PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Ses ayarları nasıl yüklenir?
İlk...789 1011...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir12:29, 10 Ekim 2010 
aga ben everest programından bişi anlamadımda ses bagdaştırıcı yazıo ordada ATI Radeon HDMI @ ATI Radeon HD 2400 - High Definition Audio Controller yazı bu olabilirmi
Cevap
Misafirserhat14:42, 10 Ekim 2010 
nasıl daha çok ses çıkarkabilirim
Cevap
Misafir21:54, 12 Ekim 2010 
yaa arkadaslar bız eskı evımızde ses var dı baska ewe tasındık ses yok nasıl yapa bılrım
Cevap
Misafir13:42, 27 Ekim 2010 
sesi çıkmıyor nasıl açmalıyım lütfen yardımcı olunuz
Cevap
Misafir16:58, 28 Kasım 2010 
ses aygıtını tanıtamıyorum pc formatlandı aygıt kayboldu ( lütfen yardımcı olur musunuz???
Cevap
Misafir21:39, 12 Aralık 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bilgisayarın ses ayarların sildim ne yapmaliyım
ses ayarlarını sıldım nasıl nerden yuklucem bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım sesle ılgıgı hıc bırsey kalmadı psde yarımınız ıcın teskurler
Cevap
HandSome22:18, 12 Aralık 2010 
ses aygıtını tanıtamıyorum pc formatlandı aygıt kayboldu ( lütfen yardımcı olur musunuz???
ses ayarlarını sıldım nasıl nerden yuklucem bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım sesle ılgıgı hıc bırsey kalmadı psde yarımınız ıcın teskurler
Anakart cdsinden audio drıverını yükleyebilirsiniz.Cd yok ise Anakartınızın modelini biliyorsanız , Anakartınızın Sitesine gidin ... Modeli Aratın ve Bulun...Audio Drıverını ordan yükleyebilirsiniz.
Cevap
Misafir15:14, 22 Ocak 2011 
bilgisayara format attıktan bir kaç gün sonra bilgisayarımda müzik ve video sesleri gelmiyor...masa üstünde sağ alt köşede ses simgesi yok. bilgisayarım/özellikler/donanım/aygıt yöneticisi/ses,video ve oyun kumandasının yanındaki artıya tıkladım. 5 tane ses seçeneği çıktı. ve hiç birinde sarı soru işareti yok. Hala sorunu çözemedim yardımcı olur musunuz...
Cevap
Misafir18:04, 25 Ocak 2011 
pc'de ses ayarları normaldi formattan sonra ses çıkmaz oldu ne yapabilirm
Cevap
Misafir18:42, 11 Şubat 2011 
Ya acil yardım edn Realtek HD Audio Driver XP R2.57 yüklüyorum pc resetleniyor yüklendi sanıyorum ama yüklenmiyor napabilirim ?? cd im yok (
Cevap
İlk...789 1011...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama