Arama

MSN şifrem çalındı, gizli soru değiştirildi, ne yapabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Eylül 2014 Gösterim: 36.841 Cevap: 81
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben konyadan yasemin ben facebooka kayıt olmak için girdim daha sonra msn açılmadı acaba msn şifrem mi değişti ama ben şifremi hatırlıyorum deniyorum ama olmuyo ne yapmam lazım bi yardım edin yardım edrseniz çokk sewinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
30 Ocak 2010       Mesaj #22
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben konyadan yasemin ben facebooka kayıt olmak için girdim daha sonra msn açılmadı acaba msn şifrem mi değişti ama ben şifremi hatırlıyorum deniyorum ama olmuyo ne yapmam lazım bi yardım edin yardım edrseniz çokk sewinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Şifreyi Doğru Girdiğine Emin misin ? MSN Açılmadığına Göre Hotmail'e Girip Oturum Açmayı Deneyin Açılmazsa Şifreniz Çalınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Tek Yapmanız Gereken Bu Konuyu İnceleyiniz >>> Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) - Tekil Mesaj - MsXLabs

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSNEN CALINDI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bunun bi çözümü yokmu ya ben kendi msn mi istiyorum yeni istemiyorum o msn benim kaç yıllıktı ya almam gerekiyo ne olur bi çözümü önerisi olan varmı???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba msn şifrem değiştirilmiş ve çok önemli işim vardı bunu acele alabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde şifremi değiştirdeilerrrr facebook şifremideee değiştirdilerrr onu kapatmak için ne yapmalıyımmmm lütfen söliyinnnn yardımmmmmm istiyorumm lütfennnnnnMsn Sad((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim msn adresim 6-7 ay önce çalındı o zamandan beri ne yaptımsa tekrar alamadım gizli sorunun cevabını da hatırlamıyorum lütfen bana yardım edin.
tecrübe - avatarı
tecrübe
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #28
tecrübe - avatarı
Ziyaretçi
msn yi kapatın.şifrenizi ve gizli sorunuzu değiştirip hesabınızı kapatın.bütün kişileri silmeyi de unutmayın.daha sonra da yeni msn açın.
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
21 Nisan 2010       Mesaj #29
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim msn adresim 6-7 ay önce çalındı o zamandan beri ne yaptımsa tekrar alamadım gizli sorunun cevabını da hatırlamıyorum lütfen bana yardım edin.

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) - Tekil Mesaj - MsXLabs

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slmben emre benim msn adresim çalındı ve gizli soru değiştirildi lütfen