Arama

Beyindeki kan pıhtısı nasıl tedavi edilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Ekim 2015 Gösterim: 94.248 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim babamın beynine kan pıhtısı attı sağ tarafı felç (kısmi felç)3 gün oldu hala bir değişiklik yok bu durum konuşmasına vuruyo konuşamıyor. önceden kendi başına nefes alabiliyordu ama şimdi alamıyo makineye bağlı olarak nefes alıyor nefes alamaması normal mi?
bilinci kapalı düzelir mi?
Sponsorlu Bağlantılar
sizden cevap bekliyorum lütfen bir cevap verin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum.Benim annem sürekli kusuyordu ve halsizlik rahatsızlıkları vardı.Bir sürü doktora gitti ve beyninde kan pıhtılaşması var dediler.Fakat çözüm için net birşey diyen olmadı.Doktorun bir tanesi aspirin verdi 4 ay sonra gel dedi,diğeri müdahale edelim dedi,başka bir tanesi omurilikten sıvı alarak kesin tanıyı koyabiliriz falan dedi.Sonuç olarak bu beyinde kan pıhtılaşması ve tedavi yöntemleri hakkında bir bilgisi olan varmı?Ya da böyle bir tanıdığı.Ve son olarak Ankara da iyi bir doktor önerebilecek olan varmı?Yardımcı olursanız çok ama çok minnettar olurum herkese iyi ve sağlıklı günler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam benim beynimdeki kılcal damarlarda tıkanıklık var ellerim uyuşuyo ve bazı cümleleri kurmakta zorluk çekiyorum ve vücüduma kramp seklınde agrılar giriyo bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
semih - avatarı
semih
Ziyaretçi
18 Kasım 2012       Mesaj #24
semih - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bnm yaşım 20 ben hastanede yatıyorum şu anda {nöroloji} bölümünde benim şikayetim kılcar damarlarda kan ıhtılaşmasıymış allahını seven risklimi sölesin admincim lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2013       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm 2 ay kadar once annanem birden fenalasti yere yigildi hastanede beyne kan pihtisi gittigi soylendi suan yogun bakimda makinaya bagli gozlerini aciyo ama bilincsiz baktigini soyluyolar bunun tedavisi yok mu hep boyle mi kalacak kesin bisey soylenmiyor cvp yazarsaniz sevinirim
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2013       Mesaj #26
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb ben 23 yaşındayım yaklaşık 4 seneden beri sigara kullanıyorum sigaraya başladıktan sonra bu rahatsızlıklarım çıktı boynumun sol tarafında damarda cekilme ve sertleşme var doktora gittiğimde beynine yeterince kan gitmediğimden oluyor dedi ve ağrı kesici verdi ne yapmam gerekiyor sizden cvp bekliyorum....

gecmiş olsun kardeş bi noroloji uzman doktorla görüş kalp kapaklarındanda sorun ola bilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2013       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb ben 23 yaşındayım başım çok dönüyo etraf kayıyo böle ayakta durmakta zorlanıorum başım agorlaşıyo talıyamıyorum bazen burun kanmam oluyo sizce neden

uzman bir doktora görünmeni ve beyin tomogrofisini öneririm. geçmiş olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2013       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar;
Ben 23 Yaşındayım ve bende henüz nedeni belli olmayan bir hastalık var. Önce görme bozukluğu yaşıyorum hemen ardımdan sol kolumda ve ağızımda uyuşma meydana geliyor. Sonra ayağımda uyuşuyor belirli bir zaman geçtikten sonra kendime geliyorum.Emar,EEG,tomıgrafi,Boyun tomografisi ne gerekiyorsa yaptırdım hiç bir şey çıkmadı açıkcası meak ediyorum hiç bir şey çıkmadığı halde neden hala aynı atak devam ediyor ve sıklaşmaya başladı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2015       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 5 yaşında daumulu kızım var kan pıhtısı var tedavisi nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2015       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benim dedemin ayakları iyi yürüyemedi . doktora gittiklerinde doktor beyinde pırtı var . dedi felç te olabilirmiş bana yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkürler