Arama

Bilgisayardaki yazıları nasıl büyütebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Aralık 2016 Gösterim: 423.294 Cevap: 2
misafir 98 - avatarı
misafir 98
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #1
misafir 98 - avatarı
Ziyaretçi

Bilgisayardaki ve / veya internetteki yazılar nasıl büyür?

arkadaşlar annem pcdeki yazıları örnegın msn penceresindeki yazı tipini değiştirmek istediginde bile gözlüğünü kullanması gerekiyor ben pc deki tum yazıları büyütmek için program arıyorum ya da bu xp de mumkun mu yanı yazıları gözlüksüz okuyabilir mi buyuteç programı indirdim kendine ama oda pencereden mause nin gittiği yeri görüyorsun sıkıcı oluyor annem istiyor ki ekrandaki herseyı rahatlıkla görebilsin umarım derdimi anlatabilmişimdir bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler Msn Happy
EN İYİ CEVABI ahmetseydi verdi
Bilgisayardaki yazıları ve görselleri büyütmek mümkün olduğu gibi internet sitelerindeki (facebook'daki yazıları büyütme, twitter'daki yazıları büyütme) yazı ve görselleri büyütmek de mümkündür.
Herhangi bir internet sayfasındaki yazıyı büyütmek ya da küçültmek için;
Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa açıkken klavyede Ctrl tuşuna basılı tutarak Mouse (fare) üzerindeki tekerleği aşağı / yukarı yönde çevirerek boyutu ayarlayabilirsiniz.
Mouse (Fare) olmayanlar (laptop vb.) için; Ctrl + Shift + (+) boyutları büyültür. Ctrl + Shift + (-) boyutları küçültür.

Ek olarak;
Mozilla Firefox kullanıcıları: Görünüm >> Metin Boyutu >>> Yazı Boyutunu Büyüt
Internet Explorer Kullanıcıları: Sayfa >>> Metin Boyutu >> Orta,büyük,küçük ayarlarını kullanarak boyutları ayarlayabilirler.

Bilgisayarın orjinal yazı ve görüntü boyutlarını da ayarlamak mümkündür.
Windows 7 kullanıcıları: Masaüstü sağ tık > Kişiselleştir > Görüntü > Orta / Büyük / Küçük
1g

2g

Windows Xp Kullanıcıları: Masaüstü sağ tık > Özellikler > Görünüm > Efektler
3g

4g
Son düzenleyen ahmetseydi; 19 Aralık 2016 16:15
adsız - avatarı
adsız
VIP VIP Üye
12 Temmuz 2012       Mesaj #2
adsız - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben laptop kullanıyorum.bugün facebook'a girdim ve sayfamdaki yazılar karınca kadar küçüldü.masaüstüne sağ tıkladığımda özellikler çıkmıyor.nasıl büyültebilirim?bana cevap yazarsanız sevinirim.

facebook sayfanızı açtığınızda sağda alt köşede % işareti var onu % 100 yapın düzelir
Sponsorlu Bağlantılar
ömr-ü bahar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
19 Aralık 2016       Mesaj #3
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bilgisayardaki yazıları ve görselleri büyütmek mümkün olduğu gibi internet sitelerindeki (facebook'daki yazıları büyütme, twitter'daki yazıları büyütme) yazı ve görselleri büyütmek de mümkündür.
Herhangi bir internet sayfasındaki yazıyı büyütmek ya da küçültmek için;
Sayfa açıkken klavyede Ctrl tuşuna basılı tutarak Mouse (fare) üzerindeki tekerleği aşağı / yukarı yönde çevirerek boyutu ayarlayabilirsiniz.
Mouse (Fare) olmayanlar (laptop vb.) için; Ctrl + Shift + (+) boyutları büyültür. Ctrl + Shift + (-) boyutları küçültür.

Ek olarak;
Mozilla Firefox kullanıcıları: Görünüm >> Metin Boyutu >>> Yazı Boyutunu Büyüt
Internet Explorer Kullanıcıları: Sayfa >>> Metin Boyutu >> Orta,büyük,küçük ayarlarını kullanarak boyutları ayarlayabilirler.

Bilgisayarın orjinal yazı ve görüntü boyutlarını da ayarlamak mümkündür.
Windows 7 kullanıcıları: Masaüstü sağ tık > Kişiselleştir > Görüntü > Orta / Büyük / Küçük
1g

2g

Windows Xp Kullanıcıları: Masaüstü sağ tık > Özellikler > Görünüm > Efektler
3g

4g
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