Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İnfaz koruma memuru (gardiyan) nasıl olabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 20 Aralık 2008 (11:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
46968 kez görüntülenmiş, 50 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Kasım 2013 (17:01) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Kasım 2009, 23:45

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben gardiyan olmak istiyorum kpss zorunlumu yoksa lise mezonu olmak gerekiyomu sadece şartlarda yazmıyo ama kpss sınavı cvp için tşk ederim lütfen cvp
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Aralık 2009, 21:15

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben gardiyanım kpss gerekli akrabanızla soyadınız aynıysa olamazsınız farklı soyatlıysanızda başka şehirde gardiyanlık yapabilrsinz tabi şartlara uygunsa sorularınızı yanıtlarım maaşlar ilk ay 1 milyar daha sonra 110 gibi devam eder
Rapor Et
Eski 5 Ocak 2010, 13:09

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı anda bir kaç yere başvuru yapabilirmiyim yada hem gardiyanlığa hemde katipliğe başvurabilir miyim ltfn cvp
Rapor Et
Eski 5 Ocak 2010, 16:42

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lise mezunuyum kpss girmedim başvuru yapabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirm tşkler....
Rapor Et
Eski 7 Ocak 2010, 12:51

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam ben gardiyan olmak nasıl bişey merak ediyorum emir altı veya sıkıntılımı diye cokk merak ettim birde üniversite mezununa ayrıcalık varmı (2 yıllık veya 4 yıllık) TEŞEKKÜR EDERİM
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2010, 16:37

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam Aleyküm BeNDE gardiyan olmak isityorum ama önceden 9 10 seder cezaevine girdim acaba bir sorun olurmu hemde ilk okul terk kim gerisi uyuyo bu ikisi var sadece bir sorun olmaz herhalde cevap beklıyorum...
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2010, 12:41

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
gardiyan olabilmek için kpss'ye girmek zorunlu mu?
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2010, 21:05

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende 2009 lise mezunuyum gardiyan olmak istiyorum boy sorunu var mı bilmiyorum boy 160 bende
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2010, 12:48

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
boyum 1,65 kilom ise de 65 kilo olarak sınava tabimiyim.... şrtı tamamlıyormuyum bilmiyorum.
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2010, 22:18

#20 (link)
ordulu emrah
Ziyaretçi
ordulu emrah - avatarı
askerliğimi gardiyan olarak yaptım acaba bi yardımı olurmu alımda kpss sınavı olmadanda girebilirmiyim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
İnfaz koruma memuru (gardiyan) nasıl olabilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 29
Son Mesaj: 20 Nisan 2014 13:02
Gönderen: Misafiresra Forum: Soru-Cevap
Cevap: 12
Son Mesaj: 4 Şubat 2014 15:29
Gönderen: Eyupbbbbb Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 7 Aralık 2012 16:34
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 8 Kasım 2012 15:11
Gönderen: Pollyanna Forum: Meslekler
Son Mesaj: 3 Ekim 2006 08:29
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.147 saniyede (68.57% PHP - 31.43% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:43
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi