Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İstenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 27 Aralık 2008 (00:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
42031 kez görüntülenmiş, 23 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Ocak 2014 (13:58) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Aralık 2008, 00:01

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Merhabalar

eşim ve ben kıllardan artık kurtulmak istiyoruz,cinsel hayatımız artık tehlikede gayet mutlu bir çifttik ama şimdi bu kıllar yüzünden kötüye gidiyor,izlediğim filmlerde yumurtalılara kadar yok etmişler,ben de bunları yapmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim...
En iyi cevap Ziyaretçi tarafından gönderildi

Bizde sir ağda olayını denedik birçok kez ama çok sorunlu bişey acısıda cabası lzerde çocuktan önce tehlikeliymiş kısırlık riski felan varmış başka çözümü yokmudur...

kremlerle felan.ne biliyim yada başka bişeyle... kökten kalksında 6-7 y sürsün ve tahlikeli olmasın..
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2008, 00:12

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
sir ağda en iyi çaredir. hatta sir ağda yaptırdıktan sonra temiz alana bioder uygularsanız daha kalıcı çözüm elde edebilirsiniz. lazerle epilasyon yöntemide işe yarıyor. 1,5-2 yıl gibi bir süreçte kökten kıllanma sorununuz ortadan kalkıyor.. 3 milyar gibi bir maliyeti var..
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2008, 00:16

#3 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Bizde sir ağda olayını denedik birçok kez ama çok sorunlu bişey acısıda cabası lzerde çocuktan önce tehlikeliymiş kısırlık riski felan varmış başka çözümü yokmudur...

kremlerle felan.ne biliyim yada başka bişeyle... kökten kalksında 6-7 y sürsün ve tahlikeli olmasın..
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2008, 00:21

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
lazer kısırlık yapmaz
depitak krem,var jilet var ama kalıcılığı malumunuz
hem acısız olsun, hem 6 ay sürsün.. başka bir arzunuz? derler .. keşke olsaydı ama öyle bir yöntem yok. pratik ve acısız yöntemler maalesef kalıcı değil..
tercih sizin ..
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 19:19

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 6 sene lazere gittim ama bir cozum olmadi tersine cogaldi ve bunu calisanlara soyledim bana cevaplari killari tuy haline getiriyor ama tuyude zamanla kil yapiyor diyor lazer dogru deyil cozumde deyil o yuzden bi cozum yoook malesef sadece siragda cozum oluyor diyebilirim.
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 19:23

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 7 sene lazere gittim ama killar kurumadi arti cogaldi lazer yallan gecici cozum yani
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2009, 20:27

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa bana yardım edin kıllardan kurtulayım
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2009, 20:57

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende lazer epilasyona geçen sene başladım ve işe yaradı ayda 1 kere çıkan kıllar artık 3 ayda çıkmaya başladı vede çok azalma oldu ben epilasyonu tavsiye ederim
Rapor Et
Eski 2 Aralık 2009, 09:18

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
baylar bayanlar şuanki en iyi çözüm karınca yağı tavsiye ederim benim omuzlarımda sırtımda her yerde vardı çok rahatsız oluyodum yaşımda genç 18 karınca yağını kullandıktan sonra gözle görülen etkilerifark etceksiniz (: abimde sir yaptırdı sonra karınca yağını kullandı üstüne bidhaa hiç çıkmadı (:
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2011, 10:20

kıllar:)

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
karınca yağına nasıl ulasabılırız almak için
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.191 saniyede (71.90% PHP - 28.10% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 23:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi