Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

'Msncore.dll' hatası nasıl çözülür?

Bu konu Soru-Cevap forumunda fkoi tarafından 19 Aralık 2008 (20:27) tarihinde açılmıştır.
62638 kez görüntülenmiş, 73 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Haziran 2011 (21:39) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 19 Aralık 2008, 20:27

#1 (link)
fkoi
Ziyaretçi
fkoi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
sabah msn açtığımda msn 9.0 finalin hazır oluğunu ve yükleyebileceğimi söyleyen bir yazı çıktı.yükledim.sorunusz açtım.akşam gelince çoklu oturum programı yüklemeyi denedim.bunu yaptıktan sonra msncore.dll dosyası bulunamadı şeklinde hata vermeye başladı.bunu nasıl düzlticem?
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Olmazsa bile biz buradayız, yardımcı olmaya çalışırız. Ki temennimiz sorun yaşamamanız elbette
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 20:43

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
DLL-files.com - msncore.dll, free download
^İlgili dosya uzantısı indirin.

Ya da Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar

Listede Windows Live Messenger bulunmuyorsa aşağıdaki bağlantıdan indirip kurun (8.1 TR):
http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL...SSENGER_DL.EXE

Alıntı:
MSNCore.dll

C:\Program Files\MSN Messenger\ klasörüne kopyalamalısınız. Sorun devam ederse:

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar

Listede Windows Live Messenger bulunmuyorsa aşağıdaki bağlantıdan indirip kurun (8.1 TR):
http://www.msxlabs.org/forum/arsive-...al-turkce.html
^
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 20:44

#3 (link)
fkoi
Ziyaretçi
fkoi - avatarı
peki bu dosyayı hangi klasörün içine koymam gerekli?
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 21:20

#4 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Sanırım indirmiş olduğunuz eklenti sürümü uyumlu değil.

ZapMessenger proğramı ile messenger sürümünü kaldırın. Proğram ekle kaldırdan silindiğinden emin olun.

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) buradan yeni WLM 2009 indirin. (Türkçedir)

ve eklenti olarak messenger plus yüklemenizi öneririm. 2009 için olan msnplus sürümünü buradan indirebilirsin.
Windows Messenger Live Plus 2009

Messenger plus sayesinde birçok özelliği kullanabilirsin.
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 21:26

#5 (link)
fkoi
Ziyaretçi
fkoi - avatarı
Bu verdiğiniz wlm 2009 u indirmek için eklenmiş dosyalardaki linke tıklayacağız değil mi?
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 21:28

#6 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
fkoi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bu verdiğiniz wlm 2009 u indirmek için eklenmiş dosyalardaki linke tıklayacağız değil mi?
Evet.
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 21:30

#7 (link)
fkoi
Ziyaretçi
fkoi - avatarı
teşekkür ederim.inşallah olur.başımın etini yediler
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 21:34

#8 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Olmazsa bile biz buradayız, yardımcı olmaya çalışırız. Ki temennimiz sorun yaşamamanız elbette
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2008, 21:36

#9 (link)
fkoi
Ziyaretçi
fkoi - avatarı
oldu.çok teşekkür ederim.şimdide plus ı yüklüyorum.teşekkür ederim.
Rapor Et
Eski 23 Aralık 2008, 11:07

#10 (link)
Ayberq
Ziyaretçi
Ayberq - avatarı
Alıntı:
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

slm kardesim ya bu msn 2009 un plusu nasıl renkli olacak ya naptıysam ne ettiysem i türlü yapamadım...buy verdgin linkten plus u indir dim oda yardımcı olmadı.ben daha önce msn9.0 beta kullanıyodum bigün anıden yen sürümü indirmek istermisin die sordu msn i acarken evet diyorum indirmiyo hata veriyo hayır diyorm msn açılmıyo...msn 2009 u yükledim ama bu seferde yazılar renkli deil napomalıyı m yardım bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (74.46% PHP - 25.54% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 15:20
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi