Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarım DVD okumuyor, yardımcı olabilir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 3 Ocak 2009 (20:33) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
56912 kez görüntülenmiş, 59 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Ağustos 2014 (12:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Ocak 2010, 13:04

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ne aLaka ya sen dvd alırken zaten bilgisayarcılar dvd rw na uyanlarını veriyor.zaten adamın pc sinin okumadığı dvd dolu olduuna göre bi pc açmış yüklemiş biraz düşünelim ya senin söylediğin dvd ler başka cihazlar için
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Ocak 2010, 22:15

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dvd im nefes vcd sini çalıştırmıyo!!neden???
Rapor Et
Eski 2 Şubat 2010, 11:40

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben football manager i yükliyicm cd yi takdım sürüyo ama boş çıkıyo ama aldığım yerde cd açılıyo kullandğım programda deameon tools yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2010, 19:28

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşım nero yu yuklekesinlik le çozersin
hadi kolay gelsin
Rapor Et
Eski 23 Mayıs 2010, 15:53

cd rom dvd okumuyor

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Evet, yanlış duymadınız. elinizdeki mevcut cd-rom'unuza ufacık bir işlem ile dvd-rom okuma özelliğini kazandırabiliyorsunuz.

en az 24 hızlı olan cd-rom sürücünüzün lazer başlığının vidası sıkılarak bu işlem gerçekleştiriliyor. yaklaşık 45 derecelik açı ile okuyan cdrom sürücüler dvd-rom sürücü olması için 90 derecelik dik açıya getirildiğinde, dvd medyasını okuyabiliyor.

işlemin nasıl yapıldığına dair videolu bir anlatım bulunuyor. ayrıca şuradan da detaylı bilgi alabilirsiniz. -Ayrıca donanım bilgisine sahip olmayanlar ve gözden çıkarılabilecek bir cdrom sürücüsü olanlar bunu deneyebilirler.Fakat eğer cdrom sürücünüz yeni ise denemeyin zaten videodaki gibi bir sahne ile karşılaşmazsınız 40 ytl gibi bir ücrete kıyıp dvd rom sahibi de olabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 15 Haziran 2010, 16:55

#16 (link)
asasdad
Ziyaretçi
asasdad - avatarı
arkadaşlar benim bilgisayara format attıktan sonra dvd room gözükmüyo ne yapmam lazım
Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2010, 19:36

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar Benim Sorunum biraz daha değişik. Benim Dvd Rom um Orjinal dvd okumuyor. Bilen varsa lütfen yardım etsin.Orjinal oyuna Boşuna onca para verdim ((( Helpppp
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2010, 16:49

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar benim bilgisayarımda çalıştırmıyor.Üstünde -rom yazmıyor ama.
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2010, 22:01

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya benim bilgisayar dvd yi zor okuo bazende hiç okumuo bunun çözümü nedir.
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2010, 00:51

slm

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hocam benim pc dvd rom önceler dvd cd hepsini okuyordu ama bugün bir dvd tatım okumadı normal bir cd taktım onuda okumadı pcnin markası exper 3 gb rem 320 hardist 2 gb media ekran kartı 4 işlemci daha garantisi devam ediyor sizce ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz yusuf27
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bilgisayarım DVD okumuyor, yardımcı olabilir misiniz? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: sefa1993 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 19 Şubat 2013 19:53
Gönderen: lefkosah1 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 12 Eylül 2012 22:36
Gönderen: metuzero Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 11 Mart 2011 23:50
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 15 Aralık 2008 21:42
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.140 saniyede (66.58% PHP - 33.42% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:55
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi