Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Uyuşturucu idrar tahlillerinde çıkar mı?

Gösterim: 30152 | Cevap: 15
  • esrar idrar tahlilinde cikarmi
  • esrar idrarda cikar mi
  • idrar tahlilinde esrar cikarmi
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    24 Aralık 2008 11:46   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Uyuşturucu idrar tahlillerinde çıkar mı?

esrar idrar tahlilinde çıkarmı
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

Beş dakikada tespit ediliyor
Alkol tespitinin aksine, uyuşturucu alınıp alınmadığını belirlemek, uzun bir süreci gerektiriyor. Bir kişinin uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespiti için ancak ölümlü ya da yaralamalı trafik kazasına karıştığında test yapılabiliyor. Adli rapor tutulması gerektiğinden, savcı ya da mahkemenin isteği üzerine idrar ve kan tahlili yapılıyor. Vücutta 8 saat kalan uyuşturucu, kan ve idrar tahlilinde çıkıyor.

24 Aralık 2008 23:55   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.266 mesaj
Beş dakikada tespit ediliyor
Alkol tespitinin aksine, uyuşturucu alınıp alınmadığını belirlemek, uzun bir süreci gerektiriyor. Bir kişinin uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespiti için ancak ölümlü ya da yaralamalı trafik kazasına karıştığında test yapılabiliyor. Adli rapor tutulması gerektiğinden, savcı ya da mahkemenin isteği üzerine idrar ve kan tahlili yapılıyor. Vücutta 8 saat kalan uyuşturucu, kan ve idrar tahlilinde çıkıyor.
isatnbul
21 Mayıs 2010 13:25   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
s.a arkadaşlar ben bundan 7 ay önce uyuşturucudan yakalandım ve töbeliyim azıma bile sürmedim 7 aydır yanlız sigara ve alkol kullanıyorum 40 gün sonra mahkemem var sigara ve alkol teste çıkarmı veya ne testi yapıcaklar nolucak hiç bişey bilmiyorum bilgilendirirmisiniz lütfen
shadow
21 Mayıs 2010 13:55   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı
isatnbul adlı kullanıcıdan alıntı

s.a arkadaşlar ben bundan 7 ay önce uyuşturucudan yakalandım ve töbeliyim azıma bile sürmedim 7 aydır yanlız sigara ve alkol kullanıyorum 40 gün sonra mahkemem var sigara ve alkol teste çıkarmı veya ne testi yapıcaklar nolucak hiç bişey bilmiyorum bilgilendirirmisiniz lütfen

sigara ciğerlere kalıcı zarar verdiği için testte görülür, fakat alkolü mahkeme gününe kadar kullanmazsan kanından silineceğini düşünüyorum.
Misafir
22 Mayıs 2010 18:51   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
beni uyuşturucu kullanıyomu die teste sokucaklar teste sigara çıkr diosn peki bunu aileye sölerlermi veya sigaranın mahkemeye bi etkisi olurmu veya gözükmemesi için bişey yapabilrmiyim mahkemeye daha 40 gün var beni bilgilndirin ltfn
Misafir
19 Nisan 2011 12:40   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben uyuşturucudan yakalandım şu an tedavi alıyorum 4 hafta sonra mahkemeye çıkacam 3 idrar talihi verdim 3 üde fozitif çıktı hala bırakamadım 6 haftalık terafi aldım ama hala kulanıyorum ne olacak lütfen bilgilendirin
gencfb12
2 Ağustos 2011 00:30   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

beni uyuşturucu kullanıyomu die teste sokucaklar teste sigara çıkr diosn peki bunu aileye sölerlermi veya sigaranın mahkemeye bi etkisi olurmu veya gözükmemesi için bişey yapabilrmiyim mahkemeye daha 40 gün var beni bilgilndirin ltfn

arkdaşım alkol de idrartahlilinde çıkar ve idrartahlilinden önce alkol,lafeinli madde ve süt ürünleri kullanmayınız
cem
24 Kasım 2011 11:08   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

esrar evlilik tahlillerinde cıkarmı

oncelikle merhaba bu esrar evlilik tahlıllerinde cıkıyomu merak ediyorm yakın zamanda evlenicegm ve merak ediyorm kan idrar alıyolar ya tsk
Misafir
21 Şubat 2012 15:10   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Dün gece 1 kapak esrar aldım ve bu gün öğle saatlerinde kan ve idrar testine girdim üşütmeden dolayı ciğer ağrısından 1 saat sonra tahlil sonucu cıkıcak esrar o tahlilde çıkarmı yoksa çıkması için ayrı özel bi testimi var ?
Misafir
28 Mayıs 2012 13:18   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi

Cvp: Uyuşturucu idrar tahlillerinde çıkar mı?

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Dün gece 1 kapak esrar aldım ve bu gün öğle saatlerinde kan ve idrar testine girdim üşütmeden dolayı ciğer ağrısından 1 saat sonra tahlil sonucu cıkıcak esrar o tahlilde çıkarmı yoksa çıkması için ayrı özel bi testimi var ?

bende dun 1 kapak aldım sımdı kan gurubu ögrenmeye gıdecem kanda cıkar mı
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Uyuşturucu idrar tahlillerinde çıkar mı? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • esrar idrar tahlilinde cikarmi
  • esrar idrarda cikar mi
  • idrar tahlilinde esrar cikarmi
Tavuk mu yumurtadan çıkar? Yumurta mı tavuktan çıkar?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 32
Son Mesaj: 15 Şubat 2015 16:30
Bonzai uyuşturucu idrar testinde çıkar mı?
Gönderen: Gizemm91 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 11 Eylül 2014 01:56
İdrar kesesi, idrar borusu ve idrar kanalı nedir?
Gönderen: kcq_melenq Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 21 Temmuz 2014 13:06
İnsanlar neden idrar yaparlar?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 20 Aralık 2011 17:45
Cevap: 1
Son Mesaj: 24 Kasım 2011 13:09
Sayfa 0.348 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu