Arama

Okul için uygun saç modeli nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2015 Gösterim: 168.086 Cevap: 267
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 12 yaşındayım ortaokul saç modelleri yok mu?****
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçım kıvırcık okula giderken saçımı yandan ayırıyorum ve arkaya doğru götürüp tel toka takıyorum arkadaşlarım çok beğeniyor tavsiye ederim

Sponsorlu Bağlantılar
banada bi model söylerseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
balıksırtı örgüyle birçok model elde edilebilir önden taç şeklinde örülebilir 2 yandan balıksırtı örülüp çok aşağı inmeden toplanabilir yine önden ince ince 4-5 tane balıksırtı örülebilir kalan saçlar açık kalabilir ya da onlarda örgülerle birleştirilebilir at kuyruğu toplayıp kuyrukları 3-4 parçaya ayırıp örebilirsiniz yani örgüyle değişik modeller keşfedebilirsiniz ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar orta okul saç modelleir ama değer bişiler olsun her gün saat 6:00 da kalkıyorum saçalrım içn lütfen 5 dakikalık şeyler olmasın nasıl toplanır şekil nsıl verilir o nun gibi yorumlar varsa şimdiden teşekkürler
Avacado Girl - avatarı
Avacado Girl
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #15
Avacado Girl - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

okula giderken yapılan saç modelleri

Herkes Buna ozenıyor bakın ılk once saclarınızı kuafore gıdın ve ıncellttırın sonra sacınızı ıyıce taradıktan sonra baglar gıbı tutarak kıvırın sonra yukarı dogru cekın altınada buyuk mandal tokalardan takın en iiisi

/Ada

Namı diger: Avacado Girl Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sabah 6 da kalkıom ne yapacağımı bilmiyorum her zaman da bağlamak hoş olmuo lütfen elinizde yorum warsa ekleyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hep okula giderken ya hep at kuyruğu ya aşağıdan ikiye ayırıp örmek yada at kuyruğu yapıyorum e bazende uzun sürdüğü için hep yapmadığım bir saç modeli var söleyeyim.
ilk önce saçlarını tepeden enseden yada ortadan sıkı açılmayacak bir at kuyruklu bağla.sonra ikiye ayır
(eşit parçalarda olması çok önemli)ayırdıktan sonra istediğin taraftaki saçtan hani ikiye ayırıyon ya istediğin taraftan küçük bir tutam alıp dierine ilave et sonra dierinde alıp dierine ilave et
(sağdakinde aldığın küçük tutamı soldakine ,soldakinden aldığın küçük tutamı sağdakine ilave ediyorsun ve bu böylece devam ediyor.kaynak için googleden saç örgüleri uzman tv yazmanız yeterli oradan istediğin saç modelinin üstüne tıkla hepsi açılıyor kafes örgüsüde vardı nasıl biliyormusunuz hani göğüs kafesimiz olur ya yanlarındada yuvarlaklar aynen öyletavsiye ederim he bu arada bn güzel saç yapayım derken okula geç kalıyorum yaaa ben okula gittiğimde öğretmen sınıfa girip ders anlatmaya başlamış oluyo yaaa yardım edin banada!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 12 yaşındayım..benimde aynı sorunum var ve ben bu sorunu çözene dek şu anlık yandan topluorum..aynı at kuyrğunun yanı kayılmışı ve yukarı çıkılmışı..valla bi cvp bulursanız ii olucak..
şimdi sana bi tiyo vereceğim
bi yerden buldum denedim çoq güsel??yine aynı şekilde yandan at kuyruğu bağla..uçlarına şekillendirici krem sürr..böylece havalı olu!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm saçlarım düz okula giderkez topuz yapıyoruz olmuo bna yakışmıo ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bunlar en basit şeyler zaten yapıoruz bunları hergün aynı shey offff sıkıcıı daha güzel şeyler koyarsanız seviniriz (herkescee) {lütfen resimli olsunn!}