Arama

Cümleleri kuralları, anlam bütünlüğü, sırayla çeviren Türkçe-İngilizce sözlük var mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Mayıs 2015 Gösterim: 25.842 Cevap: 39
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
İnternette. cümleleri kurallarıyla anlam bütünlüğü ve sırasıyla çeviren türkçe-ingilizce bir sözlük var mı?
EN İYİ CEVABI Ziyaretçi verdi
ya lütfen yok mu böyle bir sözlük normal elimdeki sözlükten kelimeleri bulsam bile bazı cümlelerin kuralını ve yapılımını bilmiyorum hiç mi yok öle bir sözlük yani
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #2
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ne yani internette böyle bir sözlük yok mu? Bir saattir Google'dan arıyorum son umudum burasıydı
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ya lütfen yok mu böyle bir sözlük normal elimdeki sözlükten kelimeleri bulsam bile bazı cümlelerin kuralını ve yapılımını bilmiyorum hiç mi yok öle bir sözlük yani
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Maalesef biraz beklemek durumundasınız. Konuyla ilgili arkadaşlar henüz online olmadılar.
Bu arada işinize ne kadar yarar bilemiyorum > Lugat 2000 Sözlük - Türkçe-İngilizce-Almanca-Fransızca Sözlük
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #5
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Tamam teşekkür ederim bu arada verdiğiniz sözlük işime aramaz ben internetten başka bi sözlük buldum ama yine de sağolun
cSqH0L1q - avatarı
cSqH0L1q
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #6
cSqH0L1q - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BUYRUN SİZE İNGİLİZCE-TÜRKÇE CÜMLE ÇEVİREBİLEN SÖZLÜK İNGİLİZCE BİR CÜMLE YAZDIĞINIZDA VEYA KELİME YAZDIĞINIZDA HEMEN TÜRKÇESİNİ GÖSTERİYOR VEYA TAM TERSİ TÜRKÇE BİR KELİME VEYA CÜMLE YAZDIĞINIZDA İİNGİLİZCESİNİ GÖSTERİYOR BUYRUN LİNK...
http://www.upload.gen.tr/d.php/s3/13g846id/ingtur.rar.html
eb132007 - avatarı
eb132007
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #7
eb132007 - avatarı
Ziyaretçi
Bn De Varrrrrr
nil_85 - avatarı
nil_85
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #8
nil_85 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Ne yani internette böyle bir sözlük yok mu? Bir saattir Google'dan arıyorum son umudum burasıydı

var tabıkı google de arama butonuna sesli sözlük diye yaz tüm türkçe kelimeleri ayrıntısıyla ingilizceye çevirir orası senın ıcın daha ıc acıcı olur canım Msn Happy

ya arkadaşlar peki ben bişi rica edicem bi farnsız cümleyi bana kim türkçeye çevirebilir bende ıkı sattir onun için uğraşıyorum yaaaMsn Sad Msn Sad cümleyi yazıyorum trés doux de tous les cas,vous bu nedmekkkk Msn SadMsn Sad
Son düzenleyen nil_85; 4 Şubat 2009 15:09 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #9
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nil_85 adlı kullanıcıdan alıntı

var tabıkı google de arama butonuna sesli sözlük diye yaz tüm türkçe kelimeleri ayrıntısıyla ingilizceye çevirir orası senın ıcın daha ıc acıcı olur canım Msn Happy

ya arkadaşlar peki ben bişi rica edicem bi farnsız cümleyi bana kim türkçeye çevirebilir bende ıkı sattir onun için uğraşıyorum yaaaMsn Sad Msn Sad cümleyi yazıyorum trés doux de tous les cas,vous bu nedmekkkk Msn SadMsn Sad

bizzat google'ın kendi çevirmeni var

Google Translate

adresinden ziyaret edebilirsiniz bir çok dilen bir çok dile cümle cevirisi yapabilirsiniz. türkçede dahil.
nil_85 - avatarı
nil_85
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #10
nil_85 - avatarı
Ziyaretçi
tesekkur ederım bendeMsn Happy