Arama

Mozilla Firefox ile internete nasıl bağlanırım?

Güncelleme: 28 Haziran 2011 Gösterim: 11.520 Cevap: 6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
internetim çalışmasına rağmen mozilla açılış sayfası çalışmıyor daha doğrusu mozilla ile nete giremiyorum mozillayı nasıl çalıştırırım söylermisiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mozilla firefox çalıştırın.
Dosya menüsünden // çevirim dışı çalış seçeneğini pasif yapın.
Sponsorlu Bağlantılar

İnterne Explorer Web tarayıcınızın internete bağlandığından emin olun.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
mozilla'yı dosya düzeninden çevrim içi hale getirmeme rağmen mozilla yine aynı hatayı veriyor ve şu yazı geliyor
Bağlanma girişimi başarısız
en-us.start.mozilla.com sunucusuyla bağlantı sağlanamıyor.

* Site geçici olarak açılamıyor ya da çok meşgul olabilir. Biraz bekleyip yeniden deneyin.

* Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.
SORUN ZANNEDİYORUM GÜVENLİK AYARLARINDA VİSTA GÜVENLİK DUVARI ZANNEDERİM PROGRAMI ENGELLİYOR BEN BU GÜVENLİK AYARLARINI NASIL MOZİLLAYI ÇALIŞIR DURUMA GETİREREK DEĞİŞTİREBİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Firefox Web tarayıcısını yeniden yükleyiniz ve internet explorer ile ilişkilendiriniz.

buda olmassa,
Enson nezaman çalışıyordu firefox o tarihe geri yükleme yapın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

mozilla açılış sayfası

açılış sayfamın mozilla olmasını istiyorum Msn Confused
xdangerx66 - avatarı
xdangerx66
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #6
xdangerx66 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben Dün Firefox İndirdim ==> Dün Akşam Giriyordu Ama Bugün (Şuan) Girmiyor.Simgesine Tıklıyorum Faredeki Zaman Saati Hıphızlıca Yok Oluyor! Girmiyor ! Sorunun Çözümünü Bilen Var Mı? Acill Cevap Lütfen Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internete girmek icin sayfa aciyoruz ya orda favoriler bölümünün icinde erlauf bölümünde bir kac element var yani daha önce girdigim bir site ora orda gözüküyor her girip ciktigim yerleri tekrar siliyorum ama 3-4 tane element silinmiyor bir cevap yazarsaniz nasil silebilirim tesekkür ederim...