Arama

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Şubat 2020 Gösterim: 84.620 Cevap: 52
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2017       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim çok yakın bir arkadaşım var (erkek). bizim son zamanlarda aramızda sorunlar vardı ama benden her akşam özür diliyordu bende affediyodum 1 hafta boyunca böyle oldu sonra cuma gunu benden yine özür diledi hafta boyunca yaptıkları yuzunden pazar günü de telefondan konuşuyoduk işte bana orda seni çok seviyorum okuldaki en yakınımsın filan dedi. ama pazartesi olunca tenefüste iki arkadaşımlar beraber onun yanına gittiğimizde (o iki arkadaşım da onunla çok yakın) işte bu sefer biz şey demeye başladı devamlı yanıma gelmeyin sıkılıyorum tamam dışarda buluşuruz ama okulda devamlı yanıma gelmeyin falan dedi. daha o iki arkadaşımla konuşmaya devam ediyodu ama ben daha dinliyemediğim için gittim sonra yanıma geldi özür dilemeye başladı işte konuştuk filan ben ağlamaya filan başladım. akşamda aradı işte niye öyle dedim bilmiyorum çok pişmanım seni ağlarken görünce kahroldum zaten bende ağladım sonra dedi. 2 gündür küsüz arada konuşuyoruz ama bu konu hakkında ve ben aşırı barışmak istiyorum cidden sadece yine yapıcak diye korkuyorum artık özür dilemesinede inanamıyorum napıcağımı bilmiyorum lütfen yardım edin Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2018       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim eniyi arkadaşım gidip başkasıyla knk oldu ben yalnız kaldım şimdi onunla nasıl tekrar eniyi arkadaş knk olabilirim onun için çabalıyorum. sizde onun sevdiği hareketleri davranışları sergiler. ondan özürdilerseniz barışacaktır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2018       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben satıldım ve beni satan kişiyle barışmak için çook çabaladım işe yaradı ve artık herkezin altında ezilmektense o bana küserse küssün umurumda değilll
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2018       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende arkadaşımdan küstük ama arkadaşımın yanında oturduğu için bence kıskanıyor onunla barışmak istiyorum ama özürümü kabul etmiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2018       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
boşver ne yapıcaksın ki benim arkadaşımda aynen böyle bende onunla artık konuşmuyorum üstelik kafamada takmıyorum onun özür dilemesini bekliyorum neden çünkü hep ben özür diliyorum ve bundn bıktım bu sefer ben özür dilemicem her neyse sende benim gibi kafana takma neyse by Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2018       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENCE EN İYİ DOSTLUKLAR KÜÇÜK Bİ KAĞIDA ÖZÜR DİLERİM YAZINCA BARIŞIR AYNISINI BEN DE YAŞADIM ARKADAŞIMLA KÜSMÜŞTÜM Bİ KAĞIDA ÖZÜR DİLERİM YAZDIM KABUL ETMEDİ VE BEN DE ÇOK ÜZÜLDÜM HATTA AĞLADIĞIM BİLE OLDU AMA ARTIK ÜZÜLMÜYORUM VE KÜSELİ 3 GÜN OLDU BİRAZ YUMUŞADI BANA AMA BARŞALIM DESEDE BEN ONLA BARIŞMAM VE Bİ KIZLA OTURUP BENİ KISKANDIRMAYA ÇALIŞIYO KÜSTÜĞÜMÜZÜN NEDENİ İSE ARKAMDAN DEDİKODU YAPMIŞTI VE İNKAR ETMİYO BEN DE Bİ YANLIŞIM OLMUŞTUR DİYE ÖZÜR DİLEMİŞTİM KABUL ETMEDİ VE KANKALARINA DA SÖYLEDİ KANKALARIDA ONUN TARAFINDALAR ONLARDA OLAYI GÖRMEDEN BENİ SUÇLADILAR YANİ BİLİP BİLMEDEN BENİ SUÇLADILAR YANINDA OTURDUĞU KIZ DA ONUN TARAFINDA BENİM KÜSTÜĞÜM VE YANINDA OTURAN KİŞİ İLE KÜSTÜĞÜNDE BEN ONLARI BARIŞTIRMA ÇABASINDA OLURKEN O KIZ BİZİ HİÇ BARIŞTIRMAYA ÇALIŞMADI VE Bİ DE BEN ONA Bİ ŞEY YAPMIŞIM GİBİ TİRİP ATIYO KÜSTÜĞÜM KIZ DA DERSLERDE HEP BAŞKALARININ DIŞ GÖRÜNÜŞÜ HAKKINDA VE ONLAR İLE İLGİLİ KÖTÜ DÜŞÜNCELERİNİ SÖYLÜYO BEN DE KÜSMESİN DİYE BİR ŞEY DEMEMİŞTİM ŞİMDİ SIRADA KENDİ BAŞIMA OTURUYORUM VE ONLAR BENİM ÖNÜMDE DERSLERDE DE BENİM HAKKIMDA KONUŞUYOLAR BENCE SİZDE ÖZÜR DİLEDİYSENİN EĞER KABUL ETMİYORSA ISRAR ETMEYİN SİZİN DEĞERİNİ ANLAYINCA BARIŞIP ÖZÜR DİLEYECEKTİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2018       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde var bana yardım edermisiniz onu bırakmalıyımı gururumu kalbimmi bilmiyorum ve çok kıskanç sanki hayatım gibi ama bana emir verir gibi konusuyor bizi ayırmaya çalısan bi kız var oda beni çıldırtıyo yardım edrmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2018       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim bir arkadaşım vardı kız dı onunla biri yüzunden hep küsüyordum. Sonunda benimle küstüler ne yapsmada barismadilar bi arkadasim var di o ona hep beni kötülüyodu vesonunda o sevdigim arkadasima birsey demisti bana bagirdi dedi ben seni zilde vuracam ben artik agladim gittim rehberlik servisinie tehtit
erini soyledim onaa birsey yapamdilar o kiz la birseyler konustular yarina kadar onunla barismak ıstiyorum ama nasil barisacagimi bilmiyorum ne yapsamda barismiyolar derdime care bulun lutfennnnnn😭😭😭
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2018       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir kızım benim bir kız arkadaşım vardı kardeştik yani .sonra saçma kişiler yüzünden yavaş yavaş görüşmemeye başladım o kadar inatçıyızki ikimizde birbirimizle konuşmuyoruz nasıl barışıcaz oda barışmak istiyor ben gözlerinden bunu anlıyorum lütfen yardım edin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2018       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba biliyormusun bende de aynın sorun var 5 yıllık en iyi arkadaşımla küsüz 1 yıldır o gelip benden özür dilese ben kabul edicem ama bi türlü benden özür dilemiyo ben onu çok seviyorum o benim hakkımda okulda yalan yanlış iftiralar atmış ama ben hala ona kıyamam o benden nefret ediyo ama ben hala onu seviyorum onsuz olmuyo işte napabilirim bilmiyorum onu sevmekten vazgeçemiyorum bu arada o bir kız bende kızım onunla barışmayyı çoooooooooooook istiyorum ( galiba sürekli aynı şeyleri yazıyorum )