Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Açık liseyi nasıl okuyabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda alev tarafından 6 Ocak 2009 (13:35) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
60134 kez görüntülenmiş, 92 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ocak 2014 (00:18) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.78  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Ekim 2009, 11:43

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ortaokul diploması nasıl alabilirim
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Ekim 2009, 17:33

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende ortaokulu bıtırdım 3 sene gitmedım şimdi dışardan okumk istiyorum liseyı nasıl okuyabilirm yardımcı olurmusnz lutfen
Rapor Et
Eski 20 Ekim 2009, 20:48

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben kredili sisteme göre okudum . Yanlız bazı nedenler yüzünden lise 3 ten ayrılmak zorunda kaldım yasım su an 30 yaklasık olarak 44 krediye ihtiyacım var nasıl kredilerimi tamamlarım ve diplomamı nasıl alabilirim bir yardım LÜTFEN teşekkürler.
Rapor Et
Eski 21 Ekim 2009, 17:38

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
orta okulu bitireli 13 yıl oldu dışardan lise diploması almak istyorum nette bakıyorum ama anlaşılır bi şekilde açıklama istyorum tarih zaman ?? yardımcı olurmusunuz lütfen
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2009, 15:56

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
DIŞARDAN LİSESYİ OKUMAK İÇİN SİZE EN YAKIN HALK EĞİTİM MERKEZİNE GİDİP KAYIT YAPTIRIN KİTAPLARI ORDAN VERİYOLAR.
Rapor Et
Eski 26 Kasım 2009, 11:43

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben sekizinci sınıfı bitirdim liseyi okuyamadim şimdi okumak istiyorum nasil kayıt olunur ve nasil okunur bilmiyorum bu konuda hiç bilgim yok bana yardimci olun nnnnnnne olur lütfen bende okumak istiyen binbir kizlarin içinden biriyim tşk
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2009, 18:54

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
liseyi dıştan okumanın masrafı ne acaba öğrenebilir miyim ?
Rapor Et
Eski 18 Aralık 2009, 16:40

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben orta okuladan terk ettim dışardan okumak istiyorum ne yapabilirim bilgisi olan varsa bana söylesin
Rapor Et
Eski 11 Ocak 2010, 10:14

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
liseyi normalde bitirdim ama iki sorumlu dersim var bu dersleri nasıl verebilirim diplomayı almak için dört yıl beklemem lazım mı
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2010, 18:14

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben orta okul okuduktan sonra 3yıl geçti şimdi okumak istesem nasıl okurum bana lütfen yardımcı olurmusunuz
bulunduğun yere bağla halk eğitim merkezine git orada sana yardımcı olurlar hala okuma şansın var bende 4 sene aradan sonra okumaya başladım şuan 3.sınıftayım iyş seneye mezunum ister tasdiknameli ister aravermiş olan herkez başlayabiliyor yaş sınırıda yok
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Açık liseyi nasıl okuyabilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: feyza YILDIRIM Forum: Soru-Cevap
Cevap: 75
Son Mesaj: 9 Mart 2014 01:49
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 16
Son Mesaj: 20 Ocak 2014 16:06
Cevap: 0
Son Mesaj: 7 Şubat 2013 13:25
Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Ekim 2012 18:56
Cevap: 1
Son Mesaj: 1 Haziran 2012 10:40
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.172 saniyede (69.56% PHP - 30.44% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi