Arama

Oyun oynarken PC reset atıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Nisan 2015 Gösterim: 47.225 Cevap: 103
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben metşn2yş oynarken bi anda ekrana mavi yazılar geliyor ve bilgisayar kapanıyor sonrada geri açılıyor sebepini söleryin nolursnuz allah rızası için delirecem be nolursnuz
Sponsorlu Bağlantılar
RadiactioN - avatarı
RadiactioN
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #22
RadiactioN - avatarı
Ziyaretçi
Oyuna giriyorum caracter data dolarken birden pc kendine reset atıyor mavi ekran geliyor. Kasanın içini temizledim olmadı, knight'ı yeniden yükledim olmadı...
Ne yapmam gerekiyor denemediğim yol kalmadı.
Sponsorlu Bağlantılar
Bios'tan ayar yap diyorlar ama biosu fazla bilmediğim için kurcalamak istemiyorum. olucaksa biri anlatsın lütfenn.. Şimdiden teşekkürler..msn crymsn crymsn cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Intel® Pentium® 4
CPU 3.0 GHZ
Orijinal Windows® XP
Ram : 1Gb+512Mb
Hardisk:80Gb
Ekran Kartı:128Mb GeForce FX 5200

Böyle bir pc'im var fakat Gta Multıplayer oynarken pc kendını resetlıyor ve mavı ekran gelıyor. CPU Sıcaklıgı dıyeceksınız herseyı temızledım işlemsiz 35 lerde oyun açınca 55-60 arası gıdıp gelıyor. onceden 512 mb tı +1gb ram ekledım fakat yıne aynı yardımcı olursanız sevınırım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de mavi ekran geliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abi bendede oluyor GTA SA oynuyorum bilgisayar kendi kendini resetliyor bide kapanırken mavi mavi çizgi geliyor.....

64 Mb ekran kartı 960 mb ram abi yardım edin lütfennnnnnn Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende metin2 açıyorum iki adım atıp canavarı keserken reset atıyo.oyunda sorun yok çünkü benden baska herkes bu oyunu oynuyo.... help me!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim 64 mb ekran kartı 3 gb ram var intel pentium inside işlemci var kaldırır mı sizce ?

wolfteam oyunu kaldırırmı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaslar...
Benim sorunum : Wolfteam,Knight Online vb Gibi oyunlara giriyorum oyundayken birden ekran kararıyor ama hala oyundaki sesler geliyor reset atmadan da düzelmiyor eskiden pc nin fanı calışmıyordu onu hallettim yine de aynı seyler oluyor.Bunun neyden kaynaklandıgını bilen varsa lütfen yardım edin bütün yaz tatilim zehir oluyor kafayı yicem Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
isterseniz ekran kartını güncellemeyi deneyin ... ... ... !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben mt2 oynuyorum asagı ındırıyorum sonra tekrar acıyorum bılgısayar bagrıyor sonra mavı yazı cıkıyor user pc fln sonra kendı kendıne bılgısayar kapanıyor sonra tekrar acılyıor yardım pls bılgısayar daha yenı aldım 1 sene oldu