Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

MSN 9.0 hata veriyor, ne yapmalıyım?

Gösterim: 27133 | Cevap: 73
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    4 Ocak 2009 23:39   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

MSN 9.0 hata veriyor, ne yapmalıyım?

arkadaşlaf bn msni sildim ve 9.0ı yükledim gayet qüsel açıldı ama 5 dk geçmeden sorun veriyor nabıcam
4 Ocak 2009 23:43   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.266 mesaj
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlaf bn msni sildim ve 9.0ı yükledim gayet qüsel açıldı ama 5 dk geçmeden sorun veriyor nabıcam

verdiği hatayı bize söylemezseniz nasıl yardımcı olabiliriz ki?
MesirKentli bu mesajı beğendi.
omer_35
11 Ocak 2009 12:57   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
msn yukleyemiyoruz denetim masasından her seyi kaldırdık msn adına bir sey yok
program files den messenger bölümü nü sildik gene aynı hata yardımcı olabilirmisiniz
verilen hata resim

ImageShack - Image Hosting :: adszyq6.jpg
MesirKentli bu mesajı beğendi.
facia_55
18 Haziran 2009 12:40   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Mérhaba ArkadaşLar,ßén Méssénqér 9.0 sürümünü kullanıyorum.Ama ßir sorunum var.Méssénqer'da bana qönderiLén ßaqLanTıLara tıkLayınca méssénqér kapanıyor.Fotoraf qöndérir ve aLırkén de kapanıyor.Méssénqér pLus da yükLénmiyor oda ayrı ßir sorun. Diğer sürümLéridé kullanamıyorum.ßu sürümden vazqeçemiyorum ama sorunLarından ßıkTım ßana yardımcı oLabiLir misiniz ? TeşekkürLer..
Misafir
2 Eylül 2009 22:43   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Alıntı

msn 9 hata raporu

MSN MI ACARKEN HATA RAPORU GÖNDER DİYO GÖNDERİYORUM VE SONRA MSN EM KAPANIYO VE AYNI SORUNLA TEKRAR KARŞILAŞIYORUM
Carisma1903
16 Eylül 2009 04:39   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
S.a arkadaşlar..Öncelikle bu yazımı buyuk bır şaşkınlıkla yazdıgımı belırtıp, arada kullanabılecegım argo kelımelerden dolayı ozur dılerım..Ben bu 9.0 msn sürümünü mecbur yuklemek zorunda kaldım ! Basta bu benı hasta ettı zaten ben oncekınden memnundum..LAkin başa gelen cekılır dedım yukledım..Aman ne goreyımm ?? Listemden bellı bır grub sılınmışş..tekrar eklıyorumm Davet gondermıyor..Onlar gonderıyor bana gelmıyor..Sonra paronayaklık basladı dedım ben kendı dıger 1 kac adresıme yollayayım davetlerı ama baktımkı onlarada gondermıyor..Şuan ssaat 5 gecelerdır ugrasıyorm kafayı yemek uzereyım bana yardımcı olun lütfen ..Gerçekten kafayı yıyecem şaka yapmıyorm..

Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın..
Carisma1903
16 Eylül 2009 04:41   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın..

Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın.. xd
Misafir
16 Eylül 2009 09:01   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

Genel bir sorun olmalı

Merhaba, ben dahil diğer bir kac kişinin de başına geldiği Msn messenger 8. 1 kullanan arkadaslar yeni sürüm yazısını aldı ancak kurdukları halde yine açılmama gibi bir sorun sözkonusu tam olarak çözümü nedir
Misafir
16 Eylül 2009 09:30   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar akşam msn açmak istediğimde msnin son sürümünü yüklemeniz gerekmektedir dedi bende yükledim fakat otorum açtığım zaman 5 saniye geçmeden küçük bir pencere açılıyor we programın bi sorunla karşılaştığını ve kapatılması gerektiğini söylüyor yardımcı olursanız çokk sewinirim
Misafir
16 Eylül 2009 10:22   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
yha arkadaşlar ben kafayı yicem bu 9.0 sürümü neden açılınca hata veriyor ve kapatıyor anlamıyorum bu günde enn özel günümdü eski msnem bu 9.0 dan 1000 katlı daha iyiydi anlamıyorum bilenler msnem bilen lütfen msnemden sölesin lütfen bu 9.0 ı çıkartan bunu da yapsın artık yani xD
Son düzenleyen Misafir; 16 Eylül 2009 10:25. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

MSN 9.0 hata veriyor, ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular

Call of Duty 5 oyunu hata veriyor, ne yapmalıyım?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 6 Mayıs 2012 00:26
Sbot kullanıyorum hata veriyor, ne yapmalıyım?
Son Mesaj: 27 Nisan 2012 19:31
Cevap: 3
Son Mesaj: 17 Nisan 2012 10:12
Internet explorer hata veriyor ne yapmalıyım?
Gönderen: gkhn_6049 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 13
Son Mesaj: 25 Temmuz 2011 20:33
Discovery hata veriyor ne yapmalıyım?
Son Mesaj: 18 Haziran 2010 17:13
Sayfa 0.362 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu