PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?
İlk...456 7816...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir11:58, 25 Mayıs 2010 
yha bn meslek lisesinde pc bölmü okuyorum bn nasl gircem anesteziye girme imkanım falan wr mı ???
Cevap
cihanx27117:18, 31 Mayıs 2010 
arkadaşlar ben eşitağırlıkçıyım ygs 1 2 puanım 200 bu puanla iki yıllık okuyabilirmiyim birde nerelerde var bu anastezi bölümü cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim.....
Cevap
lisesiz19:10, 5 Haziran 2010 
ya arkadaşlar ben sağlık meslek lisesine girmek istiyorum pendikte sağlık meeslek lisesi yok gebzeye gideceğim okula girebilmek için diploma puanı çönemli mi puanlar kaç alınıyor?
Cevap
Misafir19:59, 5 Haziran 2010 
selam arkadaşlar ben düzlise mezunuyum 336 puan almışım ygs den anesteziye yerleşebilme ihtimalim kaç sizce cevap yazarsanız memnun edersiniz
Cevap
Misafir19:03, 13 Haziran 2010 
ben duz lıse mezunuyum daa anestezi ye almazlar mı benı 2 yıllık dahı olsaa
Cevap
Misafir18:32, 14 Haziran 2010 
ya arkadasşlar ben düz lise mezunuyum ygs 1 353 diğeride ayni o tabi okul puani ile birlikte 428 geliyor ben anesteziye gidebilirmiyim yok sa gidemezmiyim
Cevap
Misafir13:59, 15 Haziran 2010 
sadece 1.sınva girmek yeterli ygs2 den alıyo puanları da çok yüksek degldi bu seneye kadar bu senede olmaz sanmıyorm aşırı strese gerek yok yani rahat girilebilecek bi bölüm
Cevap
Misafir16:27, 21 Haziran 2010 
ygs den alıyomu düzlise kaç puan gerekli acaba
Cevap
Misafir18:49, 21 Haziran 2010 
ygs 2 den alınıo sağlıklar yerleştiği için pek açıklık kalmıo düzden de girilio ama çok az boşluk kalrsa allah hayırlısını versin cümlemize
Cevap
efsane_gül12:39, 29 Haziran 2010 
ben şunu anlamadım sağlık meslekten sdece anestezi teknikeri mi olunuo yani anestezi uzmanı olun muo mu???yhaa lütfen bi cwap atınn....
Cevap
İlk...456 7816...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama