Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?

Gösterim: 189987 | Cevap: 240
  • anestezi uzmani
  • anestezi uzmani puanlari
  • anestezi uzmanligi
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    4 Ocak 2009 19:19   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var?

ben çok merak ediyorum hangi okullarda var bu bölüm
En iyi cevap ___nLn___ tarafından gönderildi

arkadaşlar şuanda ç.kale sağlık meslek lisesinde anestezi teknisyenliği son sınıfta okuyorum.bu bölümün 4 yıllığı yok sadece 2 yıllık anestezi teknikerliği war uzmanlık için yukarıdada arkadaşların bahsettiği gibi önce tıp fakültesini bitirip tus u kazanıp daha sonra anestezi ve reanimasyon bölümüne girmek gerekiyor.uzman olduğunuzda zaten doktor olarak görev yapıyosunuz o yüzden liseden sonra en fazla 2 yıllık meslek yüksek okullarında okuyabiliyoruz.eğer anestezi bölümünü okumak istiyorsanız ve tıp fakültesi okuyabilecek kapasitede değilseniz iki yıllık anestezi teknikerliğini okuyun keyfinize bakın bence çalışma ortamı çok iyi ben çok memnunum ameliyathaneden başka yerlerde çalışmıyorsunuz gerekmedikçe ve doğu görevi çıkarsa çok ıssız bi köye flnda gitme olasılığınız yok en düşük bi ilçeye düşersiniz.bu mesleğin ayrıca 5 yıl gibi bi yıpranma payı war 5 yıl erken emekli olabiliyorsunuz ve şuan bildiğim kadarıyla anestezi teknikerleri çok güzel maaşlar alıyolar.sağlık sektöründe çalışmak isteyenler bu alanıda değerlendirsin mutlaka..

4 Ocak 2009 20:03   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.266 mesaj
anestezi uzmanı için öncelikle tıp fak. okumalı, sonrada TUS'u kazanıp asistan olmalısnız..
işte.. asistan olduktan sonra tekrar bu konu altına sorularınız sorun.. cevaplayacağım.
volture bu mesajı beğendi.
WollFLORD
20 Temmuz 2009 03:04   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
yok prof oldukdan sonra anestezı uzmanı oluon..sacmalıga bak yaa
seda ~
27 Ağustos 2009 17:05   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
ben sağlık meslek lisesinde okuyorum hemşirelik bölümündeyim .. üniversitede anestezi uzmanlığı istiyorum kazanma şansım % kaç ? VE HANGİ ÜNİVERSİTELERDE BU BÖLÜM VAR
çoKbİlMiŞ
10 Eylül 2009 21:11   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
NE TUSU YHAA SAĞLIK MESLEK LİSESİNE GİREBİLMEK İÇİN 320 PUAN VE ÜSTÜNE ÇIK SAĞLIK MESLEKTEN ANESTEZİ BÖLÜMÜNÜ SEÇ4 SENE LİSENİ OKU SONRA Bİ HASTANEDE STAJER OL ÜNV YE BİLE GEREK YOK
Misafir
13 Eylül 2009 12:15   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı

okullar kaç puanla alıyor

oke ama bnım puan dusuk napabılırız ?????
Misafir
24 Eylül 2009 11:33   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Slm mrb Anestezi bölümü hakkında bilgi alabilirmiyim Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencisiyim.Anestezi bölümünü okumak istiyorum kaç yıllıktır ve hangi üniversitelerde var tıpla ilgilimi ayrımı
acil cvp alabiklirsek mnm oluruz.
___nLn___
25 Eylül 2009 00:05   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar şuanda ç.kale sağlık meslek lisesinde anestezi teknisyenliği son sınıfta okuyorum.bu bölümün 4 yıllığı yok sadece 2 yıllık anestezi teknikerliği war uzmanlık için yukarıdada arkadaşların bahsettiği gibi önce tıp fakültesini bitirip tus u kazanıp daha sonra anestezi ve reanimasyon bölümüne girmek gerekiyor.uzman olduğunuzda zaten doktor olarak görev yapıyosunuz o yüzden liseden sonra en fazla 2 yıllık meslek yüksek okullarında okuyabiliyoruz.eğer anestezi bölümünü okumak istiyorsanız ve tıp fakültesi okuyabilecek kapasitede değilseniz iki yıllık anestezi teknikerliğini okuyun keyfinize bakın bence çalışma ortamı çok iyi ben çok memnunum ameliyathaneden başka yerlerde çalışmıyorsunuz gerekmedikçe ve doğu görevi çıkarsa çok ıssız bi köye flnda gitme olasılığınız yok en düşük bi ilçeye düşersiniz.bu mesleğin ayrıca 5 yıl gibi bi yıpranma payı war 5 yıl erken emekli olabiliyorsunuz ve şuan bildiğim kadarıyla anestezi teknikerleri çok güzel maaşlar alıyolar.sağlık sektöründe çalışmak isteyenler bu alanıda değerlendirsin mutlaka..
Misafir
29 Eylül 2009 13:07   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
aRkadaşlar size bilgi veriyorum anestezi uzmanlığı için sağlık meslek liseleri var oraya gidiyrosn puanı ise 410 dan başlıyor oraya gidiyrsn orda anestezi uzmanlığı var oraya gidiyorsn sonra eğer üniversite kazanamazsan anestezi tekniker oluyorsun ama üniversiteye gidersen onu yükseltebiliyrosun anestezi uzmanlığa kadar gidebiliyorlar
Misafir
1 Ekim 2009 23:39   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ben meslek lisesindeyim anestezi tercih edebilirmiyim cevap verin lahnnnn
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Anestezi uzmanlığı kaç puanla öğrenci alıyor ve hangi okullarda bu bölüm var? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • anestezi uzmani
  • anestezi uzmani puanlari
  • anestezi uzmanligi
Cevap: 412
Son Mesaj: 20 Ağustos 2013 14:06
Cevap: 12
Son Mesaj: 15 Şubat 2011 14:33
Cevap: 3
Son Mesaj: 15 Temmuz 2010 17:28
Cevap: 1
Son Mesaj: 9 Şubat 2010 18:51