Arama

MSN sürümlerinde sorun yaşıyorum, yardım eder misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Şubat 2011 Gösterim: 7.364 Cevap: 20
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadşlar bende önceden 7.5 vardı sonra 9.0 ın çıktığını öğrendim ve onu yükledim sonra açıldı ama ingilizceydi yamayı indirdim ve denilenleri yaptım ama işe hiçbir zaman yaramadı...Sonra ben 8.1 i yükledim ve çalışmıyor bilgisayarından yeni msni silin falan diyor siliyorum kaldırıyorum bilgisayardan kalkmıyor ve hiçbir msn sürümü çalışmıyor napıcam nolur yardım edin çokk kötüyümMsn Sad((
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı

msn yeni sürüm çalışmıyor

eski msn mde sorun yoktu.ama açınca yeni sürüm yüklemeniz gerek dedi.saatlerce bekleyip yükledim ama çalışmadı.ne yapmalıyım.program yüklendikten sonra geri alınıyor diyor.teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
öncelikle başlat/ ayarlar/denetim masası/ program ekle veya kaldır dan msn programınıız ve msn installer'i kaldırın.. sonra buraya işlemi yaptığınızı bildirin. size msn sürümleri konusunda yardımcı olalım
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
bluesea53 - avatarı
bluesea53
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #3
bluesea53 - avatarı
Ziyaretçi
8.1 kullanıyorum Ne yapmalıyım açmıyor msnim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msnmi açtığımda yeni sürümü yükleyin yoksa msniz açılmaz dedi bende yükledim ama çalışmadı hiçbir özelliği yüklenmedi oysaki ben yüklenmesi için 1 saat bekledim.Şuan msnim çalışmıyor ne yapmalıyım
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #5
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bluesea53 adlı kullanıcıdan alıntı

8.1 kullanıyorum Ne yapmalıyım açmıyor msnim

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msnmi açtığımda yeni sürümü yükleyin yoksa msniz açılmaz dedi bende yükledim ama çalışmadı hiçbir özelliği yüklenmedi oysaki ben yüklenmesi için 1 saat bekledim.Şuan msnim çalışmıyor ne yapmalıyım

Eski sürüm kullanan neredeyse herkes şuan MSN açamıyor, sorun hakkında bir bilgim yok.
Cilekesh39 - avatarı
Cilekesh39
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #6
Cilekesh39 - avatarı
Ziyaretçi
8.5 dowland edip kurabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var maalesef bende çözüm bulamıyorum.çözümü olan varsa lütfen yardımcı olsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

eski msn mde sorun yoktu.ama açınca yeni sürüm yüklemeniz gerek dedi.saatlerce bekleyip yükledim ama çalışmadı.ne yapmalıyım.program yüklendikten sonra geri alınıyor diyor.teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eski msnimi kaldırmak zorunda kaldım son sürüm yüklemedn açamıyordum yeni sürümmü yüklemeye çalışıyorum yüklüyorum a açıldı diyorum ama 5 sn sonra hata verip kendini kapatıyor lütfen yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende msn 8.5 türkçe var ama iki debir msnnin sonsürümü filan yazmaya başladı ve sonunda bu günde daha yeni bir sürüm var.devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir. bunu şimdi yapmak istiyor musunuz yazısı geldi son sürüm dede elimdeki msn plus çalışmıyor ne yapmalıyım