Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 4 Ocak 2009 (19:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
165896 kez görüntülenmiş, 233 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Aralık 2013 (15:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Nisan 2010, 09:38

#41 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

slm arkadaşlar ben meslek lisesi bilgisayar bölümü son sınıfta okuyorum anestezi bölümünü çok istiyorum yeni sınava göre sadece birinci yani ygs sınavına girsem yeterlimi
Linki inceleyiniz. Anestezi veya Teknikerliği bölümü
Rapor Et
Reklam
Eski 22 Nisan 2010, 10:22

#42 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben şuan sözelciyim anestezi uzmanına gitmek istiyorum nasıl giderim
Rapor Et
Eski 25 Nisan 2010, 20:55

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bende anestezi bölümünü okuyorm.herkese tavsiye ederim.anestezi bölümü her ünv. de yok il olarak izmir de,bursa da,istanbul da,ankara da,çanakkale de v.s. benim bildiklerim bu kadr anesteziyi okumayı düşünen arkadaşlar,anesteziyi tercih edin hiç pişman olmzsınız emn olun
Rapor Et
Eski 26 Nisan 2010, 21:27

#44 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2010da son olarak geçiş hakkı war meslek liselerinin yani bu son değil cnm ayrıca diğer arkadaşlar için uzmanlık tıpla aynı puan 7 yıllık yıp okuyosun ve sonra anestezi ve reanimasyon bölümünü tus sınavıyla seçiyosunuz teknikerliği 2 yıl ve meslek liselerinin anestezi TEKNİSYENLİĞİ adında bölümünden mezun olanlar bu bölümü dolduruyo diğerleri ygs eyle girer benimde bi sorum war sml de okuorum att lerin anestezi teknikerliğine direk geçişi warmı?cewaplarsaniz sewinirim
Rapor Et
Eski 30 Nisan 2010, 20:47

anestezia

#45 (link)
anestezist fdm
Ziyaretçi
anestezist fdm - avatarı
ben sağlık meslek lisesinde okuyorum bölümüm anestezi..arkadaşlar uzmanlık için tıpı okumak gerekiyor başka çare yok ama liseden sonra ya anestezi teknisyeni yada 2 yıllık unw.te okuyup anestezi teknikeri olabiliyoruz.teknisyen ile tekniker arasındaki tek fark maaş..ama uzmanlık tıp istiyoo....
Rapor Et
Eski 1 Mayıs 2010, 22:37

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben duz lise mezunuyum ygsden 327 aldım bu bolume yerlesebilirmiyim
Rapor Et
Eski 1 Mayıs 2010, 23:41

#47 (link)
esranurrr
Ziyaretçi
esranurrr - avatarı
yha bnde sağlık meslek lisesi öğrencisiyim ama anestezi istiorum laborantımm anesteziye drek geçiş hakkım var mı?(esra)
yoksa kndi bölümümde mi kalsam?cvb acele istiorum yhaaa ltfnn...
Rapor Et
Eski 3 Mayıs 2010, 18:38

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2010 taban puanı nedir biraz bilgi verirmisiniz.....
Rapor Et
Eski 5 Mayıs 2010, 09:38

slm

#49 (link)
...
Ziyaretçi
... - avatarı
mrb arkadaslar ben tıbbi sekreterlik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim üniv. de anest. istiyorum ygs puanım yettiği halde sağlık anestezi bölümünden mezun olanlar tercih ederse benm yerleşme iht. ne olabilir?
Rapor Et
Eski 10 Mayıs 2010, 16:20

#50 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
van üniversitesi anestezi bölümüne girmek için 0.3 lü başarı sırası kaç olmalıdır ben misafir
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: sspaspas Forum: Soru-Cevap
Cevap: 412
Son Mesaj: 20 Ağustos 2013 14:06
Gönderen: resident_evil Forum: Soru-Cevap
Cevap: 12
Son Mesaj: 15 Şubat 2011 14:33
Gönderen: Nnesli Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 15 Temmuz 2010 17:28
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 9 Şubat 2010 18:51
Gönderen: fatma 33 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 29 Mart 2009 15:15
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.181 saniyede (72.38% PHP - 27.62% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 20:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi