Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN 9.0 hata veriyor, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 4 Ocak 2009 (23:39) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
26535 kez görüntülenmiş, 73 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Aralık 2010 (23:37) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Ocak 2009, 23:39

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
arkadaşlaf bn msni sildim ve 9.0ı yükledim gayet qüsel açıldı ama 5 dk geçmeden sorun veriyor nabıcam
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Ocak 2009, 23:43

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlaf bn msni sildim ve 9.0ı yükledim gayet qüsel açıldı ama 5 dk geçmeden sorun veriyor nabıcam
verdiği hatayı bize söylemezseniz nasıl yardımcı olabiliriz ki?
Rapor Et
Eski 11 Ocak 2009, 12:57

#3 (link)
omer_35
Ziyaretçi
omer_35 - avatarı
msn yukleyemiyoruz denetim masasından her seyi kaldırdık msn adına bir sey yok
program files den messenger bölümü nü sildik gene aynı hata yardımcı olabilirmisiniz
verilen hata resim

ImageShack - Image Hosting :: adszyq6.jpg
Rapor Et
Eski 18 Haziran 2009, 12:40

#4 (link)
facia_55
Ziyaretçi
facia_55 - avatarı
Mérhaba ArkadaşLar,ßén Méssénqér 9.0 sürümünü kullanıyorum.Ama ßir sorunum var.Méssénqer'da bana qönderiLén ßaqLanTıLara tıkLayınca méssénqér kapanıyor.Fotoraf qöndérir ve aLırkén de kapanıyor.Méssénqér pLus da yükLénmiyor oda ayrı ßir sorun. Diğer sürümLéridé kullanamıyorum.ßu sürümden vazqeçemiyorum ama sorunLarından ßıkTım ßana yardımcı oLabiLir misiniz ? TeşekkürLer..
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2009, 22:43

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
msn 9 hata raporu
MSN MI ACARKEN HATA RAPORU GÖNDER DİYO GÖNDERİYORUM VE SONRA MSN EM KAPANIYO VE AYNI SORUNLA TEKRAR KARŞILAŞIYORUM
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 04:39

#6 (link)
Carisma1903
Ziyaretçi
Carisma1903 - avatarı
S.a arkadaşlar..Öncelikle bu yazımı buyuk bır şaşkınlıkla yazdıgımı belırtıp, arada kullanabılecegım argo kelımelerden dolayı ozur dılerım..Ben bu 9.0 msn sürümünü mecbur yuklemek zorunda kaldım ! Basta bu benı hasta ettı zaten ben oncekınden memnundum..LAkin başa gelen cekılır dedım yukledım..Aman ne goreyımm ?? Listemden bellı bır grub sılınmışş..tekrar eklıyorumm Davet gondermıyor..Onlar gonderıyor bana gelmıyor..Sonra paronayaklık basladı dedım ben kendı dıger 1 kac adresıme yollayayım davetlerı ama baktımkı onlarada gondermıyor..Şuan ssaat 5 gecelerdır ugrasıyorm kafayı yemek uzereyım bana yardımcı olun lütfen ..Gerçekten kafayı yıyecem şaka yapmıyorm..

Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın..
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 04:41

#7 (link)
Carisma1903
Ziyaretçi
Carisma1903 - avatarı
Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın..

Yenilikler msn 9,0 qibi olcaksa Hayatım hep eskisi qibi kalsın.. xd
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 09:01

Genel bir sorun olmalı

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba, ben dahil diğer bir kac kişinin de başına geldiği Msn messenger 8. 1 kullanan arkadaslar yeni sürüm yazısını aldı ancak kurdukları halde yine açılmama gibi bir sorun sözkonusu tam olarak çözümü nedir
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 09:30

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb arkadaşlar akşam msn açmak istediğimde msnin son sürümünü yüklemeniz gerekmektedir dedi bende yükledim fakat otorum açtığım zaman 5 saniye geçmeden küçük bir pencere açılıyor we programın bi sorunla karşılaştığını ve kapatılması gerektiğini söylüyor yardımcı olursanız çokk sewinirim
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 10:22

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha arkadaşlar ben kafayı yicem bu 9.0 sürümü neden açılınca hata veriyor ve kapatıyor anlamıyorum bu günde enn özel günümdü eski msnem bu 9.0 dan 1000 katlı daha iyiydi anlamıyorum bilenler msnem bilen lütfen msnemden sölesin lütfen bu 9.0 ı çıkartan bunu da yapsın artık yani xD
Son Düzenleyen Misafir; 16 Eylül 2009 @ 10:25. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.175 saniyede (72.61% PHP - 27.39% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi