Arama

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2018 Gösterim: 218.005 Cevap: 34
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Temmuz 2009       Mesaj #11
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yourself88 adlı kullanıcıdan alıntı

dostum bende aynı durumdayım, yani staj yaptığım yerde bi kız var, aynı odadayız, sürekli saate bakıyor mesai bitince hemen gidiyor, aynı odada kalınca sürekli birbirimize takılıyouz, ama sonra gözümün içine bakıp okadar canlı gülümsüyor ki, orada bitiyorum. çok dha güzel kız arkadaşlarım oldu ama bu çok güzel bakıyor, ben anlayamadan bana bişeyler oldu. onun staj zamanı bitiyor, bu hoşuna gidiyor, acaba bizden uzaklaşmak mı istiyor, yani beni seviyormu anlamadım, yada bi erkek arkadaşı varmı, ben bişey anlayamadım, bu yazdıkların çoğunlukla tutuyor, sen onu seviyorsa o da seni seviyordur diyorsun..yani işin içinden çıkamıyorum, eğer bu işlerdan anlıyorsan yardımcı olurmusun ( bi zamanlar bende anlardım başkalarına yardım çok ettim ama kendime bi faydam olmuyor işte ) umarım cevabın çabuk gelir vaktim az kaldı...Msn Sad

Geç kalmadan şansınızı deneyin derimMsn Happy stajı bitip gittiğinde keşke söyleseydim diyeceğinize, bunu dile getirip olumlu ya da olumsuz bir sonuca varmak daha mantıklı olur...
Sponsorlu Bağlantılar
yourself88 - avatarı
yourself88
Ziyaretçi
17 Temmuz 2009       Mesaj #12
yourself88 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Geç kalmadan şansınızı deneyin derimMsn Happy stajı bitip gittiğinde keşke söyleseydim diyeceğinize, bunu dile getirip olumlu ya da olumsuz bir sonuca varmak daha mantıklı olur...

haklısın ama ya erkek arkadaşı falan varsa, yani bunu teklif ettiim için kendimden utanırım...1 haftadır hiçbir çıkış bulamadım, kız sürekli telefonla uğraşıyor ama sanki ailesi ile görüşüyor, "staj bitsede gitsem benden kurtulduğun için sevinirsin artık" diyor ve gözümün içine bakrak gülüyor. yani bi tepki mi bekliyor yoksa arkadaş olarakmı söylüyor çözemedim...
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Temmuz 2009       Mesaj #13
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

haklısın ama ya erkek arkadaşı falan varsa, yani bunu teklif ettiim için kendimden utanırım...1 haftadır hiçbir çıkış bulamadım, kız sürekli telefonla uğraşıyor ama sanki ailesi ile görüşüyor, "staj bitsede gitsem benden kurtulduğun için sevinirsin artık" diyor ve gözümün içine bakrak gülüyor. yani bi tepki mi bekliyor yoksa arkadaş olarakmı söylüyor çözemedim...

Utanılacak hiç bir durum olmaz.Aksine onure edici bir durum bence.
Şimdi teorilerle ilerleyelim...Eğer erkek arkadaşı varsa, sizde bu tip duygular uyandıracak hareketler yapması hoş olur mu Msn Dunno
Belki samimi, içten davranıyor.Oda olabilir yapısı gereği.
Ama göz içine bakarak gülümsemek bir tepki beklediğinin işaretide olabilir.

Bu kızları anlamak çok zor Faint
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
yourself88 - avatarı
yourself88
Ziyaretçi
17 Temmuz 2009       Mesaj #14
yourself88 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Utanılacak h
iç bir durum olmaz.Aksine onure edici bir durum bence.
Şimdi teorilerle ilerleyelim...Eğer erkek arkadaşı varsa, sizde bu tip duygular uyandıracak hareketler yapması hoş olur mu Msn Dunno
Belki samimi, içten davranıyor.Oda olabilir yapısı gereği.
Ama göz içine bakarak gülümsemek bir tepki beklediğinin işaretide olabilir.

Bu kızları anlamak çok zor Faint

ama teklif ettikten sonra eğer erkek arkadaşı varsa ben onun yüzüne bile bakamam, düşünsen arkadaşı olarak görüyorsa bi anda farklı bakmaya başlayacak, bu da beni üzer. sürekli gıcıklık yapıyorumMsn Happy yoksa konuşacak bişey bulamyoruz, karşımda o bana bakıyor ben ona bakıyorum, bazen bakamıyorum bile, ama ona sataşırsam gülümsemesini görebiliyorumMsn Happy, atışıyoruz ama bu hoşuma gidiyor...samimi bi kıza benziyor, ama gülümsemesi emin değilim...ama bazen yanımdan geçerken bakmıyor, bazen gülüp geçiyor, mesele finallerde matematikten çaktımMsn Happy benle gülerek dalga geçiyor konuşma açıyor, bende onun çaktığı derlerle dalga geçiyorum, bazen düşüncelere dalıyor, işte ozaman şüpheleniyorum, yani acaba başka bi erkek mi, yoksa ben miyim, ya manyak gibi oldum işin içinden çıkmamıyorum....
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #15
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ama teklif ettikten sonra eğer erkek arkadaşı varsa ben onun yüzüne bile bakamam, düşünsen arkadaşı olarak görüyorsa bi anda farklı bakmaya başlayacak, bu da beni üzer. sürekli gıcıklık yapıyorumMsn Happy yoksa konuşacak bişey bulamyoruz, karşımda o bana bakıyor ben ona bakıyorum, bazen bakamıyorum bile, ama ona sataşırsam gülümsemesini görebiliyorumMsn Happy, atışıyoruz ama bu hoşuma gidiyor...samimi bi kıza benziyor, ama gülümsemesi emin değilim...ama bazen yanımdan geçerken bakmıyor, bazen gülüp geçiyor, mesele finallerde matematikten çaktımMsn Happy benle gülerek dalga geçiyor konuşma açıyor, bende onun çaktığı derlerle dalga geçiyorum, bazen düşüncelere dalıyor, işte ozaman şüpheleniyorum, yani acaba başka bi erkek mi, yoksa ben miyim, ya manyak gibi oldum işin içinden çıkmamıyorum....

