Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yanık et kokusu nasıl çıkarılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 30 Aralık 2008 (11:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
13841 kez görüntülenmiş, 3 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Şubat 2011 (20:30) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 30 Aralık 2008, 11:44

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
öncelikle merhabalar sizden yardım istiyorum geçen gün annem et pişirirken eti ocakta unutmuş tencere kapkara olmuş allahtan alev almamış ama heryer batmış simsiyah olmuş yerlere bile is bulaşmış bütün mutfagı baştan aşağı temizledik ama koku hala çıkmadı bu çok ağır bi koku et yanıgı ne yapmalıyız acaba bi önerisi olan varsa sevinirim nasıl gidecek bu koku ?????
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

et yanığı kokusu evden nasıl çıkar
Etiketler:
  • evdeki yanik kokusunu ne giderir
  • yanik kokusu nasil gider
  • yanik kokusu nasil giderilir
  • yanmis et kokusu nasil giderilir
  • yemek yanigi kokusu nasil giderilir
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 30 Aralık 2008, 16:28

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
sirke, süt gibi maddeler koku emicidir. mutfakta bir kapta sürekli açıkta süt bırakabilirsiniz.. elektronik sürekli koku yayayn koku gidericiler, ve tekrar duvar,yer silinerek mekanik temizlik benim önerilerim..
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 08:57

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
et yanığı kokusu evden nasıl çıkar
Rapor Et
Eski 2 Şubat 2011, 20:30

evde ki yanık et (ciğer) kokusu nasıl geçer

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dün annem evde ciğer pişirmek için ciğeri tencereye koymuş ve unutup dışarıya sağlık ocağına gitmiş bir gelmiş geldiğinde her yer duman altı eve zor girmiş heryer bir koku içerisinde bütün odalar ve kokusunu da geçiremedik hala bu et kokusu için farklı bir öneriniz var mı? acil cevap bekliyorum ihtiyacımız var
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.136 saniyede (65.13% PHP - 34.87% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi