PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Açık liseyi nasıl okuyabilirim?
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir21:13, 29 Ekim 2010 
peki hem normal lise hemde açık lise birarada okunur mu? okunuyosa nasıl lütfen bilgi verin
Cevap
Misafir18:06, 5 Kasım 2010 
en yakın halk egitim merkezine gidiyorsun 2 adet foto diploma bide oradan sana verecekleri hesaba50 tl para yatırıyorsun ve aktif olmayı bekliyorsun aktif hale geldikten sonra bölüm ve ders seçip sınavlara hazırlanıyorsun
Cevap
Misafir19:24, 25 Kasım 2010 
ÇIRAKLIK OKULU MEZUNLARI MESLEK LİSESİ DİPLOMASI ALABİLİRMİ
Cevap
Misafir23:07, 9 Aralık 2010 
açık öğretim kurumlarına baş vurun internetten araştırın açık öğretim diye çıkar karşınıza isterseniz 90 yaşında da lise diploması alabilirsiniz..
Cevap
öğrenci12312321:36, 26 Ocak 2011 
arkadaslar ben 1 donem okula gıtmedım 2. donem gıtmek ıstıroeum ama nasıl ders alımı yapacagım bana yardımcı olur musunuz
Cevap
Misafir13:57, 31 Ocak 2011 
ben orta okul diplomamı okul kursunda aldım liseyi dişardan okumam için yeterlimi*yeterliyse nasıl okuya bilirim iki yılda bitire bilirmiyim
Cevap
ener15:24, 31 Ocak 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben orta okul diplomamı okul kursunda aldım liseyi dişardan okumam için yeterlimi*yeterliyse nasıl okuya bilirim iki yılda bitire bilirmiyim
Linki İnceleyiniz
Cevap
Misafir11:00, 14 Şubat 2011 
ben lise 4 açıktan okumak istiyorum bi sorun veya değişiklik olurmu tşk
Cevap
ruyaa13:32, 15 Şubat 2011 
Mrb..Arkadaslar ben lise 3.sınıfta okuyorum..1.dönemi iyi bi basarıyla bitirdim ama 2.döneme gitmek istemiorum bazı sorunlardan dolayı..ama Ailem lise dilplomasını almamı istiyor..Dısardan nasıl diploma alabilirim bunun icin ne yapmam grk bilmiyorm arastırdım ama hic bi olumlu veya istedigim gibi cvp alamadım.. Lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim..simdiden tskler..
Cevap
ener12:37, 17 Şubat 2011 
ruyaa adlı kullanıcıdan alıntı:
Mrb..Arkadaslar ben lise 3.sınıfta okuyorum..1.dönemi iyi bi basarıyla bitirdim ama 2.döneme gitmek istemiorum bazı sorunlardan dolayı..ama Ailem lise dilplomasını almamı istiyor..Dısardan nasıl diploma alabilirim bunun icin ne yapmam grk bilmiyorm arastırdım ama hic bi olumlu veya istedigim gibi cvp alamadım.. Lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim..simdiden tskler..
Linki İnceleyiniz
Cevap
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama