Arama

Bilgisayarıma virüs bulaştı, ne yapabilirim? - Sayfa 3

Güncelleme: 24 Temmuz 2014 Gösterim: 18.096 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba
Bilgisayarımda virüs var Ama nerede olduğunu bilmiyorum .Bilgisayarda önemli muhasebe dosyalarım var .Formatsız nasıl kaldırabilirim? yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
enes_1905 - avatarı
enes_1905
Ziyaretçi
19 Aralık 2012       Mesaj #22
enes_1905 - avatarı
Ziyaretçi
slm bilgisayarıma geçenlerde sibersuç türk polisi ile ilgili bir virüs bulaştı 200 tl lik te para istiyordu ne yaptıysam çözemedim ttneti aradım bizimle ilgili degil dedi benı 11820 teknoloji destek servisine yönlendirdiler aradım 10 dakıkada pcmı yenıden baslattılar guvenlı modda actılar sorunu cozduler hemde cok ilgililer güzel bir birimmis denemenızı tavsıye ederım dedıklerıne gore her teknolojik ürüne destek veriyorlar cep telefonuna bıle teşekkürler....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2013       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir paylaşım sitesinde gezinirken bi çocuk bana mesaj attı rezil olmuşsun falan diye şu siteye gir yazıyodu görürsün dedi bende girdim otomatikmen bi şeyler inmeye başladı kapatmaya çalıştım iptal falan yaptım olmadı sonra bu program indi altta virüs algılandı yazıyodu pcme virüs girdi mi girdiyse ne yapmalıyım?
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
27 Nisan 2013       Mesaj #24
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bir paylaşım sitesinde gezinirken bi çocuk bana mesaj attı rezil olmuşsun falan diye şu siteye gir yazıyodu görürsün dedi bende girdim otomatikmen bi şeyler inmeye başladı kapatmaya çalıştım iptal falan yaptım olmadı sonra bu program indi altta virüs algılandı yazıyodu pcme virüs girdi mi girdiyse ne yapmalıyım?

Güncel bir anti virüs programı ile bilgisayarınızı taratın.

Combofix
Spyware Doctor
Eset NOD32

Bunlardan birini kullanarak bilgisayarınızı taratabilirsiniz.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2013       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
weebcolsearc virüsü girdi yardım edin lütfennnnnnnnnnnnn
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2013       Mesaj #26
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
sil.bat adındaki dosyayı internetten indirip çalıştırınız bu bir komut dizisinin oldugu bir dosyadır akabinde bilgisayarını anti virüs programı ile taramanız kafi olacaktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2014       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bilgisiyarımda bir şey oldu galiba virüs bilgisiyarı açtım zaman
Bir uygulama yükleme çıkıyor iptal yapıyorum 5dk sonra gine çıkıyor gine kapatıyorum 5dk sonra gine açılıyo bundan nasıl kurtulurum?