Arama

Bilgisayarım DVD okumuyor, yardımcı olabilir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Ağustos 2014 Gösterim: 67.443 Cevap: 59
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ne aLaka ya sen dvd alırken zaten bilgisayarcılar dvd rw na uyanlarını veriyor.zaten adamın pc sinin okumadığı dvd dolu olduuna göre bi pc açmış yüklemiş biraz düşünelim ya senin söylediğin dvd ler başka cihazlar için
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dvd im nefes vcd sini çalıştırmıyo!!neden???
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben football manager i yükliyicm cd yi takdım sürüyo ama boş çıkıyo ama aldığım yerde cd açılıyo kullandğım programda deameon tools yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım nero yu yuklekesinlik le çozersinMsn Wink
hadi kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet, yanlış duymadınız. elinizdeki mevcut cd-rom'unuza ufacık bir işlem ile dvd-rom okuma özelliğini kazandırabiliyorsunuz.

en az 24 hızlı olan cd-rom sürücünüzün lazer başlığının vidası sıkılarak bu işlem gerçekleştiriliyor. yaklaşık 45 derecelik açı ile okuyan cdrom sürücüler dvd-rom sürücü olması için 90 derecelik dik açıya getirildiğinde, dvd medyasını okuyabiliyor.

işlemin nasıl yapıldığına dair videolu bir anlatım bulunuyor. ayrıca şuradan da detaylı bilgi alabilirsiniz. -Ayrıca donanım bilgisine sahip olmayanlar ve gözden çıkarılabilecek bir cdrom sürücüsü olanlar bunu deneyebilirler.Fakat eğer cdrom sürücünüz yeni ise denemeyin zaten videodaki gibi bir sahne ile karşılaşmazsınız 40 ytl gibi bir ücrete kıyıp dvd rom sahibi de olabilirsiniz.
asasdad - avatarı
asasdad
Ziyaretçi
15 Haziran 2010       Mesaj #16
asasdad - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bilgisayara format attıktan sonra dvd room gözükmüyo ne yapmam lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Benim Sorunum biraz daha değişik. Benim Dvd Rom um Orjinal dvd okumuyor. Bilen varsa lütfen yardım etsin.Orjinal oyuna Boşuna onca para verdim Msn Sad((( Helpppp
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bilgisayarımda çalıştırmıyor.Üstünde -rom yazmıyor ama.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim bilgisayar dvd yi zor okuo bazende hiç okumuo bunun çözümü nedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam benim pc dvd rom önceler dvd cd hepsini okuyordu ama bugün bir dvd tatım okumadı normal bir cd taktım onuda okumadı pcnin markası exper 3 gb rem 320 hardist 2 gb media ekran kartı 4 işlemci daha garantisi devam ediyor sizce ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz yusuf27