Arama

İsmail YK 'Kürtler benim şarkımı dinlemesin' dedi mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Mayıs 2018 Gösterim: 87.587 Cevap: 9
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
İsmail YK 'Kürtler benim şarkımı dinlemesin' dedi mi?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
İSMAİL YK'YLA KONUŞTUK
İsmail YK, sanatını ve özel hayatına dair herşeyi Haber Aktüel'e anlattı.
Sponsorlu Bağlantılar
Reklam
Uzaktan izleyenlerin “yaramaz çocuk”, yakından tanıyanların ise “efendi arkadaş” diye tabir ettiği bir sanatçı İsmail YK.
Alıntıdaki Ek 66631
İnsana olan saygısını yüzündeki samimi mahcubiyetten anlayabiliyorsunuz. İçinin güzelliği yüzüne yansımış olacak ki gülen gözleri gözlerimizden kaçmıyor. Yaşamının büyük bölümünü popüler müziğin yaygın olduğu Almanya'da geçirmesine rağmen o türkü dinliyor, bağlama çalıyor.

Abilerine ve ablasına olan bağlılığını her fırsatta ifade ediyor. Ailesinden aldığı terbiye olsa gerek kimseyle de münakaşa etmiyor, polemiğe girmiyor.
Alıntıdaki Ek 66632
Her albümü kapış kapış gidiyor, konserlerinde ayakta duracak yer bulunamıyor, yolda yürürken birlikte fotoğraf çektirmek istemeyen nerdeyse olmuyor.

Anlıyoruz ki İsmail YK çok seviliyor. İsmail YK ile neden bu kadar çok sevildiğini ve çok dinlendiğini konuştuk.

Kürt halkı benim ne kasetlerimi alsın nede beni dinlesin İşte bu sözleriyle herksin tepkisini aldı. İlginç olan Bir magazin programı hariç hiç bir yerde yayınlanmadı.***
haberaktüel

Röportaj: Muaz Kalaycı, Genel Yayın Yönetmeni
Redakte: Sinem Sultan, Meliha Sönme
Son düzenleyen Safi; 12 Mayıs 2018 19:56
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İSMAİL YK'YLA KONUŞTUK
İsmail YK, sanatını ve özel hayatına dair herşeyi Haber Aktüel'e anlattı.
Sponsorlu Bağlantılar
Reklam
Uzaktan izleyenlerin “yaramaz çocuk”, yakından tanıyanların ise “efendi arkadaş” diye tabir ettiği bir sanatçı İsmail YK.
Ad:  t1.JPG
Gösterim: 4238
Boyut:  43.7 KB
İnsana olan saygısını yüzündeki samimi mahcubiyetten anlayabiliyorsunuz. İçinin güzelliği yüzüne yansımış olacak ki gülen gözleri gözlerimizden kaçmıyor. Yaşamının büyük bölümünü popüler müziğin yaygın olduğu Almanya'da geçirmesine rağmen o türkü dinliyor, bağlama çalıyor.

Abilerine ve ablasına olan bağlılığını her fırsatta ifade ediyor. Ailesinden aldığı terbiye olsa gerek kimseyle de münakaşa etmiyor, polemiğe girmiyor.
Ad:  t2.JPG
Gösterim: 4451
Boyut:  44.3 KB
Her albümü kapış kapış gidiyor, konserlerinde ayakta duracak yer bulunamıyor, yolda yürürken birlikte fotoğraf çektirmek istemeyen nerdeyse olmuyor.

Anlıyoruz ki İsmail YK çok seviliyor. İsmail YK ile neden bu kadar çok sevildiğini ve çok dinlendiğini konuştuk.

Kürt halkı benim ne kasetlerimi alsın nede beni dinlesin İşte bu sözleriyle herksin tepkisini aldı. İlginç olan Bir magazin programı hariç hiç bir yerde yayınlanmadı.***
haberaktüel

Röportaj: Muaz Kalaycı, Genel Yayın Yönetmeni
Redakte: Sinem Sultan, Meliha Sönme
Son düzenleyen Safi; 12 Mayıs 2018 20:01
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence eyer böyle bir şey dememişse çıkıp açıklama yapması lazımdı açıklama yapmadıgına göre demekki demiş.saygı duyuyorum diyemeyecegim adam olsaydı böyle demezdi eyer kasetleri o kadar satılıyorsa yarısını kürtler alıyordur ama ne yazıkki bundan sonra çogu almaz almadıkları gibide nefretleri ortaya çıkacaktır benim nefret ettigim gibi.
SERDAR_YARALI - avatarı
SERDAR_YARALI
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #4
SERDAR_YARALI - avatarı
Ziyaretçi
SLM adım serdar aslen d.bakırlıyım ama ist da kalıyorum kürtüm aslımı hic bir zaman inkar etmem ama ırkcı değilim türkte benim kardeşimdir kürt türk kardeştir ben öyle biliyorum ismail yk nın butun parcaları güzel dinlerim dinletirirdimde ama bunu duyduktan sonra benim icin orda sağcı solcu diye birbirine giren cahil insanlardan hic bi farkı yok yoksa öyle bişey cıksın konuşsun yok öyle bişey desin yok ama varsa o da onun akılsızlığıdır türkiye de 40% kürt neyse lafı fazla uzatmıyım herkez kendine yakışanı yapar herkezde yaptığı hataların karşılığını alır
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence herşey yalan o zaman yurtseven kardeşler ve ismail yk neden kürtçe şarkı çıkarsın biraz daha geçmişe girerseniz bulursunuz ismail yk dan böyle birşey beklemiyorum ismail yk yı kıskanan böyle bir terbiyesizlik yapıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kürdüm ve ismail ykyı çok seviyorum ama bence bole bisey dememiştir ghem neden oel bisey desinki ne alıp veremedigi var kürtlerle sonunda bizler hepimiz insanız dimi bence çıkıp tv ye solesin yoksa gün geçtikçe kürlerin sevgisi yerine düşmenlık başlayacak genç fenerli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar Ismail YK hakkinda cikan ilk Yalan dgl bu yaa Ismail YK ya ne iftiralar atildi hepsi yalandi bunu cogu insan bilir Ismail Yk nin ne alip veremedigi olsun ki Kürtlerle Sanmam böylesine iyi bir Insan icten Güler yüzlü ve Dostluk anlayisli kisi neden durduk yerde öle desin...Ismail YK Herseyin üstesinden geldi neden Hayranlari birakmadigi icin ...Simdi de arkalarinda olmalari gerekir onun bunun cikartmasi Sözlerle yalanlarla Ismailden Nefret ediyorum Diyenler ...Asla gercek YK ci olamazlar ama asla Ismail yk yi seven ölümüne Yk ciyim diyen ve dinleyen Herzaman arkasinda olmali ben söyledigine inanmiyorum daha önce bir kardesin yazdigi gibi Kürtlere laf söyleyen insan neden Kürtce Sarki söylesinn bunun icin Aptal olmak gerem hem laf söyle hem sarki söyle(Kürtce)...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence ismail yk öyle bişiy dememiş eğrki dese ben onun bi daha ne kasetlerini nede kendisini dinlerim ve onu hiç ama hiç sevmem çünkü bu türkyede türk kürt kardeştir eğer onları koparmak istiyen varsa onlar cezalarını çekecek tir. ve ben ismaillin zurnasını çok seviyorum yani yurtseven kardeşleri çok seviyorum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ismail yk ya bayılıyom en sevdigim sanatcı odur onu dünyalara degismem ve ben de kürtüm ama ne yazik ki kafa takmıyom bu sözü cünkü ismail yk öyle bisey dememis o na gü veniyom eyer öyle bisey deseydi ismail.yk la ibrahim tatlıses küserdi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet çok doğru söyledin bizim ahmedimiz şivan perver xeyro ebbas varken biz niye sizi dinliyelimki ..