Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Format CD'si olmadan format atabilir miyim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 21 Aralık 2008 (18:14) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
25231 kez görüntülenmiş, 36 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Ağustos 2012 (08:37) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 19 Temmuz 2009, 02:53

#11 (link)
sabana
Ziyaretçi
sabana - avatarı
benim laptobum var cd raytırı bozuk flaş bellekle atıldığını biliyorum ama ben nasıl atılabileğini bilmiyorum nasıl bi program kullandıklarını bilmiyorum bana yadımcı olurmusunuz çok lazım bütün verilerim içinde teşekürler.
Rapor Et
Reklam
Eski 19 Temmuz 2009, 11:09

#12 (link)
MsXLabs Üyesi
AriThmetiCs - avatarı
Alıntı:
sabana adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim laptobum var cd raytırı bozuk flaş bellekle atıldığını biliyorum ama ben nasıl atılabileğini bilmiyorum nasıl bi program kullandıklarını bilmiyorum bana yadımcı olurmusunuz çok lazım bütün verilerim içinde teşekürler.
Kullandığınız işletim sisteminin cd de olan bütününün flash diskte de olması gerekiyor.. sizin için en mantıklı yol cd sürücünüz bozuk olduğundan pcnizi bir servise götürüp format attırmak olacaktır..
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2009, 12:28

Format CD'leri yok, nasıl format atabilirim?

#13 (link)
hsyn0123
Ziyaretçi
hsyn0123 - avatarı
herkeze merhaba ben bilgisayarıma forma atmak istiyorum ama format cd si bende yok nasıl format atarım lütfewn yardım pls ama ben vistayken xp yaptım onu da söleyeyim lütfen yardım pls
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2009, 12:33

#14 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
hsyn0123 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

herkeze merhaba ben bilgisayarıma forma atmak istiyorum ama format cd si bende yok nasıl format atarım lütfewn yardım pls ama ben vistayken xp yaptım onu da söleyeyim lütfen yardım pls
İNTERNETTEN format için bilgisayarınız da gereken şeyleri yazarak onları bir cdye indirirek atabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2009, 12:42

#15 (link)
p@®@Dσkگ
ozti - avatarı
Alıntı:
hsyn0123 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Format atmak için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz , fakat format attıktan sonra kuracağınız işletim sisteminin (Vista , Xp vb) CD'si olması gerekli..

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli)
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2009, 13:34

#16 (link)
fırat123
Ziyaretçi
fırat123 - avatarı
beyler format cd si olmayan ya olanlardan yada internet kafelerden satın alsın .
Rapor Et
Eski 30 Ağustos 2009, 16:26

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
s.a ya bilgisayar format cdsini kabul etmiyo nabcam bn
Rapor Et
Eski 30 Ağustos 2009, 16:35

#18 (link)
Majeste
Ziyaretçi
Majeste - avatarı
Format cd'si diye birşey yoktur, bunu söyleyeyim. Format atmak demek tüm bilgileri silmek demek. Sonrasında zaten kurulum yapmazsanız, bilgisayarınızı kullanamazsınız. Format sonrası kurulum yapacağınız cd'de herhangi bir işletim sistemi kurulum cd'si olmalıdır. Bu da Windows XP/Vista/7 Ubuntu, Pardus vs. Forumda da nasıl yapılacağına dair bilgiler mevcut. Windows kurmak istiyorsanız, kurulum cd'si satın almanız gerekir. Ubuntu istiyorsanız internetten istek yapıp ücretsiz olarak evinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Pardus'ta ise 2.40TL'lik kargo ücreti vardır. İşin korsan kısmı beni ilgilendirmiyor.
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2009, 02:08

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
O kadar soru sormuş insanlar bende cd den atamıyorum cd yok gibi davranıyor, Format CD'si olmadan format atabilir miyim?
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2009, 02:14

#20 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

O kadar soru sormuş insanlar bende cd den atamıyorum cd yok gibi davranıyor, Format CD'si olmadan format atabilir miyim?
Windows kurulum cd'sinin bootable olması gerekli. Kendinden başlayan Windows kurulum cd'sine ihtiyacınız var.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Format CD'si olmadan format atabilir miyim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Blue Blood Forum: Donanım
Cevap: 423
Son Mesaj: 29 Mart 2014 11:36
Gönderen: Talip Durak Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 13 Ağustos 2013 11:36
Gönderen: ahmetkaya234 Forum: Cevaplanmış
Cevap: 1
Son Mesaj: 2 Temmuz 2013 22:31
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 21 Kasım 2010 12:40
Gönderen: Blue Blood Forum: Yazılım
Cevap: 0
Son Mesaj: 7 Temmuz 2008 21:03
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.185 saniyede (70.21% PHP - 29.79% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:47
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi