP ONUNLA NE YAPABİLİRİM
Cevap
12 34
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları