Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN 9.0 hata veriyor, ne yapmalıyım?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi23:39, 4 Ocak 2009 
arkadaşlaf bn msni sildim ve 9.0ı yükledim gayet qüsel açıldı ama 5 dk geçmeden sorun veriyor nabıcam
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi
Cevap
Keten Prenses23:43, 4 Ocak 2009 
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlaf bn msni sildim ve 9.0ı yükledim gayet qüsel açıldı ama 5 dk geçmeden sorun veriyor nabıcam
verdiği hatayı bize söylemezseniz nasıl yardımcı olabiliriz ki?
Cevap
omer_3512:57, 11 Ocak 2009 
msn yukleyemiyoruz denetim masasından her seyi kaldırdık msn adına bir sey yok
program files den messenger bölümü nü sildik gene aynı hata yardımcı olabilirmisiniz
verilen hata resim

ImageShack - Image Hosting :: adszyq6.jpg
Cevap
facia_5512:40, 18 Haziran 2009 
Mérhaba ArkadaşLar,ßén Méssénqér 9.0 sürümünü kullanıyorum.Ama ßir sorunum var.Méssénqer'da bana qönderiLén ßaqLanTıLara tıkLayınca méssénqér kapanıyor.Fotoraf qöndérir ve aLırkén de kapanıyor.Méssénqér pLus da yükLénmiyor oda ayrı ßir sorun. Diğer sürümLéridé kullanamıyorum.ßu sürümden vazqeçemiyorum ama sorunLarından ßıkTım ßana yardımcı oLabiLir misiniz ? TeşekkürLer..
Cevap
Misafir22:43, 2 Eylül 2009 
Alıntı:
msn 9 hata raporu
MSN MI ACARKEN HATA RAPORU GÖNDER DİYO GÖNDERİYORUM VE SONRA MSN EM KAPANIYO VE AYNI SORUNLA TEKRAR KARŞILAŞIYORUM
Cevap
Carisma190304:39, 16 Eylül 2009 
S.a arkadaşlar..Öncelikle bu yazımı buyuk bır şaşkınlıkla yazdıgımı belırtıp, arada kullanabılecegım argo kelımelerden dolayı ozur dılerım..Ben bu 9.0 msn sürümünü mecbur yuklemek zorunda kaldım ! Basta bu benı hasta ettı zaten ben oncekınden memnundum..LAkin başa gelen cekılır dedım yukledım..Aman ne goreyımm ?? Listemden bellı bır grub sılınmışş..tekrar eklıyorumm Davet gondermıyor..Onlar gonderıyor bana gelmıyor..Sonra paronayaklık basladı dedım ben kendı dıger 1 kac adresıme yollayayım davetlerı ama baktımkı onlarada gondermıyor..Şuan ssaat 5 gecelerdır ugrasıyorm kafayı yemek uzereyım bana yardımcı olun lütfen ..Gerçekten kafayı yıyecem şaka yapmıyorm..

Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın..

Cevap
Carisma190304:41, 16 Eylül 2009 
Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın..

Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın.. xd

Cevap
Misafir09:01, 16 Eylül 2009 
Merhaba, ben dahil diğer bir kac kişinin de başına geldiği Msn messenger 8. 1 kullanan arkadaslar yeni sürüm yazısını aldı ancak kurdukları halde yine açılmama gibi bir sorun sözkonusu tam olarak çözümü nedir
Cevap
Misafir09:30, 16 Eylül 2009 
mrb arkadaşlar akşam msn açmak istediğimde msnin son sürümünü yüklemeniz gerekmektedir dedi bende yükledim fakat otorum açtığım zaman 5 saniye geçmeden küçük bir pencere açılıyor we programın bi sorunla karşılaştığını ve kapatılması gerektiğini söylüyor yardımcı olursanız çokk sewinirim
Cevap
Misafir10:22, 16 Eylül 2009 
yha arkadaşlar ben kafayı yicem bu 9.0 sürümü neden açılınca hata veriyor ve kapatıyor anlamıyorum bu günde enn özel günümdü eski msnem bu 9.0 dan 1000 katlı daha iyiydi anlamıyorum bilenler msnem bilen lütfen msnemden sölesin lütfen bu 9.0 ı çıkartan bunu da yapsın artık yani xD
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları