Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 4 Ocak 2009 (19:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
176475 kez görüntülenmiş, 236 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Eylül 2014 (01:18) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.45  |  Oy Veren: 11      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Ocak 2009, 19:19

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ben çok merak ediyorum hangi okullarda var bu bölüm
En iyi cevap ___nLn___ tarafından gönderildi

arkadaşlar şuanda ç.kale sağlık meslek lisesinde anestezi teknisyenliği son sınıfta okuyorum.bu bölümün 4 yıllığı yok sadece 2 yıllık anestezi teknikerliği war uzmanlık için yukarıdada arkadaşların bahsettiği gibi önce tıp fakültesini bitirip tus u kazanıp daha sonra anestezi ve reanimasyon bölümüne girmek gerekiyor.uzman olduğunuzda zaten doktor olarak görev yapıyosunuz o yüzden liseden sonra en fazla 2 yıllık meslek yüksek okullarında okuyabiliyoruz.eğer anestezi bölümünü okumak istiyorsanız ve tıp fakültesi okuyabilecek kapasitede değilseniz iki yıllık anestezi teknikerliğini okuyun keyfinize bakın bence çalışma ortamı çok iyi ben çok memnunum ameliyathaneden başka yerlerde çalışmıyorsunuz gerekmedikçe ve doğu görevi çıkarsa çok ıssız bi köye flnda gitme olasılığınız yok en düşük bi ilçeye düşersiniz.bu mesleğin ayrıca 5 yıl gibi bi yıpranma payı war 5 yıl erken emekli olabiliyorsunuz ve şuan bildiğim kadarıyla anestezi teknikerleri çok güzel maaşlar alıyolar.sağlık sektöründe çalışmak isteyenler bu alanıda değerlendirsin mutlaka..
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Ocak 2009, 20:03

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
anestezi uzmanı için öncelikle tıp fak. okumalı, sonrada TUS'u kazanıp asistan olmalısnız..
işte.. asistan olduktan sonra tekrar bu konu altına sorularınız sorun.. cevaplayacağım.
Rapor Et
Eski 20 Temmuz 2009, 03:04

#3 (link)
WollFLORD
Ziyaretçi
WollFLORD - avatarı
yok prof oldukdan sonra anestezı uzmanı oluon..sacmalıga bak yaa
Rapor Et
Eski 27 Ağustos 2009, 17:05

#4 (link)
seda ~
Ziyaretçi
seda ~ - avatarı
ben sağlık meslek lisesinde okuyorum hemşirelik bölümündeyim .. üniversitede anestezi uzmanlığı istiyorum kazanma şansım % kaç ? VE HANGİ ÜNİVERSİTELERDE BU BÖLÜM VAR
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 21:11

#5 (link)
çoKbİlMiŞ
Ziyaretçi
çoKbİlMiŞ - avatarı
NE TUSU YHAA SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GİREBİLMEK İÇİN 320 PUAN VE ÜSTÜNE ÇIK SAĞLIK MESLEKTEN ANESTEZİ BÖLÜMÜNÜ SEÇ4 SENE LİSENİ OKU SONRA Bİ HASTANEDE STAJER OL ÜNV YE BİLE GEREK YOK
Rapor Et
Eski 13 Eylül 2009, 12:15

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
okullar kaç puanla alıyor
oke ama bnım puan dusuk napabılırız ?????
Rapor Et
Eski 24 Eylül 2009, 11:33

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Slm mrb Anestezi bölümü hakkında bilgi alabilirmiyim Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencisiyim.Anestezi bölümünü okumak istiyorum kaç yıllıktır ve hangi üniversitelerde var tıpla ilgilimi ayrımı
acil cvp alabiklirsek mnm oluruz.
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 00:05

#8 (link)
___nLn___
Ziyaretçi
___nLn___ - avatarı
arkadaşlar şuanda ç.kale sağlık meslek lisesinde anestezi teknisyenliği son sınıfta okuyorum.bu bölümün 4 yıllığı yok sadece 2 yıllık anestezi teknikerliği war uzmanlık için yukarıdada arkadaşların bahsettiği gibi önce tıp fakültesini bitirip tus u kazanıp daha sonra anestezi ve reanimasyon bölümüne girmek gerekiyor.uzman olduğunuzda zaten doktor olarak görev yapıyosunuz o yüzden liseden sonra en fazla 2 yıllık meslek yüksek okullarında okuyabiliyoruz.eğer anestezi bölümünü okumak istiyorsanız ve tıp fakültesi okuyabilecek kapasitede değilseniz iki yıllık anestezi teknikerliğini okuyun keyfinize bakın bence çalışma ortamı çok iyi ben çok memnunum ameliyathaneden başka yerlerde çalışmıyorsunuz gerekmedikçe ve doğu görevi çıkarsa çok ıssız bi köye flnda gitme olasılığınız yok en düşük bi ilçeye düşersiniz.bu mesleğin ayrıca 5 yıl gibi bi yıpranma payı war 5 yıl erken emekli olabiliyorsunuz ve şuan bildiğim kadarıyla anestezi teknikerleri çok güzel maaşlar alıyolar.sağlık sektöründe çalışmak isteyenler bu alanıda değerlendirsin mutlaka..
Rapor Et
Eski 29 Eylül 2009, 13:07

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aRkadaşlar size bilgi veriyorum anestezi uzmanlığı için sağlık meslek liseleri var oraya gidiyrosn puanı ise 410 dan başlıyor oraya gidiyrsn orda anestezi uzmanlığı var oraya gidiyorsn sonra eğer üniversite kazanamazsan anestezi tekniker oluyorsun ama üniversiteye gidersen onu yükseltebiliyrosun anestezi uzmanlığa kadar gidebiliyorlar
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2009, 23:39

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben meslek lisesindeyim anestezi tercih edebilirmiyim cevap verin lahnnnn
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (68.03% PHP - 31.97% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi