Arama

Aşırı halsizlik hissediyorum, sorun ne olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Mart 2014 Gösterim: 20.988 Cevap: 22
esmaAa - avatarı
esmaAa
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #11
esmaAa - avatarı
Ziyaretçi
16 yaşındadıym,ve yaşıtlarıma bakılırsa çok yorgun ve halsizim..daha önce 1kaç defa bayıldım,gün boyu sürekli uykum geliyo,bazen yemek yemek ve yürümek bile zor gelebiliyo,beynimi hiçbişeyle yormak istemiyorum ders çalışmak istemiyorum...bide aşırı kansızlık var
tüm bnların sebebi ve çözümü nedir acaba ?????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
18 yaşındayım,iştahsızlık yok bende boğazıma düşkün biriyim öğünlere dikkat ediyorum orda sorun yok ama aşırı halsizlik yorgunluk hissediyorum günde 12 saat uyku uyudugum oluyor ama hala canım uyku istiyor Msn Happy yani sürekli oturuyum hiç bişey yapmayım istiyorum Msn Happy bu konuyu biraz araştırdım sıvı eksikliği fln diye okudum fakat ben günde normalinden çok fazla su içerim bunlada bi alakası yok diye düşünüyorum ve ara ara baş ağrısıda yaşıyorum...

Sponsorlu Bağlantılar
birde size danışıyım dedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
28 Mayıs 2010       Mesaj #13
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

18 yaşındayım,iştahsızlık yok bende boğazıma düşkün biriyim öğünlere dikkat ediyorum orda sorun yok ama aşırı halsizlik yorgunluk hissediyorum günde 12 saat uyku uyudugum oluyor ama hala canım uyku istiyor Msn Happy yani sürekli oturuyum hiç bişey yapmayım istiyorum Msn Happy bu konuyu biraz araştırdım sıvı eksikliği fln diye okudum fakat ben günde normalinden çok fazla su içerim bunlada bi alakası yok diye düşünüyorum ve ara ara baş ağrısıda yaşıyorum...

birde size danışıyım dedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Öncelikle 12 saat uyku çok fazla, ne kadar uyursanız o kadar uyanmak istemezsiniz erken kalkmaya çalışın buna alıştırın kendinizi ayrıca halsizliğiniz için Dahiliye doktoruna görünmelisiniz kan eksikliğinden de kaynaklanan bir durum olabilir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir koza - avatarı
Misafir koza
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #14
Misafir koza - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler 47 yaşında 146 cm ve 47 kg agılıkta safra kesem alınalı 6 yıl oldu. sürekli kan tahlillerimde plt yüksek çıkıyor tahlilsonuçlarım WBC 7.6rbc 5.4hgb13.1 htc 43,9mcv 87mch26mchc29rdw10,9plt462 mpv10,6 pct0,488 pdw14,8 sizce zaman aman ayaklarımın üstüne basamamamın yataklı hasta olmamın sebebi nedir ilgilenirseniz çok sevinirim. slm.
metin demir - avatarı
metin demir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #15
metin demir - avatarı
Ziyaretçi
yaklaşik bir haftadır burun akması var, soğuk almişim,ateşim var ve başim biraz ağriyor diz kapaklarımın arkası ve kol kaslarım ağriyor ve hallsizim
çok acil önerinizi bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende aşırı halsizlik,nefes darlığı,bazen bulantı yaşırıom çok ciddi kilo kaybım var nedeni nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok kötüyüm halsizim burnum akıyor tıkanıyor ses tellerim kabalaştı beynim zonkluyor içim alev gibi dışım buz gibi ayaklarım agrıyor tabanlarımı şişmiş hissediyorum bunun belirtileri nelerdir saygıdeger bilgili insan,
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim eşim 4 gündür paxil 20 mg lık ilaç kullanıyor dikkatini toparlayamıyor ve bu sabah soğok terleme vekusma hissiyle beraber titreyerek uyandı sankikalp kırizi geçiriyo zannettim acaba ilaçtanmı tam olarak çözemedik bu gün içmedi ne yapmalıyız halen kendıni halsiz hissediyor ve çok terliyor bu ilaç kalbi etkilermi sanki ölüyordum dedi eşim 46 yaşında bu durum tekrarlarsa ne yapmalıyım teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 44 yaşında bir bayanım.yaklaşık bir haftadır halsizlik,iştahsızlık ve kaburga bölgelerimde ağrılarım var. yataktan kalkamaz ve sürekli uyur haldeyim. nedeni ne olabilir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiv enfeksiyonu ve kronik hastalıklar üzerinde durulabilir ?