Arama

Sınırlı internet kaç mb'dır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Aralık 2012 Gösterim: 32.812 Cevap: 35
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kaç indirme hakkımız var
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 mg lik sınırlı internet süresi kaç saat
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arklar tt net 1gb kota 100mega byt mı_?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende çok merak ediyorum birisi cevap erirmi rtık facede video izlemek ücretlimi
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #15
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende çok merak ediyorum birisi cevap erirmi rtık facede video izlemek ücretlimi

Hayır, herhangi bir ücret yok ancak şöyle bir durum var, facebook ya da herhangi bir sitede izlediğiniz videolar kotanızı etkiler.Sınırlı internet kullanıcısı iseniz kotayı aşabilir ve bu da faturanızın yüksek gelmesine neden olabilir.
elifim44 - avatarı
elifim44
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #16
elifim44 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar türk telekomda calışıyorum ttn bölümünde facede video izlemek film izlemek video izlemek vs 4mg icin haddinden fazla kota aşımına ugruyo isterseniz adsl numaralarnızı yazın ben sistemden bakıp bilgelendirim sizi ttn cok avantajlı bi kampanyası var bu arada ilk 6 ay 9,9 dan 6 ay sonra 29 tl yükselen 24 ay sözleşmelicok avantajlı bi kampanya ve internetinizin hızıda artıyo tavsiye edebilirim
Breath - avatarı
Breath
Ziyaretçi
16 Ağustos 2010       Mesaj #17
Breath - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

GB MEGA BAYT KİLOBAYTIN VE DİĞERLERİNİN SIRALANIŞINI İDE SINIRLI İNTERNER KAÇ MEGEBAYT

PetaByte PB> Terabyte TB> Gigabyte GB> Megabyte MB> Kilobyte KB> Byte B> Bit
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 9.90 lık kampanyay dahil oldum 4 ay oldu ama 4 aydırda 42 tl fatura geliyor akşamları 1... yada 2 saat kullanıyorum müzik film video v.s indirme gibide bir ihtiyacım yok sadece facebook ta video izliyorum arada bu fiyatın yüksekliği nedirki haala insanları bu kampanyaya çağırıyorsunuz ne amaçla bu sorun birtekte bene değil yakın arkadaşlarımda da bu sorun var ve artık ttnetten çıkmaya karar verdik brde googleden ttnet şikayetlerine bir bakın aynı sorun kaç kişide var bakında görün arkadaşlar kampanyalara kanmadan araştırın saygılar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler bn sınırlı internet aldım ama ılk ay 2 gb den fazla kulanmısım ama yınede 36 tL qeldı neden boyle qeldı bılen var sa yazsın Lutfen
---Bir sorum dahha olacak----
----Arkadaslar bn onlıon cunter strıke oynuyorum bunu kotaya cok etkııs olurmu ????---
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
21 Eylül 2010       Mesaj #20
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İyi günler bn sınırlı internet aldım ama ılk ay 2 gb den fazla kulanmısım ama yınede 36 tL qeldı neden boyle qeldı bılen var sa yazsın Lutfen
---Bir sorum dahha olacak----
----Arkadaslar bn onlıon cunter strıke oynuyorum bunu kotaya cok etkııs olurmu ????---

Belki internet sınırınız 2GB'dan daha fazladır. Bu yüzden yine aynı ücreti ödemiş olabilirsiz.
Oynadığınız online oyunlar tabi ki kotanızı etkiler
My one regret in life is that I am not someone else.