Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 125.611 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn bazen şöyle yaıorum okuldakı bütün arkilerim saçımı çok beğenio bnim önlerim birass kısa uzun dalgalı saçım war sabahları kalkıp önce çok güzel bi biçim de düzleştiriyorum sonra öndeki perçemimi minik kıstırgaçlı bi tokayla topluyorum yana doğru sonra bütün saçlarımı alıp sola doğru minik bi lastikle topluyorum ama saçım ne çok yukarda olcakk nede aşağda bnce szde dneyin çok hoş oluyo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şu kabarık saçlar için verilen öneriye çok teşekkürederim ama nemlendiriciyi nerden bulabilirim bide kaç paradır(14yaşındayım)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç bir şey yok ki bıktım ya ne zaman girsem bir hevesle giriyorum bir şey yok yok yok rica ediyorum resim koyun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben sabah okula gıdıyorum saçımı çok kotu ypıyrum bayanım 13 yaşındayım saçımın guzel olması için bana bır model verrırmsınız ntf cevap gonderın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 13 yasındayım sacım sekil alıyo ama ben ne yapacagımı bilmiyorum okula giderken ne yapmamı önerirsiniz kızlar ya nütfen cvp yazın cok çaresizim gizem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßen 14 yhaşındayım 14 yhasındakilere ama bayanlara ßr saç modeli önereceğim hatta ßen ßugün yhaptım ßile yhapmak isteyenlere duyrulur ...

ßirtane toplamalı tokayhla saçınızı toplayhın ßu arada kenkül ßırakmayı unutmayın ... saçınızı ßağladıktan sonra ßüyük dişli tokalarla artık ismi herneyse saçınızı ßağlanmış kısmını dolayıp saçınıza wurun sonrada saçınızı aşağı salın yhani dişli tokanın üstüne bırakın...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAA BEN 14 YAŞINDAYIM ABLAMIN DÜĞÜNÜNE SADECE WE SADECE 4 GÜN KALDI ABİYE ALDIM TEK SAÇ MODELİ LAZIM KUAFÖRE GİDİCEM YA BEĞENMEDİĞİM TARZZ YAPARSA DİE GİTMİORUM SADECE SAÇIMI KESTİRMEK,BOYAMAK,KATKAT SAÇIMI YAPMAK İÇİN GİDİORM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçlarım düz ve hibir saç modelini beyenmiyorum sonrada birinci sınıflar gibi arkadan bitane okula toplayıp gidiyorum kendi saçlarımı kıvırcık yapmaya çaışsam kabarıyo lütfen önerilere resim koyun (13 yaşındayım)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaaaaaaa çoçuklar yakında dayım evlenio.Açaba saçımı nasıl yaptırmalıyım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fikir verin hiç bişe bulamadım. teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2009       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benm saçlarım uzun tam belimin üzerinde hiç bir modele sokamıyorum askında kestirmekte istemiyorm ama Msn Confused bilmiorm yardımcı olunn