Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

KPSS'den 73 aldım.Sizce yerleşebilir miyim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda özge tarafından 20 Aralık 2008 (14:41) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2313 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Ocak 2011 (16:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Aralık 2008, 14:41

#1 (link)
özge
Ziyaretçi
özge - avatarı
kpss tercihleri başladı ve ben 73 aldım sizce bir yere yerleşebilir miyim nerelerden tercih yapabilirim
Rapor Et
Reklam
Eski 20 Aralık 2008, 15:09

#2 (link)
C0mPuTeR
Ziyaretçi
C0mPuTeR - avatarı
daha detaylı bilgi verirmisiniz??lise ön lisans veya lisans..gibi ayrıca hangi bölüm mezunusunuz??
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2008, 15:11

#3 (link)
MesirKentli
Ziyaretçi
MesirKentli - avatarı
Ayrıca tercihlerin başladığı kesin mi?
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2008, 15:12

#4 (link)
C0mPuTeR
Ziyaretçi
C0mPuTeR - avatarı
eğer düz lise mezunu iseniz pek sanşınız yok.meslek lisesi mezunu iseniz sanşsınız var.ayrıca ön lisansta ve lisansta sanşsınız çok yüksek kpss ortaöğretime göre tabii...

ewet bu ay sonunda başlıyor...
Son Düzenleyen C0mPuTeR; 20 Aralık 2008 @ 15:16. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2008, 15:40

#5 (link)
18ahmet
Ziyaretçi
18ahmet - avatarı
NERYE GIRMEK ISTIYORSUN
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2008, 15:52

#6 (link)
MMDMR
Ziyaretçi
MMDMR - avatarı
73 puanla yerleşme ihitmalin var tabiki. Doğru tercih yaparsan (niteliklerine göre) yerleşirsin.
Rapor Et
Eski 31 Aralık 2010, 14:26

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 73 küsür aldım meslek lısesi mezunum sizce bi yer olur mu ben yetim hanede calısmak istiyorum cunku bölümüm cocuk gelişimi yada bu bölümle ilgili herhangi bir yere
Rapor Et
Eski 17 Ocak 2011, 16:49

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
KPSS DEN 73.256 PUAN ALDIM İYİ YADA KÖTÜ HERHANGİ BİR YER GELİR Mİ BİR CEVAP YAZIN LÜTFEN :????
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.143 saniyede (66.76% PHP - 33.24% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi