Arama

Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2018 Gösterim: 217.996 Cevap: 34
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bir kızın sevdiği nasıl anlaşılır?
EN İYİ CEVABI ms güllüsah verdi
Bir kizin sevdigini nasil anlasilir ...??

Sponsorlu Bağlantılar
Kiz cok seviyorsa, sevdigi erkekden kacmaya calisir ayni ortamda bulunmaktan cekinir utanir kacmaya calisir
Bence hic bir fark yok kiz olsun erkek olsun iki tarafta severse utanir ama ve sevgisini belli etmemek icin de kacarlar birbirlerinden korkarlar cekinirler cünkü hayal kirikligina ugramakdan kacarlar kaybetmekden korkarlar
Ama ne kadar utanirlarsa cekinirlerse suskun kalirlarsa o kadar amaclarini kendilerine olan sevgilerini hareketleriyle yada konusmalariyla belli ederler

Eger bir erkek bu kiz beni seviyormu benden hoslaniyormu fikirlerini kapilmissa asik olduysa ozaman hic süphe yoktur ki kiz da ayni duygulari paylasiyordur icinden (AMA BELLI EDEMIYORDUR)
Akilli ve duygusal erkek bunu anlar, hisseder kiz kaciyorsa sizden bilinki istiyor demektir erkekler bence biraz daha aktiv davranmali ve sevgisini söylemeli !!!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Ağustos 2018 12:18
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
size daha çok ilgili olur.diğer kişilerden farklı davranır..
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Quo vadis?
ms güllüsah - avatarı
ms güllüsah
Ziyaretçi
10 Temmuz 2009       Mesaj #3
ms güllüsah - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.

Kiz cok seviyorsa, sevdigi erkekden kacmaya calisir ayni ortamda bulunmaktan cekinir utanir kacmaya calisir
Bence hic bir fark yok kiz olsun erkek olsun iki tarafta severse utanir ama ve sevgisini belli etmemek icin de kacarlar birbirlerinden korkarlar cekinirler cünkü hayal kirikligina ugramakdan kacarlar kaybetmekden korkarlar
Ama ne kadar utanirlarsa cekinirlerse suskun kalirlarsa o kadar amaclarini kendilerine olan sevgilerini hareketleriyle yada konusmalariyla belli ederler

Eger bir erkek bu kiz beni seviyormu benden hoslaniyormu fikirlerini kapilmissa asik olduysa ozaman hic süphe yoktur ki kiz da ayni duygulari paylasiyordur icinden (AMA BELLI EDEMIYORDUR)
Akilli ve duygusal erkek bunu anlar, hisseder kiz kaciyorsa sizden bilinki istiyor demektir erkekler bence biraz daha aktiv davranmali ve sevgisini söylemeli !!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Utanır.Yüzü kızarırMsn Happy Ama belli etmez bunu siz göremezsinizMsn HappyBelkide hiç anlayamazsınız.Belli eden varsa yaşadınız demektirMsn Happy.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
10 Temmuz 2009       Mesaj #5
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım

Bu kişi'den kişiye değişir , herkesin kişiliği farklı olduğu için bunu herkes farklı şekilde hissettirebilir , eğer bayan'ı tanıyorsanız ve sizi seviyorsa yada siz sevdiğini düşünüyorsanız , size olan ilgisini davranışlarıyla bir şekilde hissettirecek yada hissettirmeye çalışacaktır fakat bunu ancak siz anlayabilirsiniz çünkü onu tanıyan sizsinizdir , davranışlarında size olan değişikliği gözlemlemeye çalışın..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Majeste adlı kullanıcıdan alıntı

Ya karşımdaki kız çok rahatsa ve hiçbir utanma belirtisi göstermiyorsa, sevmiyor demek midir? Utanıp, kızarmasının nedeni başka birşey olamaz mı?

Bu benim fikrim Herkese göre değişir.Biz tek birşeyden klonlanmadık değil mi?Msn HappyHepimizin aynı tepkiyi vereceğimiz düşünülemez değil mi?{ama yinede belirttiklerim genel bir olasılık sayılabilir.}Anlayamıyorsanız gidin açılın Msn Happy O zaman anlarsınız.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Majeste - avatarı
Majeste
Ziyaretçi
10 Temmuz 2009       Mesaj #7
Majeste - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı

Bu benim fikrim Herkese göre değişir.Biz tek birşeyden klonlanmadık değil mi?Msn HappyAnlayamıyorsanız gidin açılın Msn Happy O zaman anlarsınız.

Haklısın ama insanın içinde de ya doğru zaman değilse şüphesi oluyor ve geri çekiliyor. Bana göre asıl önemli olan gözler, bir süre sonra herşeyi anlatır. Msn Happy
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
10 Temmuz 2009       Mesaj #8
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
GERÇEK SEVGİ KENDİNİ ÜÇ TERCİHLE BELLİ EDER
*Seven kişi sevdiğinin sözünü başkalarının sözüne tercih eder.
*Sevdiğinin yanında bulunmayı başkalarının yanında bulunmaya tercih eder.
*Sevdiğinin hoşnutluğunu başkalarının memnuniyetine tercih eder.
Son düzenleyen Safi; 5 Eylül 2018 23:32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_SevDa_ adlı kullanıcıdan alıntı

Bazı kızLar war utanmıO saÇma bnce bide aynı oRtamda inSan sevdiqi kisiyLe hep aynı Ortamda oLmak ister ne yapıO fLn fiLan yhA bi kız seviOsa zTn hissettir sevqiiSini veya erkeqi bekLer anLarSınız karSınızdakinin hisLerini . . bide kızLar birazda nazLanır kısKanır anLarSınız koLayca Msn GrinD

Size saçma gelen şeyler demek ki bana gelmiyor değil miMsn HappyBelkide size doğru gibi gözükenlerde bize saçma gelebilir.Dediğim gibi bu gibi şeyler görecelidir.Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
yourself88 - avatarı
yourself88
Ziyaretçi
17 Temmuz 2009       Mesaj #10
yourself88 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ms güllüsah adlı kullanıcıdan alıntı

dostum bende aynı durumdayım, yani staj yaptığım yerde bi kız var, aynı odadayız, sürekli saate bakıyor mesai bitince hemen gidiyor, aynı odada kalınca sürekli birbirimize takılıyouz, ama sonra gözümün içine bakıp okadar canlı gülümsüyor ki, orada bitiyorum. çok dha güzel kız arkadaşlarım oldu ama bu çok güzel bakıyor, ben anlayamadan bana bişeyler oldu. onun staj zamanı bitiyor, bu hoşuna gidiyor, acaba bizden uzaklaşmak mı istiyor, yani beni seviyormu anlamadım, yada bi erkek arkadaşı varmı, ben bişey anlayamadım, bu yazdıkların çoğunlukla tutuyor, sen onu seviyorsa o da seni seviyordur diyorsun..yani işin içinden çıkamıyorum, eğer bu işlerdan anlıyorsan yardımcı olurmusun ( bi zamanlar bende anlardım başkalarına yardım çok ettim ama kendime bi faydam olmuyor işte ) umarım cevabın çabuk gelir vaktim az kaldı...Msn Sad