Arama

'Msncore.dll' hatası nasıl çözülür? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Haziran 2011 Gösterim: 72.557 Cevap: 73
fatma kucam - avatarı
fatma kucam
Ziyaretçi
11 Mayıs 2009       Mesaj #21
fatma kucam - avatarı
Ziyaretçi
yaa akşam otelden eve geldim msn açtım çoklu oturum açmak istedim ama birden msn kapandı msncore.dll bulunamadığı için msn açılamıyo dio yaa geri msn yi nasıl yükleyebilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
12 Mayıs 2009       Mesaj #22
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

DLL-files.com - msncore.dll, free download
^İlgili dosya uzantısı indirin.

İnceleyiniz
Sponsorlu Bağlantılar
elif canısı - avatarı
elif canısı
Ziyaretçi
9 Haziran 2009       Mesaj #23
elif canısı - avatarı
Ziyaretçi
bn msncoreyi indirdim ama birşey açılmıyor msneye tıklıorum gine aynı şey oluo bna yardımcı olabilir misiniz?
Coşkun11 - avatarı
Coşkun11
Ziyaretçi
16 Haziran 2009       Mesaj #24
Coşkun11 - avatarı
Ziyaretçi
"msncore.dll" mesegerda de bu sorun var açılmıyor . yazı geliyor yüklediğiniz takdirde çözülecektir diye bunu nerden yükleyebilirim ve yükledim diyelim daha sonraki işlemleride anlatırmısınız şimdiden saolun
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
16 Haziran 2009       Mesaj #25
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Coşkun11 adlı kullanıcıdan alıntı

"msncore.dll" mesegerda de bu sorun var açılmıyor . yazı geliyor yüklediğiniz takdirde çözülecektir diye bunu nerden yükleyebilirim ve yükledim diyelim daha sonraki işlemleride anlatırmısınız şimdiden saolun

DLL-files.com - msncore.dll, free download
^İlgili dosya uzantısını indirin.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
dumaNga - avatarı
dumaNga
Ziyaretçi
9 Ağustos 2009       Mesaj #26
dumaNga - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim pc windows wista çoklu msn kurmayı denedm ama msncore.dll bulunamadı diyor bi el atsanız çok sewinirim arkadaşlar Msn Happy
barisev - avatarı
barisev
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #27
barisev - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msncore dll

sabah msn açtığımda msn 9.0 finalin hazır oluğunu ve yükleyebileceğimi söyleyen bir yazı çıktı.yükledim.sorunusz açtım.akşam gelince çoklu oturum programı yüklemeyi denedim.bunu yaptıktan sonra msncore.dll dosyası bulunamadı şeklinde hata vermeye başladı.bunu nasıl düzlticem?
arkadaşlar benim pc windows wista çoklu msn kurmayı denedm ama msncore.dll bulunamadı diyor bi el atsanız çok sewinirim arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn yükleyemiyorummm :s aynı sorun bendede var arkadaşlar lütfen yardım edinn Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AKSAM COKLU MSN İNDİRMEK İSTEDİM AMA İNDİREMEDİM YETMEMİS GİBİ MSN ACAMADIM BU PROGRAMDAN SONRA MSNCORE.DİLDOSYASI BULUNAMADI ŞEKLİNDE VERMEYE BASLADI BUNU NASIL DÜZELTİRİM?LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

AKSAM COKLU MSN İNDİRMEK İSTEDİM AMA İNDİREMEDİM YETMEMİS GİBİ MSN ACAMADIM BU PROGRAMDAN SONRA MSNCORE.DİLDOSYASI BULUNAMADI ŞEKLİNDE VERMEYE BASLADI BUNU NASIL DÜZELTİRİM?LÜTFEN YARDIMCI OLUN

sistem geri yükleme yapabilirsiniz ya da msn tekrar yükleyiniz.