Arama

Okul için uygun saç modeli nedir? - Sayfa 22

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2015 Gösterim: 167.930 Cevap: 267
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
29 Şubat 2012       Mesaj #211
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar kına gecesine değil, okula gidiyorsunuz. Saçınızın toplu olması ve ikide bir gözünüzün önüne düşmemesi; hem derste dikkatinizi dağıtmaz hem de her ders arası saç baş kontrolü yapma gibi lüzumsuz dertleriniz olmaz. Erkek arkadaşlarımız 3 numara veya ona yakın bir öğrenci tıraşını tercih edebilir. Kız arkadaşlarımız ise saçını at kuyruğu toplayabilir, tokasını formayla uyumlu renkte seçebilir veyahut örgü modellerinden birini tercih edebilir. Kısacası; okul yönetmeliğine aykırı ve kafanızı jöle kazanına sokmuş gibi modeller kullanmak yerine erkek / kız fark etmeksizin okulunuza temiz, derli toplu saçınızla gidiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
theMira
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #212
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya bunlar olmaz resim koysanız lütfen çok acil okullar başlıycak hergün at kuyruğu yapmak istemiyorum

haklisin bende oyleyim bence tarz yaratabiliriz ama komik olmayacak sekilde bilinen sac modellerini degistirerek olabir ama nasil yaptiginizi kimseye soylemeyinki baskalari yapmasin Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #213
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçınız kıvırcık ve kısaysa size önerim var jöle yada bakım kremi ile dalgalarınızı belirginleştirin önü ikiye ayırıp kıvırıp tel toka yardımıyla tutturun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2012       Mesaj #214
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim saçım küt ve düz bunlar olmuyor
Calista - avatarı
Calista
Ziyaretçi
5 Mart 2012       Mesaj #215
Calista - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
opopc adlı kullanıcıdan alıntı

2 pelik ne oluyo?

2 pelik 2 kulak demek 2 yandanda eşit bölünüp toplanır
shaunellshairblogspotcom 26

bu şekildir...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2012       Mesaj #216
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bunlar çok saçma açıkmı bırakıp gitcez baglama örgü şekilleri gibi forolar atınn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #217
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okul için acil şaç modelleri (kısa olmasını istiyorum ) Msn Happy))
beyza34 - avatarı
beyza34
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #218
beyza34 - avatarı
Ziyaretçi
BENCE EN UYGUN SAÇINI BAĞLA TOKAYLA.AT KUYRUGU OLSUN.AT KUYRUĞU OLAN SAÇINI DÖNDÜR.BİR TOKAYLA DİĞER SAÇLARINA TUTTUR.SÜPER OURSUN=D
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2012       Mesaj #219
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
düz saçlar için:eğer saçlarınız çabuk şekil alıyorsa banyo yaptıktan sonra toplayın ama at kuyruğu yapmayın kıvırın. sabah kalktığında dalgalı oluor. daha sonra perçemlerinizi ayırın ve perçemiin arkasından bir toka takın yada iki yandan toplayın size kalmış birşey ama perçeminiz yoksa düz de takabilirsiniz..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2012       Mesaj #220
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 13 yaşındayım okula giderken saçlarımıfarklı model yapmak için çok erken kalkıyorum fakat çok uğraştığım için geç kalıyorum. bana kolay yapılacak ve dikkat çekecek bi saç modeli önerir misiniz ? ( okulda sadece örgüye izin verlilyor v bende sabahları tek başıma istediğim şekilde öremiyorum,daha pratik ve tek başımıza yapılabilecek şeyler istiyorum) topuz yapmaktan bıktım!!..

sizede bir önerim var- saçınızı akşamdan düzleştirin .okula giderken saçınızı ortadan ayırıp tarayın. sonra iki taraftan tel tokayla tutturun ( okul kıyafetinize uygun bandaj taksanızda olur),enseden bağlayın. sonra saçınızı yana alıp normal bir şekilde örün. saçınız benkisi gibi katlı kesimliyse örünce hafif hafif çıkacaktır.ve bence çıkınca daha güze görünüyorr.