Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 31 Aralık 2008 (18:17) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
139821 kez görüntülenmiş, 236 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Temmuz 2014 (09:17) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.44  |  Oy Veren: 16      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Aralık 2008, 18:17

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım
En iyi cevap ms güllüsah tarafından gönderildi

Bir kizin sevdigini nasil anlasilir ...??

Kiz cok seviyorsa, sevdigi erkekden kacmaya calisir ayni ortamda bulunmaktan cekinir utanir kacmaya calisir
Bence hic bir fark yok kiz olsun erkek olsun iki tarafta severse utanir ama ve sevgisini belli etmemek icin de kacarlar birbirlerinden korkarlar cekinirler cünkü hayal kirikligina ugramakdan kacarlar kaybetmekden korkarlar
Ama ne kadar utanirlarsa cekinirlerse suskun kalirlarsa o kadar amaclarini kendilerine olan sevgilerini hareketleriyle yada konusmalariyla belli ederler

Eger bir erkek bu kiz beni seviyormu benden hoslaniyormu fikirlerini kapilmissa asik olduysa ozaman hic süphe yoktur ki kiz da ayni duygulari paylasiyordur icinden (AMA BELLI EDEMIYORDUR)
Akilli ve duygusal erkek bunu anlar, hisseder kiz kaciyorsa sizden bilinki istiyor demektir erkekler bence biraz daha aktiv davranmali ve sevgisini söylemeli !!!
Benzer Konular: Etiketler:
  • bir kiz sevdigini nasil belli eder
  • bir kizin sevdigi nasil anlasilir
  • kizin beni sevdigini nasil anlarim
  • kizin sevdigi nasil anlasilir
  • kizlar sevdigini nasil belli eder
Rapor Et
Reklam
Eski 31 Aralık 2008, 20:29

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
size daha çok ilgili olur.diğer kişilerden farklı davranır..
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 13:36

#3 (link)
ms güllüsah
Ziyaretçi
ms güllüsah - avatarı
Bir kizin sevdigini nasil anlasilir ...??

Kiz cok seviyorsa, sevdigi erkekden kacmaya calisir ayni ortamda bulunmaktan cekinir utanir kacmaya calisir
Bence hic bir fark yok kiz olsun erkek olsun iki tarafta severse utanir ama ve sevgisini belli etmemek icin de kacarlar birbirlerinden korkarlar cekinirler cünkü hayal kirikligina ugramakdan kacarlar kaybetmekden korkarlar
Ama ne kadar utanirlarsa cekinirlerse suskun kalirlarsa o kadar amaclarini kendilerine olan sevgilerini hareketleriyle yada konusmalariyla belli ederler

Eger bir erkek bu kiz beni seviyormu benden hoslaniyormu fikirlerini kapilmissa asik olduysa ozaman hic süphe yoktur ki kiz da ayni duygulari paylasiyordur icinden (AMA BELLI EDEMIYORDUR)
Akilli ve duygusal erkek bunu anlar, hisseder kiz kaciyorsa sizden bilinki istiyor demektir erkekler bence biraz daha aktiv davranmali ve sevgisini söylemeli !!!
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 19:57

#4 (link)
uchiha itachi
Ziyaretçi
uchiha itachi - avatarı
yok böyle bişey. kızlar sevmez. sever ama sadece kendilerini
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 23:07

#5 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Utanır.Yüzü kızarır Ama belli etmez bunu siz göremezsinizBelkide hiç anlayamazsınız.Belli eden varsa yaşadınız demektir.
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 23:18

#6 (link)
Majeste
Ziyaretçi
Majeste - avatarı
Ya karşımdaki kız çok rahatsa ve hiçbir utanma belirtisi göstermiyorsa, sevmiyor demek midir? Utanıp, kızarmasının nedeni başka birşey olamaz mı?
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 23:20

#7 (link)
p@®@Dσkگ
ozti - avatarı
Alıntı:
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım
Bu kişi'den kişiye değişir , herkesin kişiliği farklı olduğu için bunu herkes farklı şekilde hissettirebilir , eğer bayan'ı tanıyorsanız ve sizi seviyorsa yada siz sevdiğini düşünüyorsanız , size olan ilgisini davranışlarıyla bir şekilde hissettirecek yada hissettirmeye çalışacaktır fakat bunu ancak siz anlayabilirsiniz çünkü onu tanıyan sizsinizdir , davranışlarında size olan değişikliği gözlemlemeye çalışın..
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 23:24

#8 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Majeste adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ya karşımdaki kız çok rahatsa ve hiçbir utanma belirtisi göstermiyorsa, sevmiyor demek midir? Utanıp, kızarmasının nedeni başka birşey olamaz mı?
Bu benim fikrim Herkese göre değişir.Biz tek birşeyden klonlanmadık değil mi?Hepimizin aynı tepkiyi vereceğimiz düşünülemez değil mi?{ama yinede belirttiklerim genel bir olasılık sayılabilir.}Anlayamıyorsanız gidin açılın O zaman anlarsınız.
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 23:28

#9 (link)
Majeste
Ziyaretçi
Majeste - avatarı
Alıntı:
_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bu benim fikrim Herkese göre değişir.Biz tek birşeyden klonlanmadık değil mi?Anlayamıyorsanız gidin açılın O zaman anlarsınız.
Haklısın ama insanın içinde de ya doğru zaman değilse şüphesi oluyor ve geri çekiliyor. Bana göre asıl önemli olan gözler, bir süre sonra herşeyi anlatır.
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2009, 23:45

#10 (link)
badhabbit
Ziyaretçi
badhabbit - avatarı
etrafına baktığın zaman her seferinde o kızı görüyorsan o seni seviyordur
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.149 saniyede (65.54% PHP - 34.46% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:08
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi