Arama

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Şubat 2020 Gösterim: 84.506 Cevap: 52
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
29 Ağustos 2013       Mesaj #21
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafirsegah adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim tam 8 ay önce tanıştığım bir arkadaşım var.Kendisi tamamen tesadüf yani ben eskiden hep ağlardım arkadaşım yok diye oldu işte bitane yani hiç kardeşimde yok kendisiyle gerçek kardeş gibi samimi konuşurdk internetten hep ben bi kaç kere ani inişli çıkışlı duygularım yüzünden ben hesabıımı donduruyorum dedim tam 3 kez oldu belki arkadaşım usandı nolduysa geçen çok özledim mesaj attım sonra ama biz artık eskisi gibi değiliz.Eskiden bi gün girmesem mesaj atardı şimdi öyle değil 1 haftada girmesem tınlamıyo ben yazarsam yazıyo lütfen onu çok seviyorum eskisi gibi olmak için ne yapmalıyımm?

Yapabileceğin fazla bir şey yok. Hayatını değiştiren duyguların olmuş. Sen yinede kendini ona sevdirmeyi dene. Eskiden ne yapiyorsan onlari yap. Ama benim dusunceme gore o seni gercekten sevseydi senin onu sevdigin kadar suan yaninda olurdu. Msn Thinking
Sponsorlu Bağlantılar
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
mex - avatarı
mex
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2013       Mesaj #22
mex - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafirsegah adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim tam 8 ay önce tanıştığım bir arkadaşım var.Kendisi tamamen tesadüf yani ben eskiden hep ağlardım arkadaşım yok diye oldu işte bitane yani hiç kardeşimde yok kendisiyle gerçek kardeş gibi samimi konuşurdk internetten hep ben bi kaç kere ani inişli çıkışlı duygularım yüzünden ben hesabıımı donduruyorum dedim tam 3 kez oldu belki arkadaşım usandı nolduysa geçen çok özledim mesaj attım sonra ama biz artık eskisi gibi değiliz.Eskiden bi gün girmesem mesaj atardı şimdi öyle değil 1 haftada girmesem tınlamıyo ben yazarsam yazıyo lütfen onu çok seviyorum eskisi gibi olmak için ne yapmalıyımm?

Onun Gönülünü Gülüdürmen Ve Ona Hediye Alıp Onla Konuşman
Sponsorlu Bağlantılar
Msn Wink
yumiulrich - avatarı
yumiulrich
Ziyaretçi
30 Ağustos 2013       Mesaj #23
yumiulrich - avatarı
Ziyaretçi
insanlar düzelmezler,o öyle yapıyorsa ömür boyu konuşmayın. bende arkadaşla kavga ettim,küstük barıştık küstük barıştık 1 sene böyle gitti. çünkü o çok sevdiğim arkadaşım artık eski tanıdığım gibi değilde. bir şans daha,olur böyle şeyler,sıkıntısı olmuştur falan filan kendimi kandırmışım. arkadaşınla anlaşamıyorsan anında ilişkiyi bitirmelisin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben arkaşımın kibirliliği we inatlığı yüzünden onunla kawga ettim dayanamadım ama şimdi (küsmek kötü bişe olduqu için) onunla barışmak istiyorm diyecektim ki o bana laf sokmaya başladı wede ben artık onu hiiiiiiiiiiiiiiiçç sewmiOrmmmmmm :Msn MadMsn MadMsn MadMsn Mad

bence sen her şeye rağmen ondan özür dile ama aranda yine de mesafe olsun o hatasını anlar sen merak etme
mex - avatarı
mex
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013       Mesaj #25
mex - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

yaa nolursunuz yardım edin erkek arkimle küsstüm ve benle konuşmuyor yanına gidiyorum bana yüz bile vermiyor ne yapabilirim onu çok seviyorum lütfen yardım edin

