Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Tansiyon değerlerimi düşürmek için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 22 Aralık 2008 (19:27) tarihinde açılmıştır.
73965 kez görüntülenmiş, 25 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Ocak 2014 (17:14) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 22 Aralık 2008, 19:27

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
TANSİYONUM 16.10 DEĞERLERİNDE ÇIKTI KAFAMDA TONLARCA AĞIRLIK VARMIŞ GİBİYİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ SAYGILAR
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

43 yaşındayım 4-5 gün önce başım ağrıyordu.ara sıra başım ağrıdığı için umursamadım. bugün öylesine hastaneye gittim tansiyonum 17-11 çıktı. doktor dilaltı verdi. düşmedi tekrar bir dil altı verdi ve tamam dedi.eve geldim tekrar tekrar tansiyonumu ölçtürdüm.16-10 15-9 15-10 geldi ve halen başım ağrıyor. ne yapmalıyım. saygılarımla.HABİP CİLT
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2008, 19:37

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Tansiyonu,regüle etmek ve stabilleştirmek için bazen kendimiz bişeyle ryapabiliriz. ama yüksek tansiyonda bu çok etkili olmaz.Öncelikle tansiyonunuzun yükseldiğinden emin olun. eğer yüksekse kullandığınız tansiyon ilacınız varsa içmelisiniz.
bunun haricinde yapacağınız şey doktora başvurmak.baş ağrınız için extra ağrı kesici almayın..
evde dikkat edebileceğiniz şeyler; zaten biliyorsunuzdur,salca,turşu,tuzlu yiyecekler yememek..
sağlıklı günler dilerim
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 20:34

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
43 yaşındayım 4-5 gün önce başım ağrıyordu.ara sıra başım ağrıdığı için umursamadım. bugün öylesine hastaneye gittim tansiyonum 17-11 çıktı. doktor dilaltı verdi. düşmedi tekrar bir dil altı verdi ve tamam dedi.eve geldim tekrar tekrar tansiyonumu ölçtürdüm.16-10 15-9 15-10 geldi ve halen başım ağrıyor. ne yapmalıyım. saygılarımla.HABİP CİLT
Rapor Et
Eski 4 Aralık 2009, 13:51

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kanım şişiyor nefes alamıyorum. kalbim sıkışıyor. öksürerek ve su içerek kendime gelebildim. özellikle cinsel beraberlik esnasında başlıyor hemen kalkmak zorunda kalıyorum. tansiyonum büyük 20.8 küçük 10.9 ölçtüm
Rapor Et
Eski 10 Aralık 2009, 03:23

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
tansiyonumu dusurmek icin ne yapmaliyim bas agrim var cok
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2010, 17:55

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
tansionunuzun böyle yüksel olması. ölümcül bazı riskleri büynesinde barıdnırmaktadır..bu durum doku ve organların zamanla zarar görmesi yanı sıra..beklenmedik inmeler. beyin kanaması, kalp krizleri şekilde de olabilmektedir..dolayısıyla bir an önce bir saglık kuruluşundan yardım almanızı tavsiye ederim
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 17:17

nimet

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi günler ben 30 yaşında bir bayanım bir sene önce yüksek tansiyon nedeniyle gittim emarda sağ böbrekte karınla böbreği bağlayan damar çift doğuştan yaprak şeklinde tanı konulduilaç kullanıyorum ve tansiyonum düşmüyor ne yapmalıyım iyi günler
Rapor Et
Eski 3 Temmuz 2010, 19:26

YÜKSEK TANSİYON

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA BENİM ANNEM YÜKSEK TANSİYON HASTASI VE TANSİYONU ÇIKTIĞINDA BAŞI ÇOK AĞRIYOR NE YAPABİLİRİM
Rapor Et
Eski 3 Temmuz 2010, 21:07

#9 (link)
ecanarslan
Ziyaretçi
ecanarslan - avatarı
ayran içmek diyorum
Rapor Et
Eski 21 Aralık 2010, 12:27

#10 (link)
cans68
Ziyaretçi
cans68 - avatarı
yüksek tansiyonu düşürmenin en hızlı yolu LİMONLU SU İÇMEKTİR.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.181 saniyede (72.87% PHP - 27.13% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 14:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi