Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Boyalı saça bit bulaşır mı?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 23 Aralık 2008 (22:54) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
27197 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 1 Ocak 2014 (12:42) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Aralık 2008, 22:54

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
kızımın saçında bit ve sirke vardı. ilaç kullandım. sık sık yıkayıp taradım.merak ettiğim bit,boyalı saça gelir mi acaba?
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Boyalı ya da boyasız bütün saçlara bit gelebilir. Saçınızın kirli ya da temiz olmasıyla da ilgisi yoktur bitin. Bit, taşıyan birinden bulaşır ve yumurtalarıyla çoğalır. Özel bit şampuanları veya yanmış gaz gibi özel hazırlanması gereken sıvılarla yıkandığında temizlenir. Bit oluştuğunda mutlaka bir sağlık görevlisine danışın. Yanmış lamba gazının ya da benzeri hazırlanan çarelerin bazan sağlığınıza farklı olumsuz etkileri olabilir. Yakınızdaki bir sağlık kuruluşu ya da eczane sorununuzu çözebilir. Saç boyasından çare ummayın.
Benzer Konular: Etiketler:
  • bit boyali saca gelirmi
  • boyali saca bit gelir mi
  • boyali saca bit gelirmi
  • boyali sacta bit olur mu
  • boyali sacta bit olurmu
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Aralık 2008, 23:20

#2 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Boyalı ya da boyasız bütün saçlara bit gelebilir. Saçınızın kirli ya da temiz olmasıyla da ilgisi yoktur bitin. Bit, taşıyan birinden bulaşır ve yumurtalarıyla çoğalır. Özel bit şampuanları veya yanmış gaz gibi özel hazırlanması gereken sıvılarla yıkandığında temizlenir. Bit oluştuğunda mutlaka bir sağlık görevlisine danışın. Yanmış lamba gazının ya da benzeri hazırlanan çarelerin bazan sağlığınıza farklı olumsuz etkileri olabilir. Yakınızdaki bir sağlık kuruluşu ya da eczane sorununuzu çözebilir. Saç boyasından çare ummayın.
Rapor Et
Eski 7 Aralık 2010, 15:44

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
amam bn bu gun her kışıye sordugumda saclarını boyatırsan bitleer gider dediler bnde boyatmaya kara verdim ama boyamadan önce bir size danıyasayım dedim . anlamıom hangisini yapıon ya boyatım mı ? boyatmıyım mı ? bir cevap beklıom 1 hafta içinde
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2011, 12:45

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
saçları mı boyamalımıyım?
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2011, 03:15

boya ve bit....

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bit gelirse boyalı saça temiz saça kirli saça bakmıyo be kardeş.... boşuna saçlarını boyatıpta mahvetme...
Rapor Et
Eski 28 Mayıs 2013, 11:32

saçını boyattında bit boyann içindekiler öldürüyormuş yakıp

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

saçları mı boyamalımıyım?
googleden araştırdım saçını boyatırsanda gidiyormuş boyann içerisinde yakıcı maddeler var boyadımızdada saç dipleri yanıyor bu mdde öldürüyormuş
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2013, 04:25

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Boyalı saça bit gelebilir ama bitli saça boya sürerseniz bit gider.
Rapor Et
Eski 1 Ocak 2014, 12:42

#8 (link)
OFFFFFF
Ziyaretçi
OFFFFFF - avatarı
bndede var yaa nasl kurtlcam offfffffffffffffffff ilaç yaptk şimdi banyoya gircemm taradıkda bu kaçıncı ya yeter...................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (72.74% PHP - 27.26% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:03
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi