Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > İnfaz koruma memuru (gardiyan) nasıl olabilirim?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir23:45, 21 Kasım 2009 
ben gardiyan olmak istiyorum kpss zorunlumu yoksa lise mezonu olmak gerekiyomu sadece şartlarda yazmıyo ama kpss sınavı cvp için tşk ederim lütfen cvp
Cevap
Misafir21:15, 10 Aralık 2009 
ben gardiyanım kpss gerekli akrabanızla soyadınız aynıysa olamazsınız farklı soyatlıysanızda başka şehirde gardiyanlık yapabilrsinz tabi şartlara uygunsa sorularınızı yanıtlarım maaşlar ilk ay 1 milyar daha sonra 110 gibi devam eder
Cevap
Misafir13:09, 5 Ocak 2010 
aynı anda bir kaç yere başvuru yapabilirmiyim yada hem gardiyanlığa hemde katipliğe başvurabilir miyim ltfn cvp
Cevap
Misafir16:42, 5 Ocak 2010 
lise mezunuyum kpss girmedim başvuru yapabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirm tşkler....
Cevap
Misafir12:51, 7 Ocak 2010 
selam ben gardiyan olmak nasıl bişey merak ediyorum emir altı veya sıkıntılımı diye cokk merak ettim birde üniversite mezununa ayrıcalık varmı (2 yıllık veya 4 yıllık) TEŞEKKÜR EDERİM
Cevap
Misafir16:37, 14 Ocak 2010 
selam Aleyküm BeNDE gardiyan olmak isityorum ama önceden 9 10 seder cezaevine girdim acaba bir sorun olurmu hemde ilk okul terk kim gerisi uyuyo bu ikisi var sadece bir sorun olmaz herhalde cevap beklıyorum...
Cevap
Misafir12:41, 18 Ocak 2010 
gardiyan olabilmek için kpss'ye girmek zorunlu mu?
Cevap
Misafir21:05, 20 Ocak 2010 
bende 2009 lise mezunuyum gardiyan olmak istiyorum boy sorunu var mı bilmiyorum boy 160 bende
Cevap
Misafir12:48, 21 Ocak 2010 
boyum 1,65 kilom ise de 65 kilo olarak sınava tabimiyim.... şrtı tamamlıyormuyum bilmiyorum.
Cevap
ordulu emrah22:18, 23 Ocak 2010 
askerliğimi gardiyan olarak yaptım acaba bi yardımı olurmu alımda kpss sınavı olmadanda girebilirmiyim
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları