Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Damla Olcaner tarafından 17 Aralık 2008 (21:14) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
16196 kez görüntülenmiş, 36 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Mart 2014 (13:10) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 6 Eylül 2009, 00:31

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha ben bi cocuktan hoslanıyorum ama o bana karsı biseler hissediyormu bilmiyorum cevremdekiler benim cok güzel bir kız olduğumu söylüyorlar hoslandığım cocupu nasıl etkileyebilirim
(hoslandığım cocuk yay ben basak burcuyum)
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Eylül 2009, 00:51

#12 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

yha ben bi cocuktan hoslanıyorum ama o bana karsı biseler hissediyormu bilmiyorum cevremdekiler benim cok güzel bir kız olduğumu söylüyorlar hoslandığım cocupu nasıl etkileyebilirim
(hoslandığım cocuk yay ben basak burcuyum)
Bence konuşmalısınız herseyi erkekten beklemeyin madem hoşlanıyorsunuz açılın korkmayın bisey olmaz eğer oda size karşı birşeyler hissediyorsa asla reddetmez sizi hatta bu daha çok hosuna gidecektir. Eğer olumsuz cvp alırsanız sizi istemiyordur vaz geçersiniz olur biter.
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 16:44

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
17yaşındayım dersande emre diye bi çocuktan hoşlanıyorum sadece bakışıyoruz bana teklif etmesini nasıl sağlayabilirm
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 12:57

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben birisini çok seviyorum.onun beni sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim.çok utangaç olduğum için kendisine soramam.ama nasıl anlarım.
Rapor Et
Eski 21 Eylül 2009, 10:16

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hoslandigim bi erkek var onu elde etmek icin ne yapmaliyim
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2009, 18:57

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba...bn bi çocuktan hoşlanıyorum galiba oda bnden hoşlanıyo ama emin deilim habire bakışıyoruz napmam gerekiyo adını telefonunu blmıyorum galiba oda benimkileri bilmiyo bana yardım edrmisiniz lütfen
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2009, 13:15

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya benim de sevdiğim bir erkek var sevdigim erkegim bana teklif yollamasını bekledim bikaç gün ve bekledigim teklif geldi bende onun teklifini kabul etim ve o çıktığım çocuk şimdi benim sevgilim onun beni gerçekten sevmesi için ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2010, 17:32

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm 15 yaşındayım bir erkekten hoşlanıyorum onun da benden hoşlandığını düşünüyurum onu etkilemek için ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 7 Ocak 2010, 16:51

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
erkekleri etkilemenin yolları
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2010, 15:40

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir çocuktan hoşlanıyorum.Ama SERRA DİYE BİR KIZ VAR. HEP ONUNLA NE YAPABİLİRİM
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 18 Mart 2012 00:11
Gönderen: AndThe_BlackSky Forum: Kadınca
Cevap: 1
Son Mesaj: 3 Aralık 2011 00:29
Gönderen: isyanqar batu Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 15 Ekim 2011 17:47
Gönderen: muharrem_35 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Eylül 2011 18:06
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 10 Mart 2011 20:12
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (67.17% PHP - 32.83% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi