Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

PC'deki virüsleri nasıl temizlerim?

Gösterim: 21970 | Cevap: 39
  • pc de virus var nasil temizlerim
  • pc deki virusleri nasil bulurum
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    24 Aralık 2008 09:38   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

PC'deki virüsleri nasıl temizlerim?

BİLGİSAYARIMDA VİRÜS VAR GOOGLE AÇILMIYOR NASIL TEMİZLERİM YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-programi.html Virüs programıyla pc nizi tarayın kurtulun :)

24 Aralık 2008 09:47   |   Mesaj #2   |   
The Unique - avatarı
MsXLabs Üyesi
Kahraman Maraş

43236
4.169 mesaj
http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-programi.html Virüs programıyla pc nizi tarayın kurtulun
Blue Blood ve KaNKaWaReZ bu mesajı beğendi.
espanyoool
30 Aralık 2008 09:58   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

PC'deki virüsü nasıl temizleyebiliriz?

arkadaslar geçen gün bir arkadasımın bilgisayarımda gördüm..sağ enalt köşede saatin yanında casper çizgi filminde hayalete benzer bi resim var her 2 saniyede bir kırmızı bir çarpı işareti yanıp sönüyor...silmeye çalıştık yapamadık..maus üstüne getirdiğimizde hiç bir fonksiyonu çıkmıyor..bu konuda yardımcı olurmsunuz..ne yapmam gerekir
30 Aralık 2008 11:01   |   Mesaj #4   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.266 mesaj
eğer ekran görüntüsü alırsanız yada daha çok detay verirseniz verdiği hatalar gibi daha çok yardımcı olabiliriz..
bu şekilde anlatınca konuya hakim olan arkadaşlarım neden bahsettiğinizi doğal olarak anlayamıyorlar..
KaNKaWaReZ bu mesajı beğendi.
Hecs_Buraq
16 Haziran 2009 11:18   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi

Bilgisayarımdan virüsü nasıl temizlerim?

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Çok önemli bir sorunum var ve sizden yardım almak istedim.

Nerden geldiğini bilmediğim bi virüs suan pc de ve silemiyorum.

indirmediğim virüs programı kalmadı.kurulum dosyasını indiriyorum.yüklüyorum fakat çalısmıyor ve hata da vermiyor hiç bişşi gelmiyor.

ve ilginç olan şu= geçen hotmail.com dan postalarıma bakarken kapı çaldı ve içeri gittim.geri döndüğümde kendi kendine sayfalar açılmıştı ve hotmail.com sayfasında pc kendi kendine whasu..@hotmail.com gibi bi msn adresine boş email atıyordu!! direk kapattım tabi

başka bişi mesela oyundayken durduk yere masaüstünü görüntülüyor.mesela online counterda çok kötü oluyor bu.

acaba sorun nedir nası çözeblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.sanırım pc hacklendi ve ben çözümünü aradım bulamadım lütfen yardımlarını bekliyorum..
jazz07azt35
16 Temmuz 2009 11:37   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi

Lütfen yardım edermisiniz

arkadaşlar 2 gün önce bi dosya indirdim ama açmadım tarattım virüs çıktı hemen sildim heryerden ama o günden beri pc de bi anormallik oldu şmdi kaspersky ile tarratıım birçok şeyi sildi virüslu olan ama 5-10 dkada bir bilgisayara hani kapatırken alt f4 çekeriz ya kapat yeniden başlat flian çıkar iişte knediliğinden o çıkıyor sebebi nedir ve eminminki pc imde 1 tne virüs var o yapıyor şuan 3 cü taratışım yine taratıyorum kaspersky ile yardım edersiniz çook sevinirm şimdiden teşşekürler
ultraslan_merve
16 Temmuz 2009 15:41   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Hecs_Buraq adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Çok önemli bir sorunum var ve sizden yardım almak istedim.

Nerden geldiğini bilmediğim bi virüs suan pc de ve silemiyorum.

indirmediğim virüs programı kalmadı.kurulum dosyasını indiriyorum.yüklüyorum fakat çalısmıyor ve hata da vermiyor hiç bişşi gelmiyor.

ve ilginç olan şu= geçen hotmail.com dan postalarıma bakarken kapı çaldı ve içeri gittim.geri döndüğümde kendi kendine sayfalar açılmıştı ve hotmail.com sayfasında pc kendi kendine whasu..@hotmail.com gibi bi msn adresine boş email atıyordu!! direk kapattım tabi

başka bişi mesela oyundayken durduk yere masaüstünü görüntülüyor.mesela online counterda çok kötü oluyor bu.

acaba sorun nedir nası çözeblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.sanırım pc hacklendi ve ben çözümünü aradım bulamadım lütfen yardımlarını bekliyorum..

o zaman bilgisayarına birisi girmiş demektir.Bu kişiler genellikle msn deki kişiler oluyor.Senin ıp numaranı buluyorlar.Bunun için bence ya msn ni değiştir(komple)ya da şüphelendiğin kişileri sil Orası sana kalmış
fırat123
17 Temmuz 2009 11:05   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
bilgisayarında sorun vardır virüsden dolayı google açılmıyor diye birşey yok .
ıp-HaCkeR-ıp
17 Temmuz 2009 15:45   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
bence kısaca fprmat atın kurtulun
fashionBaby
18 Temmuz 2009 15:31   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ComnoFix programı kullan derım buyur buda uploadı .

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

PC'deki virüsleri nasıl temizlerim? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • pc de virus var nasil temizlerim
  • pc deki virusleri nasil bulurum
Telefonumda virüs var nasıl temizlerim?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 11
Son Mesaj: 29 Haziran 2015 19:12
Linux Virüsleri
Gönderen: _Yağmur_ Forum: Linux
Cevap: 1
Son Mesaj: 22 Temmuz 2013 17:01
Svchost.exe solucanını nasıl temizlerim?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 10
Son Mesaj: 21 Ağustos 2011 22:51
MSN virüsünü nasıl temizlerim?
Cevap: 6
Son Mesaj: 21 Ocak 2011 15:42
System32'deki virüsü nasıl temizlerim?
Cevap: 11
Son Mesaj: 7 Aralık 2009 20:10
Sayfa 0.394 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu