Arama

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2018 Gösterim: 217.904 Cevap: 34
DraqonFlame - avatarı
DraqonFlame
Ziyaretçi
13 Kasım 2010       Mesaj #21
DraqonFlame - avatarı
Ziyaretçi
bnde birini seviyordu tabiki amca olu kıza itiraf edene kadar kız anasına sölemiş ertesügün amca ogullarına gittik onlarda oradaydı sonra annesi çagırdı uyardı kıza dedi sen onu sevıyormusn kızda utanncından ben onu abi olrak sevıyorum dedi ama kız mahallede falan her gördünde yanıma gelıyordu daha sonra kız benden sogudu benden uzaklaştı başka birisini sevdi daha sonra ondan ayrıldı bilmıyorum hala birisini seviyormu ama eminim oda bni sevıyo ama açıklayamıyor bunu nasıl anlarım msnde şöyle yazmıstm I will love you until death oda cvp olarak I ThinK.. =) =)
yazmız bunla bi alakası olabılırmı valla bnm hayatım aynen hiyakeye gibi olamay başladı Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
exantricq - avatarı
exantricq
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #22
exantricq - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
a_f adlı kullanıcıdan alıntı

bir kızın bana aşık olduğunu nasıl anlarım

Gerçi bende açılamadm ama..
her esprini beğenir
Sponsorlu Bağlantılar
sana bakış atar
senin bakışlarını yakalayıp gülümser
senle konuşurken yüzünde bi tebessüm varsa
senle konuşurken utanırsa bi şeyler hisseder bence
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ShowStayNaXe adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar kız benle ılgılenıor hatta bazen saçma saçma seyler bıle anlatıyor...Ama sevgilisi olduğunu belirtiyor sizce ne yapmalıyım? önceden bnmde 1 ilskm vardı ama kızla tartıstk ayrıldım okul değiştirdim ve hala konusmuyorum... Cevaplarınızı bekliyorum özellikle kızlar tüyo lütfen Msn Cool

Demek tüyo bekliyosun.Bende bir kızım.Sana tavsiyem onu etkilemek için yakışıklı olmaya çalış.Bende aşığım.Çocuk derste hocayı dinlemiyo,ne zaman dönsem bana bakıyo ve öpücük gönderiyo.Hadi hayırlısı...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar çok yakınız ama ben onu seviyorum oda beni seviyormu diye kendime soruyorum.ama bir türlü anlamıyorum.sizce ne yapmalıyım???

Aynısı banada oldu çok yakınız sürekli yanımda hergùn mesajlaşıyoruz. Bi olay olduğunda benim söylediğime inanıyo bana güveniyor. Hep benimle olmak istiyo bana bakarken hep gülüyo . Benim üzgün olmama dayanamıyor. Hep beni övüyor. Diger erkeklere , hatta kızlara bile bana yakın olduğu kadar yakın değil. Ne yapmam gerek bilmiyorum . Hem arkadasım gıbı ama bilemiyorum . Ben ondan çok hoşlanıyorum ama ya arkadaş olarak görüyosa? O zaman yüzüne bakamam onun. Msn Sad
lamia24 - avatarı
lamia24
Ziyaretçi
18 Mayıs 2012       Mesaj #25
lamia24 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım

kız sürekli çocuğa gülümser onunla konuşurken onun adı geçtiyse yüzünde bir tebessüm oluşur Msn Happy
onunla konuşurkan aşık olduğu için ters cevaplar verebilir onunla karşılaşmak için uğraşır ve faceden fotoğraflarını beğenir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bi kızı 2 yıldır seviyorum aynı okuldayız ama farklı sınıflarda aklımdan bir an olsun çıkmıyor sürekli onu düşünüyorum. Ama ben çok utangacım çok cekingenim hele bi de bu sevdiğim kızsaMsn Happy 1 yıl boyunca sürekli bakıştık ona olan sevgimi söyleyemediğim için yaz tatilinde çok pişman olmuştum yaz tatilinde aklımdan biran olsun çıkmadı tatil bitti 11. Sınıfa geçtik herşey kaldığı yerden devam etti sevdiğim kız yine bana bakıyor ve o bana baktıkça içindeki aşk dahada canlanıyordu kendinden geçiyordum her akşam, her an onu düşünüyordum.ama bende hala onunla konuşacak cesaret yoktu ama bi kız arkadaşına sordum çıktığı var mı diye o da onun uzun zamandır çıktığı biri var dedi ve ben o gün mahvoldum o kadar çok seviyordum ki intihar edecek seviyeye gelmiştim o gün bağırdım kırdım döktüm çok sinirlenmiştim ama artık kendine gelmeye başlamıştım kafam çok karışıktı bi çok ihtimal vardı bana hala bakmasına bi türlü anlam veremiyordum ve çok dikkat ediyordum sadece bana bakıyordu başka kimiseye yanımda o kadar erkek var ken sadece bana bakıyordu. Neyse 2. Döneme girdik (tabi o yarıyıl tatilinde yine aklımdan hiç çıkmadı) onu unutmaya çalışıyordum ama yine unutamiyordum onun bana bi tebessümü yetiyordu hatta o günkü çalışmadığım yazılılarım bile çok iyi geçiyordu ama o bana sinirli bi şekilde baktığında o günüm berbat geçiyordu çalıştığım yazılıdan bile düşük not alıyordum günlerim böyle geçti ve okul bi gezi planladı ve o da bu geziye gidecekmiş arkadaşlarından öğrendim ve bende bu fırsatı kaçırmadım geziye gittik. O gün heyecandan sabah yemeğini yiyemedim boğazımdan geçmiyordu neyse Otobüse bindik gidiyoruz arkadaşlarım otobüste halay çekiyor ortalık bayağı karışık kiminin eli kiminin götü nerde belli değil o ve ben haricinde herkes ayakta halay çekiyor ve o yine sürekli o karmaşada bana bakıyor. Neyse ben önceden gezide onunla konuşacağım diye ümit ediyordum ve ben (lanet olası utangaçlıgım ve çekingenliğim yüzünden) yine konuşamadım bi gelişme olmadı yine bakıştık. Ama ben o geziden sonra ona olan duygularımı hislerimi söyleyemediğim için çok pişman olmuştum gezideyken bi ara onun yanına arkadaşım oturmuştu ve o an bana birşeyler oldu sinirimden arkadaki koltukları yumrukluyordum kendimi kaybetmiştim. Gezi bitti geride pişmanlıklar kaldı. Neyse biraz fazla uzadı fazla ayrıntıya girmeden bitirmek istiyorum. Kafama göre bi gün kararlaştırdım o gün söyleyecektim derken ertele ertele okulun son gününe geldik. Ve artık cesaretimi topladım ve söyledim ve onun cevabı şöyle oldu "benim zaten bi ilişkim var ben sana o gözle bakmamıştım". Peki şimdi soruyorum sana bana hangi gözle bakmıştın? .2 yıllık sevgim 10 sn yede bitti lanet olsun ama ben aşkımdan asla vazgeçmeyeceğim gerekirse tıp ı kazanırım herşeyi yaparım senin için arkadaşlar bana yardım edin ne yapacagımı bilemiyorum artık bu yaz bitsin 1 senemiz kaldı ben onsuz yapamıyorum onu bi türlü unutamıyorum kızlar erkeklere acı çektirmeyi neden bu kadar çok sever. Neyse ama şimdi biraz daha iyiyim çünkü onu çok sevdiğmi biliyor. er geç yaptığı hatayı anlayacaktır Allah(c.c) kimseyi bu durumlara düşürmesin.
kerberosss - avatarı
kerberosss
VIP cambaz
12 Ağustos 2012       Mesaj #27
kerberosss - avatarı
VIP cambaz
Kiz sana bir mesaj atiyor ve sen buna cevap vermeden ikinci bi mesaj daha geliyorsa senden hoslaniyordur Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Anlamanın tek kolay yolu var ve hep işe yarar Msn Happy ağlama rolü yapın yanında eğer sizinle ilgileniyorsa sizi seviyordur..

Çok saçma. İnsani duyguları olan herkes mutlaka ağlayan biriyle ilgilenir. Ve dahası her kız ağlayan bir erkek hakkında iyi düşünmeyebilir. Ağlak olarak hatırlanmakta var.
NelleN - avatarı
NelleN
Ziyaretçi
29 Kasım 2012       Mesaj #29
NelleN - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim yaşım henüz 13 8.sınıfa gidiyorum.Şimdi bir kız var dünyaya bedel az çok konuyu anlamışsınızdır.Bana bakarken ben bitiyorum ya Msn Wink Çok çok çok aşığım kıza ama kızın bundan haberi yok lise 1 de ondan kopacağım diye çok korkuyorum ..şimdi bazılarıda gelicek daha yaşın kaç bu ne aşkı ? ergenlik falan filan..öyle yorum atıcaksanız hiç atmayın rica ediyorum.. şu aşık çocuga bir yardım ne yapmam lazım canım kadar çok seviyorum onu ! ama ben biraz utangacım sorunda burda sizce ne yapmalıyım?Onun beni sevdigini düşünmüyorum,sevmediginide düşünmüyorum.
HayaLPeresT - avatarı
HayaLPeresT
VIP VIP Üye
25 Aralık 2012       Mesaj #30
HayaLPeresT - avatarı
VIP VIP Üye
Seviyorum diyenler sevmiyordur... Ama uzaktan seni takip edip gözlerinin içine bakan varsa bak seviyordur (:
Yinede kızları anlamak zor... Bulmaca çöz daha iyi Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.