Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Uyuşturucu idrar tahlillerinde çıkar mı?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 24 Aralık 2008 (11:46) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
15662 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Şubat 2014 (08:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Aralık 2008, 11:46

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
esrar idrar tahlilinde çıkarmı
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

Beş dakikada tespit ediliyor
Alkol tespitinin aksine, uyuşturucu alınıp alınmadığını belirlemek, uzun bir süreci gerektiriyor. Bir kişinin uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespiti için ancak ölümlü ya da yaralamalı trafik kazasına karıştığında test yapılabiliyor. Adli rapor tutulması gerektiğinden, savcı ya da mahkemenin isteği üzerine idrar ve kan tahlili yapılıyor. Vücutta 8 saat kalan uyuşturucu, kan ve idrar tahlilinde çıkıyor.
Benzer Konular: Etiketler:
  • bonzai idrarda cikar mi
  • bonzai kanda cikarmi
  • esrar idrarda cikar mi
  • esrar kan tahlilinde cikarmi
  • idrar tahlilinde esrar cikarmi
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Aralık 2008, 23:55

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Beş dakikada tespit ediliyor
Alkol tespitinin aksine, uyuşturucu alınıp alınmadığını belirlemek, uzun bir süreci gerektiriyor. Bir kişinin uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespiti için ancak ölümlü ya da yaralamalı trafik kazasına karıştığında test yapılabiliyor. Adli rapor tutulması gerektiğinden, savcı ya da mahkemenin isteği üzerine idrar ve kan tahlili yapılıyor. Vücutta 8 saat kalan uyuşturucu, kan ve idrar tahlilinde çıkıyor.
Rapor Et
Eski 21 Mayıs 2010, 13:25

#3 (link)
isatnbul
Ziyaretçi
isatnbul - avatarı
s.a arkadaşlar ben bundan 7 ay önce uyuşturucudan yakalandım ve töbeliyim azıma bile sürmedim 7 aydır yanlız sigara ve alkol kullanıyorum 40 gün sonra mahkemem var sigara ve alkol teste çıkarmı veya ne testi yapıcaklar nolucak hiç bişey bilmiyorum bilgilendirirmisiniz lütfen
Rapor Et
Eski 21 Mayıs 2010, 13:55

#4 (link)
shadow
Ziyaretçi
shadow - avatarı
Alıntı:
isatnbul adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

s.a arkadaşlar ben bundan 7 ay önce uyuşturucudan yakalandım ve töbeliyim azıma bile sürmedim 7 aydır yanlız sigara ve alkol kullanıyorum 40 gün sonra mahkemem var sigara ve alkol teste çıkarmı veya ne testi yapıcaklar nolucak hiç bişey bilmiyorum bilgilendirirmisiniz lütfen
sigara ciğerlere kalıcı zarar verdiği için testte görülür, fakat alkolü mahkeme gününe kadar kullanmazsan kanından silineceğini düşünüyorum.
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2010, 18:51

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beni uyuşturucu kullanıyomu die teste sokucaklar teste sigara çıkr diosn peki bunu aileye sölerlermi veya sigaranın mahkemeye bi etkisi olurmu veya gözükmemesi için bişey yapabilrmiyim mahkemeye daha 40 gün var beni bilgilndirin ltfn
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2011, 12:40

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar ben uyuşturucudan yakalandım şu an tedavi alıyorum 4 hafta sonra mahkemeye çıkacam 3 idrar talihi verdim 3 üde fozitif çıktı hala bırakamadım 6 haftalık terafi aldım ama hala kulanıyorum ne olacak lütfen bilgilendirin
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2011, 00:30

#7 (link)
gencfb12
Ziyaretçi
gencfb12 - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

beni uyuşturucu kullanıyomu die teste sokucaklar teste sigara çıkr diosn peki bunu aileye sölerlermi veya sigaranın mahkemeye bi etkisi olurmu veya gözükmemesi için bişey yapabilrmiyim mahkemeye daha 40 gün var beni bilgilndirin ltfn
arkdaşım alkol de idrartahlilinde çıkar ve idrartahlilinden önce alkol,lafeinli madde ve süt ürünleri kullanmayınız
Rapor Et
Eski 24 Kasım 2011, 11:08

esrar evlilik tahlillerinde cıkarmı

#8 (link)
cem
Ziyaretçi
cem - avatarı
oncelikle merhaba bu esrar evlilik tahlıllerinde cıkıyomu merak ediyorm yakın zamanda evlenicegm ve merak ediyorm kan idrar alıyolar ya tsk
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2012, 15:10

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Dün gece 1 kapak esrar aldım ve bu gün öğle saatlerinde kan ve idrar testine girdim üşütmeden dolayı ciğer ağrısından 1 saat sonra tahlil sonucu cıkıcak esrar o tahlilde çıkarmı yoksa çıkması için ayrı özel bi testimi var ?
Rapor Et
Eski 28 Mayıs 2012, 13:18

Cvp: Uyuşturucu idrar tahlillerinde çıkar mı?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Dün gece 1 kapak esrar aldım ve bu gün öğle saatlerinde kan ve idrar testine girdim üşütmeden dolayı ciğer ağrısından 1 saat sonra tahlil sonucu cıkıcak esrar o tahlilde çıkarmı yoksa çıkması için ayrı özel bi testimi var ?
bende dun 1 kapak aldım sımdı kan gurubu ögrenmeye gıdecem kanda cıkar mı
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.153 saniyede (69.19% PHP - 30.81% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:52
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi