Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 125.507 Cevap: 262
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
28 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
13-14 YAŞ GRUBU KIZ SAÇ MODELLERİ İLE İLGİLİ ADRESLER
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı
cemre469 adlı kullanıcıdan alıntı

ya slm ben 12 yasındayım bayanım doğum günü partisi var saç modeli gerek güzel

Sana bi model onerebilirim yasina gorede uygun oldugunu dusunuyorum.Bir tane tarak bir tane sac kurutma makinesi ve sac spreyini al.Saclarina fon cek.Saclarinin on tarafini sagdan ve soldan olmak uzere biraz al ve ic taraftan bir toka ile birlestir.Bant seklini ver yani sonrada sac spreyi ile seklini koru senin yasina ancak bu tarz modeller gider.Aksi halde oteki modeller yasini buyuk gosterir ve itici durur.iyi eylenceler kolay gelsin...:)
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
28 Aralık 2008       Mesaj #2
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
kız mı erkek mi?
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Aralık 2008       Mesaj #3
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
hasan ali__ - avatarı
hasan ali__
Ziyaretçi
5 Haziran 2009       Mesaj #4
hasan ali__ - avatarı
Ziyaretçi
11 yaşında bir erkeğim sizce saçımı nasıl bir şekile sokmalıyımm.. saç kesimini nasıl yapmalıyım. fakat saçlarımın yanları biraz kabarık. sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ediyorum.
herakLitos - avatarı
herakLitos
Ziyaretçi
29 Haziran 2009       Mesaj #5
herakLitos - avatarı
Ziyaretçi
hmmm...
cemre469 - avatarı
cemre469
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #6
cemre469 - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
cemre469 adlı kullanıcıdan alıntı

Sana bi model onerebilirim yasina gorede uygun oldugunu dusunuyorum.Bir tane tarak bir tane sac kurutma makinesi ve sac spreyini al.Saclarina fon cek.Saclarinin on tarafini sagdan ve soldan olmak uzere biraz al ve ic taraftan bir toka ile birlestir.Bant seklini ver yani sonrada sac spreyi ile seklini koru senin yasina ancak bu tarz modeller gider.Aksi halde oteki modeller yasini buyuk gosterir ve itici durur.iyi eylenceler kolay gelsin...Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
burcu_güzellik - avatarı
burcu_güzellik
Ziyaretçi
17 Ağustos 2009       Mesaj #8
burcu_güzellik - avatarı
Ziyaretçi
bnmm saçım kabarıyo banyo yapmayı istemiyorum 1 saat onunla uğraşıyorum yha yardım edin baa he kuzularım bu arada 13 yaşındayım Msn Grin
Son düzenleyen Blue Blood; 17 Ağustos 2009 20:25 Sebep: bu konuşma tarzını kullanarak küçüklüğünüz zaten belli ediyorsunuz!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 14 yaşındayım sizlere bir saç modeli veremiycem çünkü bende kararsızım ama sizlere önerim aynanın karşısına geçin sizze en güzel yakışan saçı yapın teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben saçalrı kabaranlara bir fikir vereyim elimize nemlendirici krem sürüyoruz ya daha sonra saçımada sürelim bu şekilde kabarmasını önleyecektirMsn Happy 12-13yaş grubu sçlr çin arkadaşımız dedği gibi bany şekli yada kenarda örerek taç şekli verilebilir erkelr içinse genl olarak saç dikme moda sonzmnlarda enseyi uzatıp saçlarını dikiyorla yine13 yaşalr içinde fazla abartmamak şartıyla saçlar dikilebilir.