PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Açık liseyi nasıl okuyabilirim?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir11:43, 7 Ekim 2009 
ortaokul diploması nasıl alabilirim
Cevap
Misafir17:33, 12 Ekim 2009 
arkadaşlar bende ortaokulu bıtırdım 3 sene gitmedım şimdi dışardan okumk istiyorum liseyı nasıl okuyabilirm yardımcı olurmusnz lutfen
Cevap
Misafir20:48, 20 Ekim 2009 
Ben kredili sisteme göre okudum . Yanlız bazı nedenler yüzünden lise 3 ten ayrılmak zorunda kaldım yasım su an 30 yaklasık olarak 44 krediye ihtiyacım var nasıl kredilerimi tamamlarım ve diplomamı nasıl alabilirim bir yardım LÜTFEN teşekkürler.
Cevap
Misafir17:38, 21 Ekim 2009 
orta okulu bitireli 13 yıl oldu dışardan lise diploması almak istyorum nette bakıyorum ama anlaşılır bi şekilde açıklama istyorum tarih zaman ?? yardımcı olurmusunuz lütfen
Cevap
Misafir15:56, 27 Ekim 2009 
DIŞARDAN LİSESYİ OKUMAK İÇİN SİZE EN YAKIN HALK EĞİTİM MERKEZİNE GİDİP KAYIT YAPTIRIN KİTAPLARI ORDAN VERİYOLAR.
Cevap
Misafir11:43, 26 Kasım 2009 
ya ben sekizinci sınıfı bitirdim liseyi okuyamadim şimdi okumak istiyorum nasil kayıt olunur ve nasil okunur bilmiyorum bu konuda hiç bilgim yok bana yardimci olun nnnnnnne olur lütfen bende okumak istiyen binbir kizlarin içinden biriyim tşk
Cevap
Misafir18:54, 5 Aralık 2009 
liseyi dıştan okumanın masrafı ne acaba öğrenebilir miyim ?
Cevap
Misafir16:40, 18 Aralık 2009 
ya ben orta okuladan terk ettim dışardan okumak istiyorum ne yapabilirim bilgisi olan varsa bana söylesin
Cevap
Misafir10:14, 11 Ocak 2010 
liseyi normalde bitirdim ama iki sorumlu dersim var bu dersleri nasıl verebilirim diplomayı almak için dört yıl beklemem lazım mı
Cevap
Misafir18:14, 19 Ocak 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben orta okul okuduktan sonra 3yıl geçti şimdi okumak istesem nasıl okurum bana lütfen yardımcı olurmusunuz
bulunduğun yere bağla halk eğitim merkezine git orada sana yardımcı olurlar hala okuma şansın var bende 4 sene aradan sonra okumaya başladım şuan 3.sınıftayım iyş seneye mezunum ister tasdiknameli ister aravermiş olan herkez başlayabiliyor yaş sınırıda yok
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama