Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Facebook üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Blue Blood tarafından 2 Ocak 2009 (20:14) tarihinde açılmıştır.
79196 kez görüntülenmiş, 124 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Haziran 2012 (12:15) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 9 Eylül 2009, 14:58

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
facebook a girerken msn adresi yazilipta girilen yerdeki msn hesabini nasil sile bilirim??
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 15:03

#22 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

facebook a girerken msn adresi yazilipta girilen yerdeki msn hesabini nasil sile bilirim??
iletişim bilgilerinden e posta ekle diyiniz yeni e posta adresini yazın daha sonra eskisini kaldırın yeni adresiniz devreye girecektir.Kolay gelsin.
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 15:02

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
FACEBOOK ÜYELİGİMİ İPTAL ETMEK İSTİYOM HEMEN İLK DEFA GİRDİM İPTAL EDEMİYOM
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 15:07

#24 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

FACEBOOK ÜYELİGİMİ İPTAL ETMEK İSTİYOM HEMEN İLK DEFA GİRDİM İPTAL EDEMİYOM
Alıntı:
EgeliAnil adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Facebook hesabını tamamen kapatmak (SİLMEK) Denenmiştir.

Bilindiği üzere Facebook hesabınızı tamamen kapatmak istediğinizde sadece deaktif edebiliyordunuz, yani hala aktif olmasa da bir Facebook accountunuz oluyordu.
Ama artık Facebook hesabınızı tamamen kapatabilirsiniz, hesap iptal etme işlemini şöyle yapıyoruz:

Adımlar:

1.Şu adrese gidin: Login | Facebook
2.Ve "Submit" (Gönder) butonuna basın.
Hesabınız birkaç gün içinde kapatılacaktır. Bu yöntem resmi ve tamam bir işlemdir, başka işlem yapmanıza gerek yok.
Facebook'suz iyi günler! :-) EgeliAnil

Alıntı:
DrEaMy adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Silmek için şu adımları uyguluyoruz :

1- Sağ üstten Account menüsüne geliyoruz. Menüyü açıktan sonra altta Deactivate Accounts'a tıklıyorsunuz.

2- Sonraki sayfada Confirm Facebook Account Deactivate diyor, oradaki seçeneklerden birini seçin. (Örneğin: "I receive too many emails from Facebook")
Bu gerekçelerle Facebook hesabınızı silebilirsiniz.

3- Son olarak size bir mail daha geliyor. Bu maille son bir kez daha dönüş için bir link atıyorlar, o maili de sildikten sonra Facebook ile hiç bir alakanız kalmıyor.
Alıntı:
AriThmetiCs adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Facebook'a giriş yapınız, daha sonra sağ üst köşede Ad soyadınız, Ayarlar ve Çıkış yazılarını göreceksiniz.. Mouse ile Ayarların üstüne geldiğinizde Hesap ayarlarını göreceksiniz, hesap ayarlarına tıklayınız.. Açılan sayfada aşağıya doğru sıralanmış seçeneklerden en altta olanı yani Hesabı Dondur un hemen karşısında ki dondur linkine tıklayınız.. Açılan yeni bir sayfada Facebook size hesabınızı neden dondurduğunuzu soracak seceneklerden birini secerek hesabınızı isterseniz uzun soluklu isterseniz geçici bir süreliğine iptal edebilirsiniz..

Saygılar..
...
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 10:14

Facebook üyeliğimizi silebirimiyiz

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
herkeze selamlar ben facebook üyeliğimi silmek istiyorum silebilir miyim? yardım pls
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 22:49

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
facebook iptali

facebook mu ıptal etmek ıstyorum
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 12:54

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
facebook üyeliğimi iptal etmek istiyorum
facebook üyeliğimi tamamen iptaletmekistiyorum
Rapor Et
Eski 28 Eylül 2009, 11:39

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
buradaki açıklamalardan hiçbirisi tam olarak silmiyor ..aynı adresle tekrardan farklı isimde girmek istediğinizde adres kullanılıyor dıyor..
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2009, 18:27

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim face book adresimi birisi değiştirmiş tabi şifremide bunun için bana yardımcı olabilirmisiniz resimlerim filanda var lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2009, 23:33

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
face book iptali

eminecumalı-35@hotmail eminecumalı(kocaaycan)@hotmail.com eminecumalı_35@hotmail.com face book üyeliklerimin iptalini istiyorum

8kocaaycan@h
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen Misafir; 23 Ekim 2009 @ 23:37. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Facebook üyeliğimi nasıl iptal edebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: MisafirRana Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 8 Ağustos 2012 17:08
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 44
Son Mesaj: 2 Nisan 2012 10:55
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 11 Ocak 2012 17:11
Gönderen: ESCAPE78 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 10 Kasım 2011 20:56
Gönderen: eybul Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 19 Haziran 2010 17:19
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.203 saniyede (69.85% PHP - 30.15% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 11:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi