Arama

Nasıl ajans kurulur? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ocak 2015 Gösterim: 33.141 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.
Benimde Yaya Trafiğinin Yoğun Olduğu Bir Yerde,Tam Caddeye Bakan Bir Dükkanım Var.Burada Çatıya ve Cepheye İki Farklı Bilboard Yaptırıp Reklam Vermek İsteyenlere Kiralamayı Düşünüyorum. Bunun İçin Ne Yapılabilir. Başta Bir Reklam Şirketimi Kurmak Gerekir, Yoksa Belediye ye Müracat Edip İzinmi Almak Gerekir. Konuyla İlgili Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olabilirmi.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde ajans açmak istiyorum 4-5 yllık matbaa ve ajans deneyimim var yaşım daha 19 ama ne kadar erken olursa o kadr ii olur diye düşünüyorum 2ortak açıcaz ajansı inş ortalama 4-5 bin liramız var am ilk nerden başlayalım yada para kazanıp çantacılık usulü gitip kart broşür toplayıp kazandığım parayla açmalımıyım ajansı nasıl yapıcam nerden başlıcam bilmirum ve özellikde hangi muhitde açmalıyım bn 5 senedir topkapıdayım ama burda para kazanmam zor çok büyük firmelar bnm kar paramla onlar iş yapı olacak yardım lazım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
reklam kurmak için ne kadar para olması gerekir???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herjese merhaba,
Bende cast ajansı kurmak istiyorum çok merkezi yerde iyi bir semtte homeoffice yapabileceğim evim var. ortalama maaliyeti ne olur? ayrıca elimde az tecrübesi olmuş en az 10 kişilik bir kadro da var çok da rahat çoğaltma imkanım var. ilk olarak nerden başlamalıyım hangi yerlere elimdeki kadroyu ulaştırmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ajans açmak istiyorum ankarada bu konuyla ılgılı bılgılı ve daha önce ajans açmıs kişiler bilgi verirse sevinirim lutfen bu konuyla ılgılı bılgı verırsenız sevınırım
Son düzenleyen Rower; 31 Ocak 2013 20:59 Sebep: tel no kaldırıldı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ilkayivrendi adlı kullanıcıdan alıntı

Selam ben bir ajans kurmak istiyorum reklam,mankenlik v.b bi yerden mezun olmak zorundamıyız?maliyeti ne kadar olur tahminen?? nasıl bi ofis gerekir ?? lütfen yardım edin

merhaba tanıdığım bir arkadaşım cast ajansını devretmek istiyor eğer düşünürsen iletişime geçelim telini yazabilirsen yardımcı olurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
istaNBULDA İKAMET EDEN VE AŞANS AÇMA HAYALİ OLAN ARKADAŞLAR BENİMDE BİR AJANS AÇMA HAYALİM VAR İRTİBATA GİRELİM İSTİŞARE EDELİM BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR BELKİDE BERABER BİR AJANS AÇARIZ İLGİLENEN FİKRİME DESTEK VEREN ARKADAŞLARDAN MESAJ BEKLİYORUM bilemezlerrr@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2015       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba;
Bende bir ajans kurmak istiyorum.Normalde iletişim sektöründe firma sahibiyim.ama bu iside kurmak istiyorum. Hala ajans kurma konusunda fikriniz devam ediyorsa sizle baglantiya gecebiliriz. Mail ucaglar47@yahoo.com