Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

PC'deki virüsleri nasıl temizlerim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 24 Aralık 2008 (09:38) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
21118 kez görüntülenmiş, 39 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Eylül 2014 (21:07) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Aralık 2008, 09:38

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
BİLGİSAYARIMDA VİRÜS VAR GOOGLE AÇILMIYOR NASIL TEMİZLERİM YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-programi.html Virüs programıyla pc nizi tarayın kurtulun
Benzer Konular: Etiketler:
  • pc de virus var nasil temizlerim
  • pc deki virusleri nasil temizlerim
  • pc deki virusleri temizleme
  • pc den virus nasil temizlenir
  • pc den virus temizleme
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Aralık 2008, 09:47

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-programi.html Virüs programıyla pc nizi tarayın kurtulun
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2008, 09:58

PC'deki virüsü nasıl temizleyebiliriz?

#3 (link)
espanyoool
Ziyaretçi
espanyoool - avatarı
arkadaslar geçen gün bir arkadasımın bilgisayarımda gördüm..sağ enalt köşede saatin yanında casper çizgi filminde hayalete benzer bi resim var her 2 saniyede bir kırmızı bir çarpı işareti yanıp sönüyor...silmeye çalıştık yapamadık..maus üstüne getirdiğimizde hiç bir fonksiyonu çıkmıyor..bu konuda yardımcı olurmsunuz..ne yapmam gerekir
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2008, 11:01

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
eğer ekran görüntüsü alırsanız yada daha çok detay verirseniz verdiği hatalar gibi daha çok yardımcı olabiliriz..
bu şekilde anlatınca konuya hakim olan arkadaşlarım neden bahsettiğinizi doğal olarak anlayamıyorlar..
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2009, 11:18

Bilgisayarımdan virüsü nasıl temizlerim?

#5 (link)
Hecs_Buraq
Ziyaretçi
Hecs_Buraq - avatarı
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Çok önemli bir sorunum var ve sizden yardım almak istedim.

Nerden geldiğini bilmediğim bi virüs suan pc de ve silemiyorum.

indirmediğim virüs programı kalmadı.kurulum dosyasını indiriyorum.yüklüyorum fakat çalısmıyor ve hata da vermiyor hiç bişşi gelmiyor.

ve ilginç olan şu= geçen hotmail.com dan postalarıma bakarken kapı çaldı ve içeri gittim.geri döndüğümde kendi kendine sayfalar açılmıştı ve hotmail.com sayfasında pc kendi kendine whasu..@hotmail.com gibi bi msn adresine boş email atıyordu!! direk kapattım tabi

başka bişi mesela oyundayken durduk yere masaüstünü görüntülüyor.mesela online counterda çok kötü oluyor bu.

acaba sorun nedir nası çözeblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.sanırım pc hacklendi ve ben çözümünü aradım bulamadım lütfen yardımlarını bekliyorum..
Rapor Et
Eski 16 Temmuz 2009, 11:37

Lütfen yardım edermisiniz

#6 (link)
jazz07azt35
Ziyaretçi
jazz07azt35 - avatarı
arkadaşlar 2 gün önce bi dosya indirdim ama açmadım tarattım virüs çıktı hemen sildim heryerden ama o günden beri pc de bi anormallik oldu şmdi kaspersky ile tarratıım birçok şeyi sildi virüslu olan ama 5-10 dkada bir bilgisayara hani kapatırken alt f4 çekeriz ya kapat yeniden başlat flian çıkar iişte knediliğinden o çıkıyor sebebi nedir ve eminminki pc imde 1 tne virüs var o yapıyor şuan 3 cü taratışım yine taratıyorum kaspersky ile yardım edersiniz çook sevinirm şimdiden teşşekürler
Rapor Et
Eski 16 Temmuz 2009, 15:41

#7 (link)
ultraslan_merve
Ziyaretçi
ultraslan_merve - avatarı
Alıntı:
Hecs_Buraq adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Çok önemli bir sorunum var ve sizden yardım almak istedim.

Nerden geldiğini bilmediğim bi virüs suan pc de ve silemiyorum.

indirmediğim virüs programı kalmadı.kurulum dosyasını indiriyorum.yüklüyorum fakat çalısmıyor ve hata da vermiyor hiç bişşi gelmiyor.

ve ilginç olan şu= geçen hotmail.com dan postalarıma bakarken kapı çaldı ve içeri gittim.geri döndüğümde kendi kendine sayfalar açılmıştı ve hotmail.com sayfasında pc kendi kendine whasu..@hotmail.com gibi bi msn adresine boş email atıyordu!! direk kapattım tabi

başka bişi mesela oyundayken durduk yere masaüstünü görüntülüyor.mesela online counterda çok kötü oluyor bu.

acaba sorun nedir nası çözeblirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.sanırım pc hacklendi ve ben çözümünü aradım bulamadım lütfen yardımlarını bekliyorum..
o zaman bilgisayarına birisi girmiş demektir.Bu kişiler genellikle msn deki kişiler oluyor.Senin ıp numaranı buluyorlar.Bunun için bence ya msn ni değiştir(komple)ya da şüphelendiğin kişileri sil Orası sana kalmış
Rapor Et
Eski 17 Temmuz 2009, 11:05

#8 (link)
fırat123
Ziyaretçi
fırat123 - avatarı
bilgisayarında sorun vardır virüsden dolayı google açılmıyor diye birşey yok .
Rapor Et
Eski 17 Temmuz 2009, 15:45

#9 (link)
ıp-HaCkeR-ıp
Ziyaretçi
ıp-HaCkeR-ıp - avatarı
bence kısaca fprmat atın kurtulun
Rapor Et
Eski 18 Temmuz 2009, 15:31

#10 (link)
fashionBaby
Ziyaretçi
fashionBaby - avatarı
ComnoFix programı kullan derım buyur buda uploadı .

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.147 saniyede (64.27% PHP - 35.73% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:25
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi