Arama

Formasyon alma şartları nedir, başvuru merkezleri nerelerde vardır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Haziran 2014 Gösterim: 95.361 Cevap: 62
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb.aöf kamu 2008 2.88 dip.notum.lisans kamu mezunuyum.formasyon alırsam ilkokul öğrt.ği yapabilirmiyim teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar...Ben Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Tasarımı bölümünde okuyorum.Formasyon alma koşullarında ganonun bir etkisi var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gıda mühendisleri hangi iniversiteden formasyon alabilir.ales kalktı diyolar ortalama şartı getirilmiş doğrumu.biri cevaplasın artık lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben formasyon hakkında bilgi almak istiyorum mesela not ortalaması 2,50 altında veya 2 den fazla dersten kalanlar formasyon alamıyor mezun olduktan sonra paralı formasyon alabilirlermi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu sitenin admini kim yhaaa birileri bizi bu konu da bilgilendirirse çok mutlu olcaz sorulan soruların yanıtlarını alamıyoruz...
bende açıköğretim edebiyat okuyorum formasyon nasıl alcaz ve kaç yıl alcaz bizden de üds yada ales sınavları istenecek mi??????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
türk dili edebiyatı 2006 mezunuyum.2.85 ortalamam var.ancak başvuru şartları ve formasyon veren üniversiteler hakkında bilgim yok.sadece ortalama mı isteniyor,ales puanı halen gerekli görülüyor mu?ne zaman istanbuldaki hangi okullara başvuruda bulunabilim??
Alıntı

formasyon basvurulari ne zaman

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Fen-Edebiyat Fakültelerine formasyonu okurken verme kararı çıkmıştı. Ve bunun için de en az 2.50 ortalama istemişlerdi. Şu an benim ortalamam 2.50nin üzerinde ancak alttan bi tane dersim kaldı acaba yine alabilir miyim? bunun hakkında bilgisi olan varsa beni acilen bilgilendirebilirler mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bıtırmıs ögrencıler formasyon alabılıyormu alese gırmeden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben KOCAELI UNV. 2 yillik muhasebe daha sonra ANADOLU UNIV. isetme bolumunden 4 yiiliga tamamladim.Simdi ise pedagojik formasyon egitimi almak istiyorum.Ama hatita muhendisligine\ planlama bolumune veriyolar ama isletme muhasebe buro yonetimi bolumune pedagojik formasyon egitim hakki verilmemekte bende bu haktan yararlanmak istioyorum.Ben ogretmenligi cok sedviyorum ama olamadim ne olur beni ogretmenlik hakkindan mahrum etmeyin.SAYGILARIMLA
GZL - avatarı
GZL
Ziyaretçi
24 Temmuz 2010       Mesaj #30
GZL - avatarı
Ziyaretçi
slm ben meb kadrosunda çalışan bir öğretmenim aynı zamanda açıköğretimden felsefe bölümünü okuyorum felsefeyi bitirdiğimden formasyon almama gerek var mı? bitirir bitirmez felsefe öğretmenliği statüsüne geçiliyor mu?