Ona hediye al seni cok seviom de ozur dile
Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2014       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim de mahhallede çok mızıkçı bir arkadaşım var bitane Zeynep var bide o mızıkçı onu hep itiyomuş sonra mahhalleye ben geldim 1yıl öğle bişe geçti.O Zeynebin baba sı bize hep yemek verdi o da dedi benim babam daha çok verdi diye kudurdu.
gizli - avatarı
gizli
Ziyaretçi
19 Şubat 2014       Mesaj #27
gizli - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben en yakın 2 arkadaşımla okulun 1. dönemin sonunda küstük 2. dönem başladı ama hala küslüyüz ben ikisinide çok özledim ama herdakika bana laf sokuyorlar hem sinir oluyyorum hemde barışmak istiyorum ben özür diledim ama barışmadılar her derste bana bakıyorlar ya özür dilesemmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2014       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben de en iyi arkadaşımla hep küsüyorum ama her zaman bir şekilde barışıyoruz bir şey yapmasak bile. çünkü sonsuza kadar dostuz. bu dostluk anca böyle kanıtlanır. örnek olarak ben de saatler once okulda son ders onla küstük. çok saçma bişey içindi. o bana sınav sonucunu göstermiyodu sonra ben ounla konuşmuo gibi yaptım sonra o da oyle yaptı sonra konustuk ve sonra bana artislik fln tasladi bnde bşka bi knkmla sınıfa çıktım (ders müzikti, müzik odasındaydık) sonra aşağı indik. tören vardı. ben de törende erkek kardeşimi gördüm sonra onu öptüm flan bi baktım knkm gidio ona seslendim fakat duymadı. sonra peşinden koşym dedim tam o sırada o da bana bakcakmış, ben de yere kapaklanmazmıyım!! sonra arkadaşım (küstüğüm) hemen ismimi söyledi yanıma koşup bana baktı (tam da onun önüne düştüm törende lanet olsnn Msn Happy ) hemen benle ilgilendi beni tuttu kaldırdı dier arkimde koştu sonra çorabım yırtılmış benim de canım çok yanıodu hemen beni merdivene götürdüler iyi misin falan dediler sonra fen hocası bşy olmaz kaldırın koluna girin dedi ikisi de koluma girdi daha sonra törende onun yanına geçiyim dedim sonra biraz canım acıodu hala bana nası oldugumu sordu sonra toren bitince onu takip ettim çünkü bnde servisimin nerde olduğunu bilmiodum. sonra beraber onunkini bulduk baybaylaştık sonra ben bnimkini buldum abla izin vermesede bi şekilde servisten atladım ve onunkine gittim konuştuk fln arı geldi snn için burda kalırım fln dedim o da yanıma geldi sohbet ettik sonra servisime bindim bana gülümsedi ama şu anda ne olduğumuzu tam olarak bilmiyorum ztn onun dershanesine geçicem umarım barışırız... demek istediğim eğer iyi dostsanız barışacaktır merak etme...! (-; (bana cevap yaz sana o kadar kitap yazdım (: )

BENDE ÖYLEYİM 7 YILLIK DOSTUM LA KÜSTÜK ÇOK İYİ ARKADAŞIZ HERŞEYİMİZİ BERABER YAPARIZ BİZ ONUNLA KÜSTÜK ÇOK ÜZGÜNÜM BAZEN AĞLIYORUM AMA SONRA KENDİME TAMAM BİŞİ OLMAZ DİYORUM AMA YİNEDE ÜZÜLÜYORUM BİZ HEP GEREKSİZ ŞEYLER YÜZÜNDEN KÜSERİZ AMA SONRA BARIŞIRIZ , BUNDA NASIL BARIŞICAZ BİLMİYORU. O BNM EN GICIK KAPTIĞIM KIZLA GEZİYOR . OFFF NASIL BARIŞICAZ BİZ
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
11 Nisan 2014       Mesaj #29
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Çok yakın bir dostunuzsa, zaten size fazla sinirli kalamaz. Ama yinede gidip gönlünü almaya çalışın, hatalıysanız özür dileyin. Tatlı sözle, eminim yola gelecektir Msn Happy
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2014       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben 2 tane arkadaşımla küstüm ama çok pişmanım sınıfta sadece onlarla samimiydim şimdi ise tek kaldım lütfen bana yardım edin lütfen barışmak için Msn Sad

onlara kagıt yaz ben yanlış yaptım gelin beni affedin derseniz yumsar aranız