Arama

15 yaş Taekwondo'ya başlamak için uygun mu?

Güncelleme: 19 Haziran 2015 Gösterim: 8.632 Cevap: 6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ben Taekwondo' ya ilk olarak 9 yaşımda başladım. 3 yıl gittim sonra bırakmak zorunda kaldım. Şimdi 15 yaşındayım ve yeniden Taekwondo' ya gitmek istiyorum ama biraz hareketlerden soğumuşum. Bu yaş başlamama engel olur mu, yeniden başlamak için çok mu geç kalmışım?
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #2
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Hiç Bir Sorun Olmaz Tekrar Gidebilirsin. 40 Yaşında Adam'lar Bile Başlayanlar Var.
Hareket'lerden Soğumuşsun, Tekrar Gitsen Isınabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Peki eski sertifikamla aynı kuşakla başlıya bilirmiyim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Taekwondo' ya ilk olarak 9 yaşımda başladım. 3 yıl gittim sonra bırakmak zorunda kaldım. Şimdi 15 yaşındayım ve yeniden Taekwondo' ya gitmek istiyorum ama biraz hareketlerden soğumuşum. Bu yaş başlamama engel olur mu, yeniden başlamak için çok mu geç kalmışım?

uygundur sporun yaşı yoktur her ne kadar 15 yaşında olsanda tekwandoya tekrardan alışabilceğini umuyorum çünkü önceden bir görüp geçirmişliğin var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
15 yaşta başlayıp Üniversite de devam etsek olur mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2015       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şu an 16 yaşındayım daha önce 1 yıl lisanslı olarak hentbol oynadım,3 aylık da voleybol deneyimim oldu sizce taekwondoda çok zorlanır mıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2015       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Şu an 16 yaşındayım daha önce 1 yıl lisanslı olarak hentbol oynadım,3 aylık da voleybol deneyimim oldu sizce taekwondoda çok zorlanır mıyım

Kardeşim yaptığın sporlar savunma sporlarıyla alakasız olduğu için pek bi avantajı olmaz sadece kondisyonun iyi olur. Taekwondo yetenek işi ayrıca yeteneğin yoksa bocalarsın varsa ne kadar zorlanırsan zorlan yaparsın... Ben 12 yaşında gitmeyi bıraktım maalesef..