Mademki sataşıyorsunuz espirili bir şekilde, bunu kullanarak erkek arkadaşı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.Alınan cevaba göre hareket edersiniz.
yourself88 - avatarı
yourself88
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #16
yourself88 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Mademki sataşıyorsunuz espirili bir şekilde, bunu kullanarak erkek arkadaşı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.Alınan cevaba göre hareket edersiniz.

bugün tam olayı oraya yaklaştırdım, düğün-nişan falan konusuna geldim, memurun birinin bilgisayarı arızalandı, konu yarım kaldı, sorma dostum bu nasıl bi şans anlamadım...yok ya ben bu kızı elimden kaçırıcam sonra pişmanlıktan mahvolucam..kaderim bu zaten benim...neyse dostum yardımların için teşekkür, son bi kaçgünüm var, artık ne olurs olur yaMsn Thinking
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #17
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bugün tam olayı oraya yaklaştırdım, düğün-nişan falan konusuna geldim, memurun birinin bilgisayarı arızalandı, konu yarım kaldı, sorma dostum bu nasıl bi şans anlamadım...yok ya ben bu kızı elimden kaçırıcam sonra pişmanlıktan mahvolucam..kaderim bu zaten benim...neyse dostum yardımların için teşekkür, son bi kaçgünüm var, artık ne olurs olur yaMsn Thinking

Kaçırmayın, Msn Wink
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
31 Ağustos 2009       Mesaj #18
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
memex adlı kullanıcıdan alıntı

bizim burda bir kız var.kızla hem aynı sınıftayız hemde aynı dershanedeyiz.bir ortama girince kızla göz göze geliyoruz.Mesela sınıfa girdiğimde direk gözlerim kıza kilitleniyor.3-4 saniye öyle birbirimize bakıyoruz.Kızla çok konuşmadık.bütün yıl içinde 4-5 kere konuşmuşuzdur.O yüzden sevipsevmediğini bilmiyorum

Gözler çok önemli buna dikkat etmek lazım ama yanılıyor da olabilirsiniz.Sonuç olarak seni ne kadar çok sevsede bunu sana söylemesi çok düşük bir ihtimal. Bu yüzden fazla beklemeye gerek yok .Eğer onunda senden hoşlandığını hissediyorsan bir erkek olarak senin açılman gerek en kötü ihtimal hayır cevabı alırsın.Msn Happy

Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENCE OLAY KAÇMAKTAN İBARET DEİL KIZLAR KAÇIYORSA SEWDIKLERI ERKEKTEN (Kİ BENDE BİR KIZIM) VE BU SEWDIGI ÇOCUKLA ARKADAŞSA KIZ ARKADASLIGIMIZ BOZULMASIN BNDEN DAHADA UZAKLAŞMASIN DİYE KAÇAR BENCE HER ZAMN DUŞUNCELI TARAF KIZLAR OLUR ERKEKLIR SEWGI ANLAYISI DAHA BAŞKADIR

ERKEKLER BNCE ŞÖYLE DAVRANIRLAR BIR KIZA AŞIK OLDUKLARINDA YAPACAKLARI 3 SEY

1.KIZIN GÖZLERINNIN İÇİNE BAKARAK ŞAÇLARINLA OYNAYARAK KONUŞUR.

2.KIZIN HAFİFTEN HERSEYINE KARIŞIR.

3.ERKEKLERLE KIZIN KONUŞMASINA İZİN VERMEZLER........
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
24 Ağustos 2010       Mesaj #20
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ne hale düstük vay be arkadaslar ben de sevdim evlendim sebebsiz yere esim benden ayrilmak istedi sebebini bile bilmiyorum ... ben de kabul ettim bir sebebini bilseydim kam yemezdim su an beraber bir evde yasiyoruz ama yakinda tasinacak bir de cocugumuz oldu bu beni kahrediyor ...maddi sorunumuz yok yasantimiz güzeldi bir 3 hafta vatani görevim icin türkiyeye ye gittim döndügüm de benden sogudugunu söyle di sebebini defalarca sorduysam da bir yanit alamadim .... ne yapmam gerek bilmiyorum

Bulunduğunuz yerdeki aile danışmanlarına başvursanız, Hatta eşinizi ikna edebilirseniz beraber gitmeniz belki çözüme ulaştırabilir