PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?
İlk...345 6715...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Valeria09:38, 22 Nisan 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
slm arkadaşlar ben meslek lisesi bilgisayar bölümü son sınıfta okuyorum anestezi bölümünü çok istiyorum yeni sınava göre sadece birinci yani ygs sınavına girsem yeterlimi
Linki inceleyiniz. Anestezi veya Teknikerliği bölümü
Cevap
Misafir10:22, 22 Nisan 2010 
ben şuan sözelciyim anestezi uzmanına gitmek istiyorum nasıl giderim
Cevap
Misafir20:55, 25 Nisan 2010 
Bende anestezi bölümünü okuyorm.herkese tavsiye ederim.anestezi bölümü her ünv. de yok il olarak izmir de,bursa da,istanbul da,ankara da,çanakkale de v.s. benim bildiklerim bu kadr anesteziyi okumayı düşünen arkadaşlar,anesteziyi tercih edin hiç pişman olmzsınız emn olun
Cevap
Misafir21:27, 26 Nisan 2010 
2010da son olarak geçiş hakkı war meslek liselerinin yani bu son değil cnm ayrıca diğer arkadaşlar için uzmanlık tıpla aynı puan 7 yıllık yıp okuyosun ve sonra anestezi ve reanimasyon bölümünü tus sınavıyla seçiyosunuz teknikerliği 2 yıl ve meslek liselerinin anestezi TEKNİSYENLİĞİ adında bölümünden mezun olanlar bu bölümü dolduruyo diğerleri ygs eyle girer benimde bi sorum war sml de okuorum att lerin anestezi teknikerliğine direk geçişi warmı?cewaplarsaniz sewinirim
Cevap
anestezist fdm20:47, 30 Nisan 2010 
ben sağlık meslek lisesinde okuyorum bölümüm anestezi..arkadaşlar uzmanlık için tıpı okumak gerekiyor başka çare yok ama liseden sonra ya anestezi teknisyeni yada 2 yıllık unw.te okuyup anestezi teknikeri olabiliyoruz.teknisyen ile tekniker arasındaki tek fark maaş..ama uzmanlık tıp istiyoo....
Cevap
Misafir22:37, 1 Mayıs 2010 
ben duz lise mezunuyum ygsden 327 aldım bu bolume yerlesebilirmiyim
Cevap
esranurrr23:41, 1 Mayıs 2010 
yha bnde sağlık meslek lisesi öğrencisiyim ama anestezi istiorum laborantımm anesteziye drek geçiş hakkım var mı?(esra)
yoksa kndi bölümümde mi kalsam?cvb acele istiorum yhaaa ltfnn...
Cevap
Misafir18:38, 3 Mayıs 2010 
2010 taban puanı nedir biraz bilgi verirmisiniz.....
Cevap
...09:38, 5 Mayıs 2010 
mrb arkadaslar ben tıbbi sekreterlik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim üniv. de anest. istiyorum ygs puanım yettiği halde sağlık anestezi bölümünden mezun olanlar tercih ederse benm yerleşme iht. ne olabilir?
Cevap
Misafir16:20, 10 Mayıs 2010 
van üniversitesi anestezi bölümüne girmek için 0.3 lü başarı sırası kaç olmalıdır ben misafir
Cevap
İlk...345 6715...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama