Arama

Sevgi nasıl anlaşılır? - Sayfa 2

Güncelleme: 1 Kasım 2012 Gösterim: 9.996 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben sizinle birşey paylaşmak istiyorum liseye yeni başlamıştım ilk hafta günlerden cumaydı sınıf başkanı bendim beni sınıfa kitlemişlerdi yanımda erkekelr vardı bir çocuk daha öncehiç farkına varmadığım size nasıl söylesem bana öyle bir baktıki ben siinrliyim açamıyorum kapıyı diyorum o ise elinde telefon yanıma yaklaştı bana gülümsedi fazla uzun bakamadı zaten hemen kızardı o gün beni facede eklemiş bana herkesin benle uğraştığını söyledi bende evet sence neden dedim güzel olmandan olabilir mi dedi sonra aradan çok zaman geçti bu hergün benim ayağıma basıyor bana kendi parfümünü sıkıyor deftere dersleri yazmak istesem programı bildiği halde yanıma geliyordu bunla bir ara küstük biz arkadaşlarıma benden özür dilemeyeceğini benim mal olduğumu söylemiş ertesi gün bana çok pişman olduğunu özür dilediğini söyledi daha sonra bunun knkası var knkası da dedikoducu biri erkek ama dedikoducu bbu bana kalp attı bende knkan görmesin dedim yemişim onu dedi yani knkasını bile umursamadı aradan 6 günlük tatil geçti sanki benden uzaklaşmış gibiydi birinci gün benle hiç uğraşmadı ikinci gün tekara ayağıma basmalr beni aramalar gizli numaradan ben de buna çok önceden demiştimki biz sadece arkadşız değil mi demiştim ama ilk zamnlarda sonradan düşündüm acaba artık beni sevmiyo mu diye ama üstünden çok olay geçti benden özür diledi knkasını sattı nuamramı aldı arkadaşımdan neler oldu neler sizce beni hala seviyor mu seviyors sölememe nedeni benim sevgimden emin olamaması mı lütfen bana yardım edin BU ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM EDİN SEVİP SEVMEDİĞİNİ BİLMEK İSTİYORUM SEVİYORSA NEDEN SÖYLEMİYOR VE NEDEN BU KADAR ŞEY OLMUŞKEN UTANIYOR YA DA UTANMA SEBEBİ BENİM VERECEĞİM CEVAPLA İLGİLİ Mİ NOLUR CEVAPLAYIN :/...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Belki ailesinin bir etkisi olmuştur yoksa seni yüz üstü bırakıp gitmezdi eğer gözlerine bakarken sana sanki parlarmış gibi bakıyorsa seni seviyordur bana göre en belirgin özellik budur
Sponsorlu Bağlantılar