Arama

Giriş, gelişme ve sonuç bölümleri olan kompozisyon örneği verir misiniz? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Aralık 2014 Gösterim: 146.075 Cevap: 115
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayatta var olan, korunmaya değer en güzel duygudur bence sevgi.
Seven kalp taşlanmaz, seven insan her zaman sevilip saygı duyulan insandır.
Sponsorlu Bağlantılar

Etrafımıza bir göz atalım., değer verdiğimiz insanların ve hatta bizim neye ihtiyacımız var?
Tabi ki sevgi ve dostluğa.
Dostluk, sevgiyle kurulan bir şeydir. En sağlam temeller, sevgiyle atılan temellerdir.

Her ne kadar bazı insanların bunlardan haberi olmasa dasadece maddiyata değer vererek, manevi duygularını hiçe saysalar da sadece doğru yol, her zaman içinde doğruluk hak ve sevgi bulunduran yoldur.Ruhumuzun beslenmesi için bu duyğgulara ihtiyacımız vardı. Bunları önemsemeyen insanı kalbi taş olur.
Sevgi her yerde sevgidir, her yerde güzeldir ama hak edilene verilirse tabii.
Biz biz olalım bize verilen bu güzel duygunun değerini bilip, etrafımızdaki insanları da sevgiden mahrum etmeyelim ki hayatımız karamsar olmaktan çıkıp, umut ve sevgi dolu olsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öğretmen yarın ki yazılıda ne harfi ile başlayan atasözü veya deyim sorucak o deyimle de ilgili kompozisyon yazıcakmışız ben nasıl yazıcam bilmiyorum bana yardım edermisiniz?????????
Sponsorlu Bağlantılar
msafir - avatarı
msafir
Ziyaretçi
24 Mart 2011       Mesaj #43
msafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar cok acıl ınanmak muzaffer olmaktır ile ilgili kompozsyon örnegii vereblrmsnz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaRdm edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen acil büyümek ile ilgilki kompozisyon lazım lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLA İLGİLİ KOMPOZİSYON
fatihturgut - avatarı
fatihturgut
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #47
fatihturgut - avatarı
Ziyaretçi
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet,
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklâl!

bu mısralardan ilk mısradan hürriyett 2 mısrada ise hakka tapan bunlarla ilgili giriş gelişme ve sonuçtan oluşan bi paragraff
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yarın gaziantepe gidecedektik yarınn için hazırlıklar yapıyorduk yalnız en çok sevdiğim arkadaşıma bizimle gelirmisin diye sordum fakat arkadaşım ın annesi ve babası izin vermiyordu şimdi çqresiz gitmem gerek ve o büyük gün geldi gaziantepe gidecektik ama ben pek mutlu deildim çünkü en sevdiğim arkadaşım bizimle gelmiyor o yüzden pek gitme isteğim yok ama anneannemler bizi bekliyorduk ve 4 saatte gaziantepe geldik ve şansıma arkadaşımında gaziantebe tatile gelecekmiş çok mutlu oldum gerçekten hemen yanına koştum ve bundan sonra her şeyi beraber yapacağız gerçekoten çok mutluyum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
giriş gelişme ve sonuca örnek istiyorum =(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yhaaa bana hemen giriş gelişme we sonuç bölümlü bir kompozisyon lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm