Arama

İstenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 62.140 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2013       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kesinlikle jilet vur ağda vurma kısır olursun jilet kıllari curutur ben doktnp
Sponsorlu Bağlantılar
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2013       Mesaj #22
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim size önerim: Sakın ha kullanmayın şu tüy dökücülerini. Bilmeden kullanmayın sizin de bildiğiniz gibi insanın cinselliğine son veriyor..lütfen dikkatli olun..Bilmedeğiniz anlamadığınız tüy dökücü kremlere ilaçlara yaklaşamayınız.. Yoksa tüylerden kurtulma bir yana artık başka sorunlarınızla sıkıntı alırsnız.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2013       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Depycure ty dkc sprey ile istenmeyen tylerinizden artk ok kolay kurtulacaksnzDepy Cur Bir kere kullandım yaklaşık bi 25 gün sonra tüylerim daha azalmış ve incelmiş bir şekilde çıktı. devamlı kullanırsam etkili olacağına şimdiden inandım. aldığım sonuç memnun ediciydi
ipek581 - avatarı
ipek581
Ziyaretçi
25 Ocak 2014       Mesaj #24
ipek581 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar

eşim ve ben kıllardan artık kurtulmak istiyoruz,cinsel hayatımız artık tehlikede gayet mutlu bir çifttik ama şimdi bu kıllar yüzünden kötüye gidiyor,izlediğim filmlerde yumurtalılara kadar yok etmişler,ben de bunları yapmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim...

Ben bu sitedeki önerileri denedim kürleri falan gerçekten etkili siyah kalın kıllarım artık güçsüz ve tüy şeklinde çıkmaya başladı gözden geçirmeni öneririm İstenmeyen Tüy Çözümleri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2014       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar türk kahvesi ve kabartma tozunu deneyin
*2 yemek kaşığı türk kahvesi
*1 çay kaşıgı kabartma tozu
harbiden işe yarıyomuş ben de ağda yapıyodum ama bunu yapınca yavas yvas azalıyo deneyin Msn Happy Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2015       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yşındayım ama herkes benle dalga geçiyor kol ve bacak kılların kurtulurum