Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır?

Gösterim: 178719 | Cevap: 252
  • bir kiz sevdigini nasil belli eder
  • kizin beni sevdigini nasil anlarim
  • kizin sevdigi nasil anlasilir
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    31 Aralık 2008 18:17   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır?

bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım
En iyi cevap ms güllüsah tarafından gönderildi

Bir kizin sevdigini nasil anlasilir ...??

Kiz cok seviyorsa, sevdigi erkekden kacmaya calisir ayni ortamda bulunmaktan cekinir utanir kacmaya calisir
Bence hic bir fark yok kiz olsun erkek olsun iki tarafta severse utanir ama ve sevgisini belli etmemek icin de kacarlar birbirlerinden korkarlar cekinirler cünkü hayal kirikligina ugramakdan kacarlar kaybetmekden korkarlar
Ama ne kadar utanirlarsa cekinirlerse suskun kalirlarsa o kadar amaclarini kendilerine olan sevgilerini hareketleriyle yada konusmalariyla belli ederler

Eger bir erkek bu kiz beni seviyormu benden hoslaniyormu fikirlerini kapilmissa asik olduysa ozaman hic süphe yoktur ki kiz da ayni duygulari paylasiyordur icinden (AMA BELLI EDEMIYORDUR)
Akilli ve duygusal erkek bunu anlar, hisseder kiz kaciyorsa sizden bilinki istiyor demektir erkekler bence biraz daha aktiv davranmali ve sevgisini söylemeli !!!

murat_1907 ve bayram1 bu mesajı beğendi.
31 Aralık 2008 20:29   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.270 mesaj
size daha çok ilgili olur.diğer kişilerden farklı davranır..
MesirKentli, darkness_88 ve murat_1907 bu mesajı beğendi.
ms güllüsah
10 Temmuz 2009 13:36   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Bir kizin sevdigini nasil anlasilir ...??

Kiz cok seviyorsa, sevdigi erkekden kacmaya calisir ayni ortamda bulunmaktan cekinir utanir kacmaya calisir
Bence hic bir fark yok kiz olsun erkek olsun iki tarafta severse utanir ama ve sevgisini belli etmemek icin de kacarlar birbirlerinden korkarlar cekinirler cünkü hayal kirikligina ugramakdan kacarlar kaybetmekden korkarlar
Ama ne kadar utanirlarsa cekinirlerse suskun kalirlarsa o kadar amaclarini kendilerine olan sevgilerini hareketleriyle yada konusmalariyla belli ederler

Eger bir erkek bu kiz beni seviyormu benden hoslaniyormu fikirlerini kapilmissa asik olduysa ozaman hic süphe yoktur ki kiz da ayni duygulari paylasiyordur icinden (AMA BELLI EDEMIYORDUR)
Akilli ve duygusal erkek bunu anlar, hisseder kiz kaciyorsa sizden bilinki istiyor demektir erkekler bence biraz daha aktiv davranmali ve sevgisini söylemeli !!!
DuRu bu mesajı beğendi.
uchiha itachi
10 Temmuz 2009 19:57   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
yok böyle bişey. kızlar sevmez. sever ama sadece kendilerini
Blue Blood
10 Temmuz 2009 23:07   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Utanır.Yüzü kızarır Ama belli etmez bunu siz göremezsinizBelkide hiç anlayamazsınız.Belli eden varsa yaşadınız demektir.
Majeste
10 Temmuz 2009 23:18   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Ya karşımdaki kız çok rahatsa ve hiçbir utanma belirtisi göstermiyorsa, sevmiyor demek midir? Utanıp, kızarmasının nedeni başka birşey olamaz mı?
10 Temmuz 2009 23:20   |   Mesaj #7   |   
ozti - avatarı
VIP p@®@Dσkگ
İstanbuL

6405
576 mesaj
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım

Bu kişi'den kişiye değişir , herkesin kişiliği farklı olduğu için bunu herkes farklı şekilde hissettirebilir , eğer bayan'ı tanıyorsanız ve sizi seviyorsa yada siz sevdiğini düşünüyorsanız , size olan ilgisini davranışlarıyla bir şekilde hissettirecek yada hissettirmeye çalışacaktır fakat bunu ancak siz anlayabilirsiniz çünkü onu tanıyan sizsinizdir , davranışlarında size olan değişikliği gözlemlemeye çalışın..
sweet_58, darkness_88, seçil şen ve 3 kişi bu mesajı beğendi.
Blue Blood
10 Temmuz 2009 23:24   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Majeste adlı kullanıcıdan alıntı

Ya karşımdaki kız çok rahatsa ve hiçbir utanma belirtisi göstermiyorsa, sevmiyor demek midir? Utanıp, kızarmasının nedeni başka birşey olamaz mı?

Bu benim fikrim Herkese göre değişir.Biz tek birşeyden klonlanmadık değil mi?Hepimizin aynı tepkiyi vereceğimiz düşünülemez değil mi?{ama yinede belirttiklerim genel bir olasılık sayılabilir.}Anlayamıyorsanız gidin açılın O zaman anlarsınız.
darkness_88, Chelsea_Eny, seçil şen ve 4 kişi bu mesajı beğendi.
Majeste
10 Temmuz 2009 23:28   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Alıntı
_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı

Bu benim fikrim Herkese göre değişir.Biz tek birşeyden klonlanmadık değil mi?Anlayamıyorsanız gidin açılın O zaman anlarsınız.

Haklısın ama insanın içinde de ya doğru zaman değilse şüphesi oluyor ve geri çekiliyor. Bana göre asıl önemli olan gözler, bir süre sonra herşeyi anlatır.
enes_1967 bu mesajı beğendi.
badhabbit
10 Temmuz 2009 23:45   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
etrafına baktığın zaman her seferinde o kızı görüyorsan o seni seviyordur
SeLwa, antivirüs_king ve enes_1967 bu mesajı beğendi.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır? Konusuna Benzer Konular

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 582
Son Mesaj: 26 Haziran 2015 00:43
Birinin seni sevdiği nasıl anlaşılır?
Gönderen: geveze777 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 36
Son Mesaj: 5 Haziran 2015 10:16
Balıkların birbirini sevdiği nasıl anlaşılır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Mayıs 2012 14:44
Bir insanın çingene olduğu nasıl anlaşılır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 22 Aralık 2011 07:11
Cevap: 0
Son Mesaj: 17 Temmuz 2011 22:13
Etiketler:
  • bir kiz sevdigini nasil belli eder
  • kizin beni sevdigini nasil anlarim
  • kizin sevdigi nasil anlasilir
Sayfa 0.328 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu