Arama

İstenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 62.136 Cevap: 25
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
27 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar

eşim ve ben kıllardan artık kurtulmak istiyoruz,cinsel hayatımız artık tehlikede gayet mutlu bir çifttik ama şimdi bu kıllar yüzünden kötüye gidiyor,izlediğim filmlerde yumurtalılara kadar yok etmişler,ben de bunları yapmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim...
EN İYİ CEVABI Ziyaretçi verdi
Bizde sir ağda olayını denedik birçok kez ama çok sorunlu bişey acısıda cabası lzerde çocuktan önce tehlikeliymiş kısırlık riski felan varmış başka çözümü yokmudur...

Sponsorlu Bağlantılar
kremlerle felan.ne biliyim yada başka bişeyle... kökten kalksında 6-7 y sürsün ve tahlikeli olmasın..
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
sir ağda en iyi çaredir. hatta sir ağda yaptırdıktan sonra temiz alana bioder uygularsanız daha kalıcı çözüm elde edebilirsiniz. lazerle epilasyon yöntemide işe yarıyor. 1,5-2 yıl gibi bir süreçte kökten kıllanma sorununuz ortadan kalkıyor.. 3 milyar gibi bir maliyeti var..
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
27 Aralık 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bizde sir ağda olayını denedik birçok kez ama çok sorunlu bişey acısıda cabası lzerde çocuktan önce tehlikeliymiş kısırlık riski felan varmış başka çözümü yokmudur...

kremlerle felan.ne biliyim yada başka bişeyle... kökten kalksında 6-7 y sürsün ve tahlikeli olmasın..
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008       Mesaj #4
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
lazer kısırlık yapmazMsn Happy
depitak krem,var jilet varMsn Happy ama kalıcılığı malumunuzMsn Happy
hem acısız olsun, hem 6 ay sürsün.. başka bir arzunuz? derler .. keşke olsaydı ama öyle bir yöntem yok. pratik ve acısız yöntemler maalesef kalıcı değil..Msn Happy
tercih sizin ..
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 6 sene lazere gittim ama bir cozum olmadi tersine cogaldi ve bunu calisanlara soyledim bana cevaplari killari tuy haline getiriyor ama tuyude zamanla kil yapiyor diyor lazer dogru deyil cozumde deyil o yuzden bi cozum yoook malesef sadece siragda cozum oluyor diyebilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 7 sene lazere gittim ama killar kurumadi arti cogaldi lazer yallan gecici cozum yani
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa bana yardım edin kıllardan kurtulayım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende lazer epilasyona geçen sene başladım ve işe yaradı ayda 1 kere çıkan kıllar artık 3 ayda çıkmaya başladı vede çok azalma oldu ben epilasyonu tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
baylar bayanlar şuanki en iyi çözüm karınca yağı tavsiye ederim benim omuzlarımda sırtımda her yerde vardı çok rahatsız oluyodum yaşımda genç 18 karınca yağını kullandıktan sonra gözle görülen etkilerifark etceksiniz (: abimde sir yaptırdı sonra karınca yağını kullandı üstüne bidhaa hiç çıkmadı (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
karınca yağına nasıl ulasabılırız almak için